Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Ramnicu Valcea (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea.html)
-   -   Intalniri membrii 4Tuning Rm.Valcea (https://forum.4tuning.ro/357-ramnicu-valcea/34923-intalniri-membrii-4tuning-rm-valcea.html)

Alexik 27-06-07 17:47

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
am sa o prezint, dar inca nu am poze clare cu ea...aveam pe calculator niste poze, dar le-am sters odata cand am vrut sa sterg mai multe chestii...ma rog, greselile se platesc...masina o voi prezenta la sectiunea aia, apoi voi updata cu poze.

vinerea asta nu stiu daca ma pot prezenta la intalnire...de fapt sigur nu voi putea, caci voi fi la Bucuresti, la facultate (deh, ultimul examen din "stresiune")...dar de vinerea viitoare, promit sa fiu la Polivalenta la ora 20:00...

oricum, abia astept sa ne intalnim...pe multi probabil va stiu din vedere de prin oras...la fel cum stiu si multe din masinile voastre...dar sa ne si cunoastem e mai interesant...poate pana vineri imi pun si chip-ul.

respect!

Adytzu_JerrY 27-06-07 17:50

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Nu`i nimic ca nu poti sa ajungi ,
Te asteptam sa ne intalnim dupa ce termini cu "stresiunile"... !
Bft !

TigerGTS 27-06-07 17:52

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Te asteptam cu cea mai mare placere ! Anyone is welcome ca sa folosesc termenul tau ! :) Speram sa iti faca placere...Sa nu te astepti la prea multe tunate (noroc cu Geo si TT, daca omit pe cineva ma scuzati), asa ca nu iti face grijji! PS: Cheama si prietenii! Cat mai multi, cat mai bine !

TigerGTS 27-06-07 17:54

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Ca sa te informam, pe parcursul verii, fiind oamenii mai liberi, intalnire saptamanala vinerea la 20:00 la Sala Sporturilor dupa cum a zis si Aaronel, dar mult mai important, te asteptam pe 14 iulie la o intalnire mai de amploare!
Ora va fi undeva intre 20:00 - 20:30 si dupa vedem noi pana unde ne intindem in noapte, tot la Sala Sporturilor :)

Aaronnel^ 27-06-07 17:57

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Quote:

Originally Posted by Alexik (Post 969873)
am sa o prezint, dar inca nu am poze clare cu ea...aveam pe calculator niste poze, dar le-am sters odata cand am vrut sa sterg mai multe chestii...ma rog, greselile se platesc...masina o voi prezenta la sectiunea aia, apoi voi updata cu poze.

vinerea asta nu stiu daca ma pot prezenta la intalnire...de fapt sigur nu voi putea, caci voi fi la Bucuresti, la facultate (deh, ultimul examen din "stresiune")...dar de vinerea viitoare, promit sa fiu la Polivalenta la ora 20:00...

oricum, abia astept sa ne intalnim...pe multi probabil va stiu din vedere de prin oras...la fel cum stiu si multe din masinile voastre...dar sa ne si cunoastem e mai interesant...poate pana vineri imi pun si chip-ul.

respect!


Okay .. perfect

Bafta la examene si te asteptam vinerea viitoare.

Alexik 27-06-07 18:10

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Quote:

Originally Posted by TigerGTS
Te asteptam cu cea mai mare placere ! Anyone is welcome ca sa folosesc termenul tau ! :) Speram sa iti faca placere...Sa nu te astepti la prea multe tunate (noroc cu Geo si TT, daca omit pe cineva ma scuzati), asa ca nu iti face grijji! PS: Cheama si prietenii! Cat mai multi, cat mai bine !

nu ma astept la tuning extrem si nici nu e o problema ca nu exista...mie intotdeauna mi-a placut tuningul la motor mai mult decat cel de la exterior, desi e frumos sa vezi masini modificate cu bun gust...care sa atraga privirile tuturor...

de chemat prietenii...nu stiu ce sa zic, nu pe multi ii intereseaza chestii de genul intalnirilor dintre pasionatii de masini...dar am sa incerc...

Quote:

Originally Posted by TigerGTS
Ca sa te informam, pe parcursul verii, fiind oamenii mai liberi, intalnire saptamanala vinerea la 20:00 la Sala Sporturilor dupa cum a zis si Aaronel, dar mult mai important, te asteptam pe 14 iulie la o intalnire mai de amploare!
Ora va fi undeva intre 20:00 - 20:30 si dupa vedem noi pana unde ne intindem in noapte, tot la Sala Sporturilor :)

am sa incerc sa ma prezint si la asta, momentan nu promit decat ca am sa incerc :)

Quote:

Originally Posted by Aaronnel^
Okay .. perfect

Bafta la examene si te asteptam vinerea viitoare.

sa fie si abia astept sa ne vedem :) oricum, tinem legatura pana atunci :D

Aaronnel^ 27-06-07 18:12

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Quote:

Originally Posted by Alexik (Post 969908)
sa fie si abia astept sa ne vedem :) oricum, tinem legatura pana atunci :D

Lasa un ID de mess ceva :) .. detalii la rubrica C.V

Alexik 27-06-07 18:29

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
am lasat, pentru cei ce sunt interesati.

imi cer scuze de acum pentru off-topic, dar am vazut ca mi-a mai dat cineva add si nu apare, deci mai bine ctrl+m si treceti acolo id-ul si lasati un mesaj ceva daca nu sunt online si incerc si eu sa va dau add...

Kaluvr6 27-06-07 18:38

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Normal ca esti Welcome, parerea mea e ca o sa`ti placa :)

Ziceti ma care sunteti de acord sa mergem la Goranu acolo sub pod la vreo intalnire? :)

TigerGTS 27-06-07 18:40

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
TOTI maestre! Credeam ca ne-am inteles deja :D

Si nu iti mai cere scuze de off-topic atat timp cat chiar ne transmiti ceva care ne intereseaza alex :)

Alexik 27-06-07 18:44

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
si eu sunt de acord cu locul ala de intalnire...daca ziceti ca e asfaltat recent...desi sincer sa fiu, n-am fost acolo niciodata si nici nu stiu cum se ajunge, asa ca daca cineva imi da niste indicatii scurte ar fi de apreciat :D

multumesc anticipat

TigerGTS 27-06-07 18:47

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
Nici eu nu am testat asfaltul acolo, dar am observat ca intr-adevar e nou acolo cand am trecut pe pod.

Nu iti face probleme cu privire la detalii, de obicei ne tinem la curent :). Probabil ca ne intalnim tot la Sala Sporturilor si dupa ne mutam imediat acolo unde zice Geo :D

trafy-vr6 27-06-07 18:58

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
io sunt de acord...tati stie ce face:))

CaDDy 27-06-07 19:06

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
si eu sunt de acord culocatia.. mai bine akolo .. decat sa ne mai deplasam pana akolo la .. shtitzi voi .. 30-4o km ;))

TigerGTS 27-06-07 19:07

Re: Intalniri membrii 4tuning Rm.Valcea
 
La 30-40...Imi place expresia asta :lol:...De acum incolo ii spunem "La 30-40" =))


All times are GMT +2. The time now is 11:59.

- Copyright 2024 4Tuning