Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Poze amuzante de pe hi5/facebook(doar fotografii/print screen, fără linkuri) (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/46976-poze-amuzante-hi5-facebook-fotografii-print-screen-linkuri.html)

DannyKid 19-01-09 22:14

Re: Poze amuzante de pe hi5 :)
 
http://impresaru2002.hi5.com
"Cine vrea sa fie ca mine cu impresii va rog 2 degete sus sa le vad :)):))"
Cine mai e cu impresii ca el? aahahhaah :lol:

r0xanicutza 20-01-09 22:22

Re: Poze amuzante de pe hi5 :)
 
nu obisnuiesc sa fac d-astea... dar n-am putut sa ma abtin... prea sufera

http://bongyinlove.hi5.com/friend/ph...erId=134497623

http://bongyinlove.hi5.com/friend/ph...erId=134497623

http://bongyinlove.hi5.com/friend/ph...erId=134497623

Gabi 22-01-09 11:23

Re: Poze amuzante de pe hi5 :)
 
Oh, my f*****g God ! :yikes:

Sasha 22-01-09 11:23

Re: Poze amuzante de pe hi5 :)
 
e frumi maxim :X

Le: ia uite frate ce sufera si asta :arrow: http://hi5.com/friend/photos/display...erId=233971614


Le2 : mamaaa asta-i demential :arrow:
Quote:

“Am tAlent Si mAre stil Spate fatza Ji Profil.......”
http://hi5.com/friend/photos/display...00PBfmVD331786
Quote:

“120 de gr de aur”
http://hi5.com/friend/photos/display...umId=269451613

Dr3adLorD 23-01-09 03:10

Re: Poze amuzante de pe hi5 :)
 
n-am putut sa ma abtin :lol::lol::lol:
http://hi5.com/friend/photos/display...umId=198754263

GRIGO 24-01-09 01:13

Re: Poze amuzante de pe hi5 :)
 
e foarte tare cumatra :))))
-> http://hi5.com/friend/photos/display...00Vlb.9P925770

geo_ruxy 24-01-09 12:25

Re: Poze amuzante de pe hi5 :)
 
Quote:

Originally Posted by GRIGO (Post 2005610)

=))))) am ras cu lacrimi... uitandu-ma selectiv si la celelalte poze :)))
incredibil...:))))

Bogdan_ozzy 24-01-09 14:33

Re: Poze amuzante de pe hi5 :)
 
Cred ca a iesit balena pe uscat :|


Quote:

“pe la bazine ...”

http://andr33y4u.hi5.com/friend/phot...erId=315659338

Strainger 24-01-09 21:45

Re: Poze amuzante de pe hi5 :)
 
http://florin-iubaretzu.hi5.com :lol::lol::lol::lol::lol:

Cozmescu-Alin 25-01-09 00:34

Re: Poze amuzante de pe hi5 :)
 
Quote:

Originally Posted by Bogdan_ozzy (Post 2006428)

Hey domnu domnu? Va-ti uitat casalotul aicea.Veniti domne sal luati:evil:

Prea grasa saracuta fata,si mai face si poze sa le bage pe haicinci:sad:

Strainger 25-01-09 13:54

Re: Poze amuzante de pe hi5 :)
 
http://Snypess-Boss.hi5.com Gie va sparg sa moara cine vrei tu!

viorel_MNK 25-01-09 16:56

Re: Poze amuzante de pe hi5 :)
 
http://hi5.com/friend/photos/display...00lR4kmG003364

"am bani , femei si ma invidiaza dusmanii.... "

Bogdan_ozzy 25-01-09 22:00

Re: Poze amuzante de pe hi5 :)
 
Ia papucu neamule : http://madalinavasi91.hi5.com/friend...erId=115469483

Si ziceti voi .. sa nu le dai cu sutul in ochi ? : http://hi5.com/friend/photos/display...umId=165333875

Voi chiar ati dori sa vedeti 2 hemafroditi cand se ling ? Eu nu sincer :| : http://hi5.com/friend/photos/display...umId=116458993

Yeee am poza in baie.. , si imi place sa ma spal la c... hopaaa ..opsss: http://madalinavasi91.hi5.com/friend...erId=106939634

VaLeX 26-01-09 19:16

Re: Poze amuzante de pe hi5 :)
 
http://hi5.com/friend/photos/display...umId=291596989

VULCANII NOROIOSI , dar ea e "frumyYyY" cu multzy d3 YyYyyyY $@ v@d@ lum3@ c@t d3 p3n|b|l@ sunT ..pam pam


bleah, mi se face greata de "copii" din ziua de astazi ..

Strainger 27-01-09 06:46

Re: Poze amuzante de pe hi5 :)
 
http://hi5.com/friend/photos/display...nerId=81237212


All times are GMT +2. The time now is 09:43.

- Copyright 2026 4Tuning