Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO) (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/5733-foto-masini-tunate-suceava-exlusivitate-foto.html)

St3FaN 11-04-07 22:26

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
6 Attachment(s)
alte cateva poze cu golf`u lui andrei :) facute azi in fata la tipografie

golf II 11-04-07 22:57

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
e tare masina asta...e prea tare..incepe sami placa din ce in ce mai mult ;)))))

da ms pt poze...eu ink nu am avut timp sai fac nororc de voi...pakat k nu era spalata ;))

KAmikazee2005 12-04-07 09:16

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
7 Attachment(s)
kteva poze de la 4 tuning day cu standu Special Car Center si Crazy Drivers ;)

maf 12-04-07 10:59

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
bn k s-a gandit cnv sa puna poze :)

Y O B 12-04-07 20:04

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
10 Attachment(s)
Sal am si eu niste poze cu masini din Vatra Dornei. Sper sa nu va suparati ca le-am postat aici. Pana la urma tot din Sv sunt

Y O B 15-04-07 20:19

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
2 Attachment(s)
Alte masini din Vatra Dornei

maf 15-04-07 23:08

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
vrea cineva sa ma apuc si eu de pozat falticeni masini stock dar de patroni ? :) cu cel putin 50 de poze va incarc (bmw seria7 modelu nou, alte bmw vechi, toareguri,porsche chayenne, mercedes cum ii zice la jeepu asta nou, saab, ....... etc) :))

oliver 16-04-07 12:14

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Nu vad nimic deosebit la masinile astea din Vatra Dornei :-??

-<Gedoc>- 16-04-07 12:35

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
salutare baietii....foarte frumos ce aveti voi in suceava chiar am fost in week-endu asta prin suceava si am vazut multe masini bestiale dar am vazut ca sunteti si vanati tare de tot de garda,k sa fiu explicit sambata dim era targul de masini la cumparatura,iar pe drum spre suceava imediat dupa targ am vazut un opel tigra verde cu un styling exterior frumos DAR tras pe dreapta de politie.......sunteti vanati tare.....re voua.....peace

golf II 16-04-07 13:22

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
4 Attachment(s)
poze de la Bt cu masina mea

KAmikazee2005 16-04-07 16:11

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
sincer.. nu cred ca suntem aja vanati... dar na cine stie ...

maf 16-04-07 19:36

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
iepuri vanati de testoase =)) cum sa spui ca cnv e vanat de logan 1.4 ? :))))) ..... nu sunt asa rau politistii din sv :), eram odata cu un amic cu unchiul lui si a prins 101 in curba cea din iesire spre falticeni(deci in localitate) :) , l-a oprit si i-a dat amenda de 5 lei acum 1 an jumate, la acel 1 km puteau sa ii ia permisu ;))

Y O B 16-04-07 20:44

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Quote:

Originally Posted by oliver (Post 854032)
Nu vad nimic deosebit la masinile astea din Vatra Dornei :-??

Bai frate decat sa pun pe forum toate panaramele de masini, pun cateva care cat decat arata bine. Ca nu-ti plac tie asta e partea doua. Nu-ti plac nu te uita si tot asa. Pentru un oras ca si Vatra Dornei sincer nu stiu cate la fel din jud Botosani au. Asa ca........

Yonut21 16-04-07 22:14

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Quote:

Originally Posted by yob_87 (Post 855049)
sincer nu stiu cate la fel din jud Botosani au.

Ai ramane uimit. ;)

-<Gedoc>- 16-04-07 22:21

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Quote:

Originally Posted by maf (Post 854882)
iepuri vanati de testoase =)) cum sa spui ca cnv e vanat de logan 1.4 ? :))))) ..... nu sunt asa rau politistii din sv :), eram odata cu un amic cu unchiul lui si a prins 101 in curba cea din iesire spre falticeni(deci in localitate) :) , l-a oprit si i-a dat amenda de 5 lei acum 1 an jumate, la acel 1 km puteau sa ii ia permisu ;))

nu ca nu era oprit de logan,erau bajetii cu passat-ul si ala mai merge.....


All times are GMT +2. The time now is 00:50.

- Copyright 2026 4Tuning