![]() |
re: E46 - TM 77 EEE
sa traiasca fratele meu SUV :lol:
vezi sambata ramane cum am discutat... nu mai manc nimic de azi :lol: |
re: E46 - TM 77 EEE
ti=ai luat bidinea vere? si lavabil?:)) o vopsesti cu aspiratoru:))))))?:*
|
re: E46 - TM 77 EEE
Da cu bidineaua vere... a zis , a zis !!! :D
Bafta caius !! ce faci cu alea 2 cauciucuri 225 ? daca iti iei 245 ? :) |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
on. multa bafta cu vopsitul8) |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
scuze de off... |
re: E46 - TM 77 EEE
Quote:
|
re: E46 - TM 77 EEE
fresh si rece ....
|
re: E46 - TM 77 EEE
citro ala cand vine? sa dau emblema...
|
re: E46 - TM 77 EEE
te astept azi la sediu .. cu cea mai mare placere si pepsi rece :D
|
re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
abia astept sa franez... :lol:
|
re: E46 - TM 77 EEE
1 Attachment(s)
lucru nemtesc...
|
re: E46 - TM 77 EEE
Magnet de politie numerele astea ?:D
E la vopsit masina ?:shock: P.S. la iarna imi recomanzi si mie un vopsitor bun ?:rolleyes2 |
re: E46 - TM 77 EEE
da... e la pregatit...
legat de numar... o sa vad, am mai avut si n'am avut probleme. maine ma duc pe la masina ... revin cu niste poze :D |
| All times are GMT +2. The time now is 15:24. |
- Copyright 2026 4Tuning