![]() |
Re: Masini vazute in Tulcea
19 Attachment(s)
Masini care au participat la Delta Drag
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Cateva poze de duminica asta de pe Aeroportul Delta Dunarii Tulcea
http://2.bp.blogspot.com/-yq0YdCOd3G...0/DPP_0009.jpg http://1.bp.blogspot.com/-jjQVk25t0e...0/DPP_0018.jpg http://2.bp.blogspot.com/-XPQIgV-p2j...0/DPP_0019.jpg http://2.bp.blogspot.com/-vPssnYjIEa...0/DPP_0022.jpg |
Re: Masini vazute in Tulcea
Ieri 19.10.2011 in Tulcea s-a livrat primul Renault Megane 3 RS.
Este gri si poate multe :) 2.0T 250 CP ; 329 Nm. Ce e imbucurator este ca proprietarul nu vrea sa il lase asa (adica stock) si deja s-a gandit la cateva imbunatatiri (soft,evacuare,intercooler). Si va mai spun un mic secret acela ca in cateva saptamani va mai veni unul. Asa ca o sa avem 2.:lol: |
Re: Masini vazute in Tulcea
si cu ce ne ajuta ?
mai multi nebuni pe 4 roti |
Re: Masini vazute in Tulcea
Am vazut si eu astazi rs'ul langa tridentul mare..super fain :d
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
Pentru cultura ta generala sa stii ca e un baiat cu ffff mult bun simt si echilibrat ok?. Da.... Sa trecem peste asta. |
Re: Masini vazute in Tulcea
am vazut si eu masina in trafic....e dementa totala...mai ales ca eu sunt si fan Renault un pic asa.....sa o pastreze sanatos....si la cat mai multe upgrade-uri de calitate.Ahh...si uitasem...si fara evenimente ...de nici un fel....mecanice...sau rutiere.
|
Re: Masini vazute in Tulcea
si al 2-lea cui se livreaza pe primu il stim , il stim si pe al 2-lea propietar ?:lol:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
galben si frumos...:lol: |
Re: Masini vazute in Tulcea
Ma gandeam la tine :lol:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Quote:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
2 Attachment(s)
Prima masina apartine userului TL20ELV, el mai avand un clio cu imbunatatiri(suspensie,evacuare,soft).
Asa ca desi are nr de TL o vom vedea rar prin oras, el locuind in Olanda, deci cu siguranta masina va fuma ceva :evil: @brailaro: Ai uitat sa spui ca e varianta CUP, care are niste imbunatatiri fata de rs-ul normal :D... Oricum pacat de configuratorul naspa de la RENAULT, astfel omul punandu-i niste optiuni(pachetul de lumini:xenon,proiectoare led) si in urma altor chestii puse, pachetul a fost scos automat...dar na, conteaza baza! :lol: Brailaro are dreptate, elvis este un baiat de baiat nu un donator asa ca nu-si au rost comentariile de ... Si oricum vorbim de masini, nu de soferi! |
Re: Masini vazute in Tulcea
mar rar oameni care apreciaza renoult si sunt constienti ca e o marca buna
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Dar si mai rar e sa fie spus asa ceva din gura unui posesor VW :lol:
|
Re: Masini vazute in Tulcea
Am mers cu masina... de la 3000rpm rupe asfaltul si cum sta pe curbe e grav rau :evil:
Facand o comparatie cu golf gti (am mers cu asa ceva), meganeul se prezinta peste, cel putin asta e parerea mea. |
| All times are GMT +2. The time now is 08:49. |
- Copyright 2026 4Tuning