![]() |
Re: Ramnicu Sarat
hai ca parca incepeti sa va legati:P buna ideie cred ca ar fi mai bine sa discutai si voi intre voi si daca vreti mutam intalnirea mai tarziu sa va fie si voua bine
|
Re: Ramnicu Sarat
pai totusi ar trebui sa fie si vremea cat de cat buna..ca in stadiu in care e acu e jale ..noi o sa ne intal si o sa discutam..
|
Re: Ramnicu Sarat
ar fi perfect daca ati putea sa o mai amanati un pic...adic sa o lasam o sapt mai tarziu...poate se mai aduna doritori nush parerea mea sa ajungem si noi....ar fi perfect pe 26...:-":D
|
Re: Ramnicu Sarat
noi o sa ne intalnim si o sa punem bazele acestui club si putem sa ne vedem si peste o sapt sau chiar 2 dupa intalnirea din 20 ;) nu e panica k nu se vinde nimic si nu are ce sa se termine!!!deci membri ni se pot adauga orcand si la orce intrunire
|
Re: Ramnicu Sarat
corect ;) :D:D:D
|
Re: Ramnicu Sarat
ok omule...at ne auzim la telefoane...sau pe strazi...;))
|
Re: Ramnicu Sarat
baga id meu..sa ne avem in liste ;)
|
Re: Ramnicu Sarat
nu vreau sa fac acest lucru...refuz...bagal tu pe al meu mereu ai ceva de comm...chestia asta puteai sa o zici pe PM...;)
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
Re: Ramnicu Sarat
ala e id:bz51zid
|
Re: Ramnicu Sarat
Am ajuns si eu pe acasa..........Oficial: am gaz =)) Bun...ce sa zic...abia astept sa facem o intalnire generala.Macar cum am fost ultima data :D
|
Re: Ramnicu Sarat
hai romania !
|
Re: Ramnicu Sarat
am lasat si io id-u:titi_george88...mai schimbam pareri;)
|
Re: Ramnicu Sarat
asa si ?
.............................. mai ploua .................?????? |
Re: Ramnicu Sarat
dupa cum vezi nu mai ploua....urmeaza....
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:49. |
- Copyright 2026 4Tuning