Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu.html)
-   -   Cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu (https://forum.4tuning.ro/415-tg-jiu/48362-tari-masini-vazute-tg-jiu.html)

manu_96xls 12-03-08 21:09

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by !Sasha (Post 1420156)
prima poza e facuta in Tg Jiu???:evil:

Acelasi lucru vroiam sa intreb si eu:rolleyes2.Mai mult ca sigur nu este facuta in TG_JIU pentru ca se vede in departare o reclama selgros ;)

GTXR 12-03-08 21:19

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
si daca e la iesire din tg jiu catre balesti ? parca imi aduc aminte ca am vazut fix aceleas jante pe o masina neagra la piata mica ...

Sasha 13-03-08 08:09

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
=))) unde ai vazut tu in gorj selgors????

crissti_d 13-03-08 11:40

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
2 Attachment(s)
S`a discutat despre masina, dar nimeni nu a pus poze cu ea.

Sasha 13-03-08 11:41

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
noul A4 a lu` LGX il stiti?:oops: huh tare rau... am alergat aseara dupa el...si degeaba:lol: dracu` a putut sa`l prinda:oops:

lowrider.STi 13-03-08 13:45

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by crissti_d (Post 1421503)
S`a discutat despre masina, dar nimeni nu a pus poze cu ea.

am pus eu mai demult...:rolleyes2

crissti_d 13-03-08 14:32

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by lowrider.STi (Post 1421759)
am pus eu mai demult...:rolleyes2



scuze. nu le`am vazut
la ce pag?

bebetg 13-03-08 21:30

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
Quote:

Originally Posted by !Sasha (Post 1421507)
noul A4 a lu` LGX il stiti?:oops: huh tare rau... am alergat aseara dupa el...si degeaba:lol: dracu` a putut sa`l prinda:oops:

Ce culoare e ?:?:

Sasha 13-03-08 21:42

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
visiniu... cu nr rosii

vyvydesign 17-03-08 13:28

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
3 Attachment(s)
O masina din tg-jiu care a aparut la salon 4tuning bucuresti... frumoasa masina

GTXR 17-03-08 19:33

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
da jantele creca sunt imprumutate :D

cristea_rotitza 18-03-08 00:09

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
da,intradevar au fost imprumutate pt k nu au vrut sa imi omologheze jante mai mari si nu mi-am mai luat:(asta e.

GTXR 18-03-08 12:44

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
oricum arata bestial

dodo_dj_2006 19-03-08 07:46

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
dati-mi si pie poze cu mercedesul plz raman dator

GTXR 19-03-08 10:07

Re: cele mai tari masini vazute in Tg-Jiu
 
off: cristea angel eyes iai cumparat sau iai facut tu ? stiu ca exista o bagheta din plexiglas de se indoaie la cald pe borcan :D da eu nu gasesc asa ceva sa imi fac.Imi poti da mai multe detali ?


All times are GMT +2. The time now is 08:14.

- Copyright 2026 4Tuning