![]() |
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Eu m-as baga la un biliard.....dar vine cineva?.....poate ne facem planuri ca data trecuta si nu vin decat 3 paduchi de 3 feluri:D
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
ce se intampla....somati weekendu asta? ...e frumos?! :-P
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
nu o sa stea nimeni in casa :mrgreen: dar asta nu inseamana ca o sa venim la biliard sau in alte locuri.....
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
bine zis pushtiule...nush fratzie...de ieshit ies din ksa...dar deokmdata nush pe unde ajung si de biliard...nu kred k`o sa am bani...aia e beleaua...
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Pai atunci daca biliardul nu e o idee buna propuneti voi altele.....Pretentiosilor:D .....si Kraven lasa mah ca daca nu ai bani dau eu o bere :peace:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
nu e vb k nu e o idee buna...yo as juk drq si 4 ore ....dar ...nema cash de 4 ore de biliard....de un suc o bere vdm ..o rezolvam..kred!
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
cand facem o bila ?...... sunt mare amator :D
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
intr`un week`end....!!week`endul acesta ce facem??...bucharest anyone??:D
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Quote:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
am eu de gand ceva ... ;) detalii la momentul potrivit
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
pai speram sa-ti iasa ceva bun dani!asteptam rezultate
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
cum ramane cu paimtballul ala?
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
nuj mei nu prea sa mai auzit nimic.......oricum....trebuie sa tina si vremea cu noi....ca daca ploua....:???: :cry:
|
Re: O bila/ diverse in week-end ?
Dci care iesi la un bidon pe colt? sambata! NU MAI STERGE BA!
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:10. |
- Copyright 2026 4Tuning