Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Dacia (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia.html)
-   -   B 64 M V P (https://forum.4tuning.ro/109-masina-mea-dacia/22107-64.html)

B-11-AYG 09-03-11 16:31

Re: B 64 M V P
 
Quote:

Originally Posted by B-64-MVP (Post 4154597)
Poze de la Regionala LC Brasov ! ! !

Daca tot ai fost acolo, imi spui si mie ce sa intamplat cu Loganu ala rasturnat? era din grupul vostru sau la-ti gasit asa acolo...

TANASE GEORGE 09-03-11 16:35

Re: B 64 M V P
 
1 Attachment(s)
M-am jucat si eu putin(nu a iesit prea bine) dar sper ca se intelege si hai odata cu el
Cu respect gyo TGN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

AG-20-MCA 09-03-11 16:46

Re: B 64 M V P
 
Quote:

Originally Posted by B-11-AYG (Post 4156040)
Daca tot ai fost acolo, imi spui si mie ce sa intamplat cu Loganu ala rasturnat? era din grupul vostru sau la-ti gasit asa acolo...

Era al unui baiat din Bucuresti...la rasturnat pe drum spre Brasov.

B-11-AYG 09-03-11 16:49

Re: B 64 M V P
 
Am trecut si eu pe acolo si l-am vazut... nasol
scz de off

B-64-MVP 10-03-11 04:07

B 64 M V P
 
9 Attachment(s)
Da era HZD-ul lui Canto, vineri in drum spre regionala a luat o curba mai strans si s-a rasturnat, rezultatul l-ai vazut si tu. Bine ca a scapat el, distractia a continuat si masina era asigurata ! ! ! Daca tot ai vazut ca eram multi acolo de ce nu ai oprit AYG-ule, ne faceai un demo cu muzica ! ! ! Inca cateva cadre de acolo !!!

casp3r75 20-03-11 07:06

Re: B 64 M V P
 
Quote:

Originally Posted by B-64-MVP (Post 4157515)
Da era HZD-ul lui Canto, vineri in drum spre regionala a luat o curba mai strans si s-a rasturnat, rezultatul l-ai vazut si tu. Bine ca a scapat el, distractia a continuat si masina era asigurata ! ! ! Daca tot ai vazut ca eram multi acolo de ce nu ai oprit AYG-ule, ne faceai un demo cu muzica ! ! ! Inca cateva cadre de acolo !!!

te`am vazut si eu cand te intorceai :lol:
frumoos rau loganul :shock:

B-64-MVP 20-03-11 17:31

B 64 M V P
 
Da, cand m-ai vazut? duminica pe dn1 sau in bucuresti? Oricum merci pentru apreciere ! ! !

casp3r75 20-03-11 19:09

Re: B 64 M V P
 
Quote:

Originally Posted by B-64-MVP (Post 4185517)
Da, cand m-ai vazut? duminica pe dn1 sau in bucuresti? Oricum merci pentru apreciere ! ! !

pai acum 2 duminici parca... am avut un drum pana in miercurea ciuc si team vazut pe la iesire din brasov.... nu mai stiu sincer pe unde erai...:lol: tiam dat si neste flashuri, eram cu o octavia :-P

B-64-MVP 07-04-11 23:25

B 64 M V P
 
7 Attachment(s)
inca cateva cadre de la Brasov !!!!

bib_andrey 09-04-11 07:54

Re: B 64 M V P
 
Frumoasa masinuta in realitate..bafta in continuare ! :arrow:

B-64-MVP 20-04-11 16:40

B 64 M V P
 
9 Attachment(s)
A venit iepurasul cu discurile BREMBO de 260mm si 22mmn grosime ventilate + ventilatie exterioara spre janta, continut ridicat de carbon pentru solicitari mari :joy: !!! Abia astept sa scap de cele de 238mm si 11 mm grosime, simple si neventilate, sa schimb tot lichidul de frana (TUTELA DOT 4 cu punct de fierbere la 270 grade, il am de la un prieten care lucreaza la Fiat, Alfa Romeo si ei pe asta il folosesc, e bun ca e free :hug: ) si evident placutele (vreau sa pun TRW nu Ferodo Premier, ce ziceti :?: ) si etrieri + furtunele pe care deja le am. Toata aceasta operatiune dupa sarbatorile pascale.

b08ygs 20-04-11 21:24

Re: B 64 M V P
 
Cat au costat discurile? Arata interesante:D De ce nu ti-ai luat si striate sau perforate?

B-64-MVP 21-04-11 03:59

B 64 M V P
 
Discurile au fost 280 ron cu 10% reducere, la Coasta de Est ! ! ! Nu am ales gaurite sau striate pentru ca nu am gasit pe dimensiunea asta de 260 mm si erau dublu la pret si nu castigam foarte mult la franare!!!!

B-64-MVP 05-05-11 17:32

B 64 M V P
 
5 Attachment(s)
Cateva poze :rolleyes2 de la intalnirea saptamanala a loganistilor bucuresteni:lol: !!!

B-64-MVP 16-05-11 16:40

B 64 M V P
 
7 Attachment(s)
Sedinta foto noua !!!


All times are GMT +2. The time now is 01:05.

- Copyright 2026 4Tuning