Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Masini tari din Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/3981-masini-tari-iasi.html)

limuzina 04-06-08 22:42

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Ai perfecta dreptate!Nici tablita nu o avea si acoperisul ( cum se numeste ca acoperis nu e...) era crem si cine era cu numerele de Iasi, vezi ca are numere e Vaslui ;);)?

D3m0N 05-06-08 14:50

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
da da.. eu il vazusem in mers.. avea prelata crem .. si pe spate numaru era pus aiurea ca si acu .. si crede`am ca`i de iasi .. asa mi s`a parut ... lexus`u e frumos tare .. e si hybrid .. mai e unu negru hybrid ... mi se pare..

bmwh548 05-06-08 15:21

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Nu e pus aiurea. Modelul acela de bara e facut pentru numere din alea "patrate" (vezi pozele cu Mustangul postat de mine). Probabil ca Politia noastra nu avea "pe stoc" numere din alea.

D3m0N 05-06-08 15:22

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
stiu .. dar eu in locul lui preferam sa`l pun in luneta .. decat asa:rolleyes2
si pe fata vad ca e aiurea...

limuzina 05-06-08 23:00

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
1 Attachment(s)
Am fost azi pe Copou si am vazut din nou masseratiul, la 2 pasi de el era un M6 de Italia, dar stiti cum e pe Copou cu locurile de parcare...asa ca nu am facut poze!

vladutzz 06-06-08 03:50

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
are de ce se mandri Chescu Jr. daca ajunge pe forumu` asta.....:rolleyes2
poze de sub Maserati nu ai limuzina? ca vad ca pana acum l`ai prins din toate unghiurile. Gata...am inteles cu totii. Neeeeext !

limuzina 06-06-08 15:15

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Neeeeext de unde?Mai ese F430ul, aston martinul,si dodge viperul daca le prind si pe astea asa ca pe masserati ...sunt in al 9 cer!F430 l-am vazut de 2 ori...asa ca slabe sanse sa il prind!Ar mai fi si un S 63 AMG...l-am vazut si pe ala in mers de 2 ori si credeti-ma ca se aude superb!

D3m0N 06-06-08 18:52

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
acum vreo juma de ora ... a trecut pe pacurari un Focus ST portocaliu de bucuresti ... n`am avut timp sa`l pozez:rolleyes2

limuzina 06-06-08 19:57

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by vladutzz (Post 1574832)
are de ce se mandri Chescu Jr. daca ajunge pe forumu` asta.....:rolleyes2
poze de sub Maserati nu ai limuzina? ca vad ca pana acum l`ai prins din toate unghiurile. Gata...am inteles cu totii. Neeeeext !

Poftim neeeeext: Poate sa imi spuna si mie cineva ce este cu cayeneul asta?Cand am ajuns sa-i fac poze omul pleca,dar e bun si asa :D:D:D:D!

bmwh548 06-06-08 19:58

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
limuzina....ai uitat sa pui si pozele:lol:
Edit: imi merge mie browserul aiurea probabil....sorry:oops:

limuzina 06-06-08 20:04

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Nu iti merge aiurea,prima data am uitat sa le pun ;);)

DjLeX.YaKuZa 07-06-08 14:57

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
limuzina fotograf te faci cand ai sa fii mare;)

limuzina 07-06-08 15:24

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Quote:

Originally Posted by DjLeX.YaKuZa (Post 1577260)
limuzina fotograf te faci cand ai sa fii mare;)

Multam! Cine sa ofera sa mearga cu mn sa mergem impreuna la poarta la nenea cu dodge viper, sa il rugam sa ne lase sa facem cateva poze (o tine in garaj ) si la nenea cu f430ul...pana la poarta merg...da mie oarecum sa sun...daca ar mai fi cineva mai mare cu mn, cine merge?

D3m0N 07-06-08 15:26

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
ai si adrese tot nu ..? la toti din iasi ?:)

limuzina 07-06-08 15:33

Re: Masini Tari Din Iasi Si Imprejurimi
 
Aproape la toti nu stiu unde are casa Chescu!Nenea cu dodgeul sta in Copou hai merge cineva azi sau maine?


All times are GMT +2. The time now is 00:00.

- Copyright 2026 4Tuning