![]() |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
SALVE DUPA CUM SPUNE RAZ INTALNIREA CD E DUMINICA VINEREA E INTALNIREA 4T SI CEI CARE VIN NOI SAU NU ACTIVEAZA INTR-UN CLUB.
CRYS DEOBICEI VINERI NE INTALNIM TOTI DIN CD SI NU NUMAI SI + CA VINERI LUMEA CARE NU E DIN IASI MAI PLEACA ACASA SI E PUTIN MAI GREU SA NE STRANGEM TOTI PE CAND DUMINICA NE PUTEM VEDEA CAM TOTI IN REST NUMA BENE SI SA NE VEDEM SANATOSI :lol: |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
axel, pt inceput vino si la intalnirile de vineri, si o sa ne vedem si la cele de dumineca...
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Duminica la 22.00 eu nu vin!
Razvan te rog frumos sa continui fraza pe care ai inceput`o .... "ocupat cu ... " pt ca stiu la ce bati...! Si chiar pot zice ca esti fara pereche! Bine ... Pe aceasta cale tin sa anunt urmatorul lucru,care i l-am precizat si Presedintelui Crazy Drivers Iasi, acum 2 saptamani: Dragi colegi de club, am 2 ani de cand sunt intrat in acest club ... dupa 2 ani pun un punct. Aici imi termin ca sa zic asa "participarea" si calitatea de membru Crazy Drivers Iasi.Diseara va disparea si sticke-rul de pe masina. Va multumesc mult pentru tot ce a fost si in special Presedintelui Crazy Drivers Iasi, Cristi Tomsa ... Pentru el am cel mai mare respect. Sunt nenumarate motive pentru care fac acest lucru ... nenumarate ... Le multumesc si baietilor din Suceava (Kami,Stefan,Cristian) pentru ca mereu cat am fost in preajma lor am ras si m-am simtit bine ... sper sa ramanem prieteni mai departe! Si dupa cum am promis Kami cu prima ocazie te pun pe un RRS de 300 CP! Razvan ... pentru tine nu mai am nimic de zis...tu ai ceva cu mine, in special cu Ana ... este viata mea si fac ce vreau...te rog mult sa nu te implici si sa iti dai cu vorba, pentru ca nu stii ce se intampla ... merci mult pt ca odata sa zicem "ai fost prieten". Mult succes! Si pentru baietii din Bacau .... Salutare si la mai mare!!! Imi pare rau ca nu am reusit sa va cunosc pe toti ... Cluj si Bucuresti ... ... Sa auzim numai de bine si ... drumuri fara evenimente! La revedere! |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Quote:
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
mai vedem noi ce si cum faci tu......ca de obicei e doar gura de tine...vorbesti mult si degeaba.
cat despre continuatul frazei, sa stii ca nu bateam spre ana, ca nu-mi bat eu capu cu ea. daca tu esti dispus sa lingi unde ai scuipat, treaba ta. daca tu spui ca nu-ti e pieten cel care iti vrea binele si iti spune adevarul in fata... atunci iti doresc sa ai parte numaio de dusmani care sa te minta, sa-ti umfle egoul tau de maimutoi. iti doresc o viata frumoasa, condusa de toata lumea in afara de tine, cum esti yu obisnuit. manipulatule |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
oameni buni... lasa-ti orgoliile deoparte... nu pot sa va inteleg... calmati-va si impacati-va.. chiar nu puteti s anu va certati?? crys eu zic sa te gandesti si sa lasi balta chestia ca parasesti clubu... lasa stickeru acolo si mergi la intalniri si vb cu baietii;) te rog eu ;)
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Quote:
Crys e si te gandeste bine la ce vrei sa faci si ce decizi hotararea care o ei nui o hotarare care dupa ceva timp o poti schimba o data iesit nu mai depinde de presedinte sau de vicepresedinte sau marog de conducere depinde de absolut toti membrii daca te poti intoarce sau nu deci eu spun sa te gandesti bine la ce vrei sa faci si incearca sa te vezi cu Razu si stabiliti o bariera intre voi si asa o sa fie bine .In rest aveti grija de voi si multa benzina in rezervoare cauciucui moi si usoare ca deacuma vine soare :)) na ca mai fac si rame:lol: :peace: |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Ce faci? Rāme? Daca asa hai ca am niste pamant....poate rāmi pe acolo... :)
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Quote:
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Mānä caii vizitiu ...
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Quote:
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Salutare lume:D! Ne vedem azi? Vreau sa vin cu o propunere. Daca duminica viitoare e frumos afara, tine vremea cu noi, sa facem o iesire la un gratar. Ce spune-ti?
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Salve.
Vreau ca in 2-3 saptamani sa facem o intalnire la Iasi. Asta dupa ce iese masina de la vopsit si de la ITP. Sper sa gasim o duminica frumoasa si sa iesim la un gratar. De la Suceava cred ca vom putea conta pe vreo 5-6 masini. |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
daca ar fi inainte de sesiune ar fi grozav
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
deci ar fi prea tare sa facem o intalnire la IASI :D :) si ar fi bine sa incercam sa venim cati mai multi :D :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:55. |
- Copyright 2026 4Tuning