![]() |
Re: DreamWorks
Quote:
Quote:
|
Re: DreamWorks
Eu unul nu cred ca o masina turbo e greu de intretinut...poate doar daca mergi cu ea in bataie de joc..cu uleiuri proaste si altele...intradevar...la 1.6+ intervin taxele enorme...de ce nu iei in calcul 5GTT?
|
Re: DreamWorks
Quote:
---------------- Eu ştiu cee îi place omului ,toyota corolla ae86,s13....rx7:D |
Re: DreamWorks
da, arata grotesc, dar fasaie... :)) si da..ae86...e foarte ok
|
Re: DreamWorks
Astazi tot la 20:00 ?
Daca da,o sa vin si eu iar cu inca 2 prieteni ;) |
Re: DreamWorks
Acelasi loc, aceeasi ora.Cine vine azi va avea parte de o surpriza.
|
Re: DreamWorks
Eu am ajuns aksa..asteptam pozele :arrow:
A fost frumos..exceptand unele momente.. |
Re: DreamWorks
Quote:
|
Re: DreamWorks
Şi eu îmi cer mii de scuze că a trebuit să plec :( milioane de scuze şi nu se va mai repeta ! Sper să nu fie nimeni supărat pe mine ! Vă pup o zi bună şi este ora 4:28 şi eu încă nu dorm :) !
|
Re: DreamWorks
Pozele o sa le postez pe astazi dupa-amiaza fiindca a pierdut fotografu card readeru si nu are cu ce sa le scoata :sad:. Ce pot sa zic a fost frumos in seara asta mie unu mi-a placut.bafta all
|
Re: DreamWorks
Quote:
P.S sunt mai steady decat tine, punct !!! :lol: glumesc, chill !!!!!!!!!! |
Re: DreamWorks
Salut!
Mi-a facut placere sa va cunosc ...chiar daca nu v-am cunoscut inca pe toti dar nu e timpul pierdut :D. |
Re: DreamWorks
merge cineva maine la pitesti?
|
Re: DreamWorks
18 Attachment(s)
Cateva poze de aseara, imi cer scuze pentru intarziere, Dar dabea acum am ajuns si eu acasa !! Enjoy:D:twisted:
|
Re: DreamWorks
Multumesc pentru poze, nu am apucat sa spal masina :( .
Mi-a facut placere sa va cunosc . |
| All times are GMT +2. The time now is 10:40. |
- Copyright 2026 4Tuning