Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - TM 77 EEE (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/212946-e46-tm-77-eee.html)

Caius TM 24-03-11 07:52

re: E46 - TM 77 EEE
 
sa traiasca fratele meu SUV :lol:
vezi sambata ramane cum am discutat... nu mai manc nimic de azi :lol:

myky99 24-03-11 08:18

re: E46 - TM 77 EEE
 
ti=ai luat bidinea vere? si lavabil?:)) o vopsesti cu aspiratoru:))))))?:*

crysty.bobok 24-03-11 09:36

re: E46 - TM 77 EEE
 
Da cu bidineaua vere... a zis , a zis !!! :D

Bafta caius !! ce faci cu alea 2 cauciucuri 225 ? daca iti iei 245 ? :)

TM 77 ADF 24-03-11 22:08

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Caius TM (Post 4195968)
sa traiasca fratele meu SUV :lol:
vezi sambata ramane cum am discutat... nu mai manc nimic de azi :lol:

a mea e gata, azi am pus si numerele, te astept si pe tine sa iesim din intuneric :)))))) SF

JusT_SaY_BoBo 25-03-11 14:15

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by TM 77 ADF (Post 4198011)
a mea e gata, azi am pus si numerele, te astept si pe tine sa iesim din intuneric :)))))) SF

nu vrei sa ni-o prezinti si noua ca e46-ele a ramas una din masinile mele preferate:shock: era....perfect:shock:!


on. multa bafta cu vopsitul8)

TM 77 ADF 25-03-11 23:38

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by JusT_SaY_BoBo (Post 4199258)
nu vrei sa ni-o prezinti si noua ca e46-ele a ramas una din masinile mele preferate:shock: era....perfect:shock:!


on. multa bafta cu vopsitul8)

nu e nimik spectaculos... o sa pun cateva poze, defapt mareo o sa puna :D

Luci_e36 25-03-11 23:42

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by TM 77 ADF (Post 4200484)
nu e nimik spectaculos... o sa pun cateva poze, defapt mareo o sa puna :D

l-am vazut acum seara la iveco...e frumos rau :D si cum dau rotile alea ! :bunch:

scuze de off...

TM 77 ADF 26-03-11 09:47

re: E46 - TM 77 EEE
 
Quote:

Originally Posted by Luci_e36 (Post 4200489)
l-am vazut acum seara la iveco...e frumos rau :D si cum dau rotile alea ! :bunch:

scuze de off...

:D ms

Caius TM 27-03-11 08:38

re: E46 - TM 77 EEE
 
fresh si rece ....

TM 77 ADF 28-03-11 22:04

re: E46 - TM 77 EEE
 
citro ala cand vine? sa dau emblema...

Caius TM 29-03-11 08:25

re: E46 - TM 77 EEE
 
te astept azi la sediu .. cu cea mai mare placere si pepsi rece :D

Caius TM 30-03-11 18:47

re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
abia astept sa franez... :lol:

Caius TM 06-04-11 12:04

re: E46 - TM 77 EEE
 
1 Attachment(s)
lucru nemtesc...

SAX1987 06-04-11 12:22

re: E46 - TM 77 EEE
 
Magnet de politie numerele astea ?:D

E la vopsit masina ?:shock:


P.S. la iarna imi recomanzi si mie un vopsitor bun ?:rolleyes2

Caius TM 07-04-11 09:35

re: E46 - TM 77 EEE
 
da... e la pregatit...
legat de numar... o sa vad, am mai avut si n'am avut probleme.

maine ma duc pe la masina ...
revin cu niste poze :D


All times are GMT +2. The time now is 15:24.

- Copyright 2026 4Tuning