Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Propuneri orase (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase.html)
-   -   Ramnicu Sarat (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase/42111-ramnicu-sarat.html)

bz51zid 11-02-10 19:49

Re: Ramnicu Sarat
 
hai ca parca incepeti sa va legati:P buna ideie cred ca ar fi mai bine sa discutai si voi intre voi si daca vreti mutam intalnirea mai tarziu sa va fie si voua bine

johnsonxxl 11-02-10 19:51

Re: Ramnicu Sarat
 
pai totusi ar trebui sa fie si vremea cat de cat buna..ca in stadiu in care e acu e jale ..noi o sa ne intal si o sa discutam..

Sonny™ 11-02-10 19:52

Re: Ramnicu Sarat
 
ar fi perfect daca ati putea sa o mai amanati un pic...adic sa o lasam o sapt mai tarziu...poate se mai aduna doritori nush parerea mea sa ajungem si noi....ar fi perfect pe 26...:-":D

bz51zid 11-02-10 19:58

Re: Ramnicu Sarat
 
noi o sa ne intalnim si o sa punem bazele acestui club si putem sa ne vedem si peste o sapt sau chiar 2 dupa intalnirea din 20 ;) nu e panica k nu se vinde nimic si nu are ce sa se termine!!!deci membri ni se pot adauga orcand si la orce intrunire

johnsonxxl 11-02-10 20:08

Re: Ramnicu Sarat
 
corect ;) :D:D:D

Sonny™ 11-02-10 20:15

Re: Ramnicu Sarat
 
ok omule...at ne auzim la telefoane...sau pe strazi...;))

johnsonxxl 11-02-10 20:17

Re: Ramnicu Sarat
 
baga id meu..sa ne avem in liste ;)

Sonny™ 11-02-10 20:19

Re: Ramnicu Sarat
 
nu vreau sa fac acest lucru...refuz...bagal tu pe al meu mereu ai ceva de comm...chestia asta puteai sa o zici pe PM...;)

johnsonxxl 11-02-10 20:20

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 3076122)
nu vreau sa fac acest lucru...refuz...bagal tu pe al meu mereu ai ceva de comm...chestia asta puteai sa o zici pe PM...;)

nu tu ma.. ci bz 51 zid :))

bz51zid 11-02-10 22:07

Re: Ramnicu Sarat
 
ala e id:bz51zid

Fast_wheels 11-02-10 23:03

Re: Ramnicu Sarat
 
Am ajuns si eu pe acasa..........Oficial: am gaz =)) Bun...ce sa zic...abia astept sa facem o intalnire generala.Macar cum am fost ultima data :D

pompierul atomic 14-02-10 19:10

Re: Ramnicu Sarat
 
hai romania !

titigeorge 16-02-10 12:29

Re: Ramnicu Sarat
 
am lasat si io id-u:titi_george88...mai schimbam pareri;)

pompierul atomic 16-02-10 17:55

Re: Ramnicu Sarat
 
asa si ?
..............................
mai ploua .................??????

titigeorge 16-02-10 17:57

Re: Ramnicu Sarat
 
dupa cum vezi nu mai ploua....urmeaza....


All times are GMT +2. The time now is 08:49.

- Copyright 2026 4Tuning