Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   DreamWorks (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/214822-dreamworks.html)

NXdev 11-11-10 18:47

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by babone (Post 3803485)
man depinde ce vrei tu sa faci cu masina respectiva,depinde cat vrei sa investesti in ea si pe ce plan,eu recomand o masina turbo :).de exemplu ai putea lua un fiat uno turbo care costa destul de putin si se pot face multe sub capota.poti incerca tot un nissan dar un s13,depinde acum si de preferintele tale.la capitolul honda personal as lua crx-u vechi.spor la treaba,poate trec si eu maine seara,depinde la ce ora va intalniti :)

Nu-mi permit sa intretin o masina turbo, sau cu motor peste 2.0 l.Numai discut despre subiectul asta pana la momentul oportun :D, mersi pentru sfaturi.Ne intalnim tot la 20:00, poate il iei si pe Morph.
Quote:

Originally Posted by Tyfu (Post 3803833)
Maine daca mai ramane valabila invitatia trec si eu ...spre rusinea mea nu am trecut saptamana trecuta pt ca am avut niste belele :rolleyes2

Oricine poate veni...maine ai sansa sa-ti speli rusinea :)).

SUPAPA_Jr 11-11-10 23:09

Re: DreamWorks
 
Eu unul nu cred ca o masina turbo e greu de intretinut...poate doar daca mergi cu ea in bataie de joc..cu uleiuri proaste si altele...intradevar...la 1.6+ intervin taxele enorme...de ce nu iei in calcul 5GTT?

Tweety_rzw 11-11-10 23:17

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by SUPAPA_Jr (Post 3805271)
Eu unul nu cred ca o masina turbo e greu de intretinut...poate doar daca mergi cu ea in bataie de joc..cu uleiuri proaste si altele...intradevar...la 1.6+ intervin taxele enorme...de ce nu iei in calcul 5GTT?

Mamă aia e nenorocire 1.4T sau 1.7T 150 de cai pe 500-600 de kg , e rachetă dar e cam ghenă la design,int + ext nu mă atrage ,dar e o maşină bună de fugă :D !

----------------

Eu ştiu cee îi place omului ,toyota corolla ae86,s13....rx7:D

SUPAPA_Jr 11-11-10 23:29

Re: DreamWorks
 
da, arata grotesc, dar fasaie... :)) si da..ae86...e foarte ok

bib_andrey 12-11-10 11:31

Re: DreamWorks
 
Astazi tot la 20:00 ?
Daca da,o sa vin si eu iar cu inca 2 prieteni ;)

NXdev 12-11-10 16:51

Re: DreamWorks
 
Acelasi loc, aceeasi ora.Cine vine azi va avea parte de o surpriza.

bib_andrey 12-11-10 22:51

Re: DreamWorks
 
Eu am ajuns aksa..asteptam pozele :arrow:
A fost frumos..exceptand unele momente..

NXdev 12-11-10 23:30

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by bib_andrey (Post 3807803)
Eu am ajuns aksa..asteptam pozele :arrow:
A fost frumos..exceptand unele momente..

Am ajuns si eu ceva mai devreme.Asteptam pozele cu "surpriza"...sper sa nu dezamagesc vreodata baietii din club.Multumesc celor prezenti.

Tweety_rzw 13-11-10 03:30

Re: DreamWorks
 
Şi eu îmi cer mii de scuze că a trebuit să plec :( milioane de scuze şi nu se va mai repeta ! Sper să nu fie nimeni supărat pe mine ! Vă pup o zi bună şi este ora 4:28 şi eu încă nu dorm :) !

IuLiaNo 13-11-10 03:36

Re: DreamWorks
 
Pozele o sa le postez pe astazi dupa-amiaza fiindca a pierdut fotografu card readeru si nu are cu ce sa le scoata :sad:. Ce pot sa zic a fost frumos in seara asta mie unu mi-a placut.bafta all

daffy duck™ 13-11-10 03:38

Re: DreamWorks
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 3808072)
Şi eu îmi cer mii de scuze că a trebuit să plec :( milioane de scuze şi nu se va mai repeta ! Sper să nu fie nimeni supărat pe mine ! Vă pup o zi bună şi este ora 4:28 şi eu încă nu dorm :) !

dar unde ai fugeat nenea asa????

P.S sunt mai steady decat tine, punct !!! :lol: glumesc, chill !!!!!!!!!!

Tyfu 13-11-10 07:48

Re: DreamWorks
 
Salut!
Mi-a facut placere sa va cunosc ...chiar daca nu v-am cunoscut inca pe toti dar nu e timpul pierdut :D.

aditzu08 13-11-10 17:33

Re: DreamWorks
 
merge cineva maine la pitesti?

IuLiaNo 13-11-10 20:56

Re: DreamWorks
 
18 Attachment(s)
Cateva poze de aseara, imi cer scuze pentru intarziere, Dar dabea acum am ajuns si eu acasa !! Enjoy:D:twisted:

tapu 13-11-10 21:27

Re: DreamWorks
 
Multumesc pentru poze, nu am apucat sa spal masina :( .
Mi-a facut placere sa va cunosc .


All times are GMT +2. The time now is 10:40.

- Copyright 2026 4Tuning