![]() |
Re: my tuning r5
Quote:
|
Re: my tuning r5
stiu stiu de aia ampus pe plafon bec alb ca amavut si albastru da nofost buna.
|
Re: my tuning r5
tu aprinzi lumina in masina ca sa te uiti in bord ? :lol::lol:
|
Re: my tuning r5
nu ! numa cand trebe sa caut ceva acte
|
Re: my tuning r5
2 Attachment(s)
cateva poza de noapte
|
Re: my tuning r5
Splendid!!! Toba o ai prinsa cu soricei?
|
Re: my tuning r5
....nu
|
Re: my tuning r5
1 Attachment(s)
.........
|
Re: my tuning r5
e surub ....e un surub lung radule:)
|
Re: my tuning r5
Scuzele mele atunci.....:lol:
|
Re: my tuning r5
ar fi fost extra culmea sa fie prinsa cu soricei:lol:, om fi noi din generatia scoci si sarma, dar nici chiar asa:)
|
Re: my tuning r5
2 Attachment(s)
am montat eleronul
|
Re: my tuning r5
FitZa rau eleronul :shock:
|
Re: my tuning r5
pune`i folie si o mai schimba putin;)
|
Re: my tuning r5
1 Attachment(s)
my audio sistem
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:36. |
- Copyright 2026 4Tuning