Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   Diverse, evenimente, discutii, pareri (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/33602-diverse-evenimente-discutii-pareri.html)

flmoise 25-07-07 09:38

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
azi si maine la sala dacia e campionat national de kick box in cadrul politiei! accesul este deschis publicului iar meciurile vor fi interesante mai ales ca vor lupta si campioni mondiali!

flmoise 25-07-07 09:45

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
am uitat sa spun ora ....18.00

flmoise 25-07-07 15:40

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
din pacate...tot eu...s-a contramandat pe ziua de azi....
maine v-a fi campionatul!
despre ora poate va anunt maine cand o sa stiu mai bine!

flmoise 26-07-07 11:21

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
finalele categoriilor azi de la 17.00

Bogyciu 01-08-07 21:51

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Nu mai discuta nimeni nimic pe aici??? Hai sa vine u cu un subiect nou: Ati incercat noul asfalt de pe Isaccei? Eu unu da si e tare de tot!!! Slalom printre utilaje si taximetristi idioti, adrenalina nu altceva... Acu serios, e super misto, dati repede o tura (noaptea e mai misto, mai putine masini) pana nu se deniveleaza, nu cred ca o sa tina mult...:D

webcathos 02-08-07 10:10

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Da aseara am facut putin slalom pe akolo!!!!Dar am impresia ca mai toarna inca un strat peste cel pus deja.
Intalnirea de la sala cand se tine?

mikafly 02-08-07 10:17

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Sambata sunt in city....poa ne vedem dupa ora 11....nu promit nimic..sa vad cum e vremea..dak e frumos..raman la ct..daca nu...vin la tl

Eugen_TL 02-08-07 14:16

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
daca si asta turnat e asfalt bun eu usnt popa! da e f bine fata de ce era inainte dar denivalari tot are ! sa speram ca va tine :)

Cosmin255 03-08-07 03:36

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
va tine ;)

Eugen_TL 03-08-07 04:13

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
pana la urmatoarea spargere de conducta =)))

Cosmin255 03-08-07 16:08

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
De ce vorbesti doar de dragul de a vorbi? Conductele au fost schimbate in totalitate , aici ma refer la cele de apa ;)

Eugen_TL 03-08-07 16:22

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
da vorbesc de dragul de a vb =))) dc atunci dupa ce au fost schimbate cotul ala care vesnic are probleme se tot sparge ( si m-am uitat in groapa nu imi parea cot nou...conductele da dar cotu nu era maro de rugina ) =))) o sa vedem ... oricum denivelari sunt clar ..nu e oglinda .... testul cu paharul nu-l trece sigur

mikafly 03-08-07 17:02

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Testul cu roti patrate......o sa avem noi drum calumea la sulivara....iti dai seama ce se incinge pe issacei daca ar fi ca in palma.....toti ne-am rupe

Eugen_TL 03-08-07 17:26

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
deja aseara incepusera baietii cu motoarele :)))

Cosmin255 03-08-07 20:11

Re: Diverse,evenimente,discutii,pareri
 
Quote:

Originally Posted by TuningBoy (Post 1028694)
da vorbesc de dragul de a vb =))) dc atunci dupa ce au fost schimbate cotul ala care vesnic are probleme se tot sparge ( si m-am uitat in groapa nu imi parea cot nou...conductele da dar cotu nu era maro de rugina ) =))) o sa vedem ... oricum denivelari sunt clar ..nu e oglinda .... testul cu paharul nu-l trece sigur

Macar se incearca si fata de mandatul fostului primar , acum cred ca va fi mai bine...ramane de vazut .... nu e perfect ai dreptate dar oricum ... macar se incearca:)


All times are GMT +2. The time now is 16:54.

- Copyright 2026 4Tuning