Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Iasi (https://forum.4tuning.ro/36-iasi.html)
-   -   Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean (https://forum.4tuning.ro/36-iasi/235747-intalniri-membrii-4tuning-traficul-iesean.html)

2slow4u 25-06-11 07:42

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
ieri dimineata vlad DDD busted la semaforul de la romtelecom,eram cu alta masina...
ieri seara bogdan_is tot la semaforul de la romtelecom. Salutari!

Bogdan.IS 25-06-11 19:35

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
salutari andrei :-P

vlad87 25-06-11 21:54

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Simteam eu ceva in aer atunci . :))

Salut ;)

IS19CIP 26-06-11 16:27

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Jokers prin parcare pe la mine :lol:

N3n3a 27-06-11 21:36

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
mrg in seara asta in copou si mnz in tudor.. salut baieti

Victor VRE 27-06-11 21:59

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
ieri seara MRG, iesea de la Palas, eram cu chevroletul.

RazvanMRG 28-06-11 01:10

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
n3n3a nu stiu ce masina ai dar te salut. victor ti-am mai vazut masina din poza prin oras. tu mi-ai dat prioritate sa cobor de pe trotuar?

MnezO 28-06-11 10:33

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by N3n3a (Post 4426548)
mrg in seara asta in copou si mnz in tudor.. salut baieti

salut salut

Victor VRE 28-06-11 11:08

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by RazvanMRG (Post 4427010)
n3n3a nu stiu ce masina ai dar te salut. victor ti-am mai vazut masina din poza prin oras. tu mi-ai dat prioritate sa cobor de pe trotuar?

Da, eu eram. De obicei sunt cu cea din poza, atunci era o exceptie :D

IS19CIP 28-06-11 11:13

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
MNZ Galata , MRG Mall Ieri.

RazvanMRG 28-06-11 12:39

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
salut CIP. Victor mi-am amintit de ce am tinut minte masina. tatal tau mi-a fost profesor acum 2 ani. (ETC)

Victor VRE 28-06-11 12:58

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by RazvanMRG (Post 4427836)
salut CIP. Victor mi-am amintit de ce am tinut minte masina. tatal tau mi-a fost profesor acum 2 ani. (ETC)

Cel mai probabil :D

IS19CIP 28-06-11 13:53

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by RazvanMRG (Post 4427836)
salut CIP. Victor mi-am amintit de ce am tinut minte masina. tatal tau mi-a fost profesor acum 2 ani. (ETC)

Team vzt cand ai intrat in parcare dar nu te mai gaseam unde ai parcato :))

vlad87 28-06-11 16:26

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Vad ca numai MNZ si MRG se plimba prin oras :))

IS19CIP 28-06-11 16:36

Re: Intalniri Intre Membrii 4tuning In Traficul Iesean
 
Quote:

Originally Posted by vlad87 (Post 4428317)
Vad ca numai MNZ si MRG se plimba prin oras :))

Si eu dar nu ma vede nimeni :lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 03:30.

- Copyright 2026 4Tuning