Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Polo GTI vs. ...? (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/26146-polo-gti-vs.html)

yoda 17-03-07 16:07

Re: Polo GTI vs...
 
Quote:

Originally Posted by bogdan_kwx (Post 802689)
pai aici e topis de provocari.din cite inteleg ai un gti.vino sa vezi cum merge linga o masina din 87 de 120 cp.daca vrei evident si fie ca cel mai bun sa cistige

bine ca te-ai corectat!da este de vazut cum o masina de 5-600 kg sta cu una de 1520!clar o sa fie super tare!poate ne intalnim pe la un "anumit" garaj si vb! ;)

p.s. cum stai cu zyx?! :D

yknot 17-03-07 16:19

Re: Polo GTI vs...
 
Quote:

Originally Posted by yoda (Post 803030)
bine ca te-ai corectat!da este de vazut cum o masina de 5-600 kg sta cu una de 1520!clar o sa fie super tare!poate ne intalnim pe la un "anumit" garaj si vb! ;)

p.s. cum stai cu zyx?! :D

i-a scos deja si usile sa o mai usureze?.... :D

yoda 17-03-07 16:31

Re: Polo GTI vs...
 
Quote:

Originally Posted by yknot (Post 803047)
i-a scos deja si usile sa o mai usureze?.... :D

nu, dar cred k o sa incep eu sa-i scot usile, interiorul, trapa, airbagurile, etc si asa cred ca voi ajunge sa cantaresc cat un polo gti !iar atunci sa spunem k ar fi cat de cat echitabil!!!dar nu-i problema poate incerc sa ma dau asa cu el sa vedem ce se intampla! ;)

yknot 17-03-07 16:41

Re: Polo GTI vs...
 
ok, ca fost posesor de r5, garantez ca nu are mai putin de 850kg...

shadowro 17-03-07 18:22

Re: Polo GTI vs...
 
Quote:

Originally Posted by yoda (Post 803063)
nu, dar cred k o sa incep eu sa-i scot usile, interiorul, trapa, airbagurile, etc si asa cred ca voi ajunge sa cantaresc cat un polo gti !iar atunci sa spunem k ar fi cat de cat echitabil!!!dar nu-i problema poate incerc sa ma dau asa cu el sa vedem ce se intampla! ;)

daca avea 500 kile si aerodinamica aia la 150 si prima rafaa de vant zbura de pe strada.
masinile extrem de usoare sunt foarte aerodinamice... aia e galeata :))

SEBASTIAN 17-03-07 21:48

Re: Polo GTI vs...
 
Quote:

Originally Posted by Rabanne (Post 792172)
P.S. Daca am ajuns sa fiu concurat de catre SKN inseamna ca am ajuns departe:)O firma atat de mare sa concureze un singur om, un roman. Sa inteleg ca sunt "The man to beat" in lumea tuningului de la noi;)

Care e diferenta:?:

mpa 18-03-07 00:55

Re: Polo GTI vs...
 
Quote:

Originally Posted by SEBASTIAN (Post 803573)
Care e diferenta:?:

E ca de la ou la gaina. Daca e cocos se schimba treaba.

mpa 22-04-07 11:32

Re: Polo GTI vs...
 
Invitatia a fost lansata. Te asteptam cu interes inapoi.

Sorin Golf 3 cabrio 24-04-07 12:20

Re: Polo GTI vs...
 
...Un maestru cumva in driblaje? Sper ca nu ...

Zyx 24-04-07 17:53

Re: Polo GTI vs...
 
Quote:

Originally Posted by Sorin Golf 3 cabrio (Post 868250)
...Un maestru cumva in driblaje? Sper ca nu ...

?! ?! ?! ?!

AlecsM 24-04-07 22:34

Re: Polo GTI vs...
 
@zyx ...apropo ca ne-am salutat azi in trafic :P ...ma intereseaza sa vad si io cum stam ...ce zici ?chiar st curios :)
bafta

mpa 24-04-07 23:47

Re: Polo GTI vs...
 
Quote:

Originally Posted by Zyx (Post 868818)
?! ?! ?! ?!

Nu il lua in seama... e doar suparat ca nu ai putut veni ieri seara.....

Zyx 25-04-07 00:46

Re: Polo GTI vs...
 
In cel mai scurt timp posibil (1-2 zile) sper sa ne intalnim... Asta e valabil pentru toata lumea...

Alecs, ma uitam f atent la masina sa vad daca e Cupra sau FR... pe negru, cam greu se vede :D de asta intarzierea mea in gesturi.
frumoasa... astept si eu, foarte curios, sa vad cum stam...

Achim 25-04-07 00:50

Re: Polo GTI vs...
 
pey sa imi spuneti si mie ca dak e vin si eu... sa ma mai cocoseze o data lumea :D

mpa 25-04-07 00:51

Re: Polo GTI vs...
 
Pana la urma ce e? Cupra sau FR
Ca mai sunt doritori


All times are GMT +2. The time now is 04:14.

- Copyright 2026 4Tuning