Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E46 - Bagged (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/186089-e46-bagged.html)

HoricutzWSR 01-11-11 21:40

Re: E46 - Bagged
 
pana la urma, era potrivit titlul de Stanced, in pofida parerilor tuturor(inclusiv a mea)...extraordinara masina, sper s`o vad cat mai repede prin Cj :D


daca ai nevoie de ajutor cu stickere, let me know!

daflyer_oradea 02-11-11 09:58

Re: E46 - Bagged
 
Congratz !!!

alexufo 03-11-11 15:30

Re: E46 - Bagged
 
funny e ca nimeni nu a observat bmw-ul m3 din poza...pare atat de stock.........

18.Marius.92 03-11-11 16:03

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by alexufo (Post 4688556)
funny e ca nimeni nu a observat bmw-ul m3 din poza...pare atat de stock.........

M3 din poza e bagat in ceata de acest e46 . Like Like Like

sahanel 03-11-11 16:09

Re: E46 - Bagged
 
frumoasa masinutza dar sunt curios unde poti merge cu ea...:D

tupeu 03-11-11 16:12

Re: E46 - Bagged
 
La piotz, unde sa ma duc cu ea :)))))

tigermotorsport 03-11-11 17:54

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by tupeu (Post 4688648)
La piotz, unde sa ma duc cu ea :)))))

clar, prin mai o bagam la carat flori pt mine sa-si faca bani de jante modulare:lol:

bujuKYL 03-11-11 21:22

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by alexufo (Post 4688556)
funny e ca nimeni nu a observat bmw-ul m3 din poza...pare atat de stock.........

prefer e46:shock::shock::shock:, decat acel M3...!:lol::lol:

Marian_nebunu 03-11-11 21:26

Re: E46 - Bagged
 
Dale in plm de praguri,de dungi,de comentarii,de dusmanie,de figuri !!!

NU ISI AU ROSTUL !!!

MASINA E PORNO !!!

LA MODUL CA IMI PLACE RAU DE TOT !!!

BV ;) FELICITARI PENTRU CE AI FACUT DIN MASINA ASTA......

SPER SA IL INSPIRI SI PE AL TAU PRIETEN PLANK POATE IL ADUCI CU PICIOARELE PE PAMANT !!!

BAFTA IN CONTINUARE !!!

DIN PARTEA MEA UN MARE 10 PENTRU MASINA PE CARE O DETII SI IN CARE AI INVESTIT CEVA BANI !

bogdy.ghetto 03-11-11 22:51

Re: E46 - Bagged
 
ba daaa! e bine LIKE!

RideTheRiddle 03-11-11 22:59

Re: E46 - Bagged
 
iti trebuie niste poze in randul lumii, in rest masina este :shock:

tupeu 04-11-11 08:58

Re: E46 - Bagged
 
da, chiar am nevoie de un fotograf pentru o sesiune

cine ma poate ajuta? :D

HoricutzWSR 04-11-11 10:27

Re: E46 - Bagged
 
ia legatura cu Rares CRM :D el te poate ajuta intr-un mare fel!

tupeu 04-11-11 10:29

Re: E46 - Bagged
 
hmmm... e din cluj? promit ca il duc o tura cu BMWu :)

VaLeX 04-11-11 10:30

Re: E46 - Bagged
 
Quote:

Originally Posted by HoricutzWSR (Post 4690426)
ia legatura cu Rares CRM :D el te poate ajuta intr-un mare fel!

+ 1 Rares e meserie la photoshooting :) O sa iasa niste poze ...minunabile :)


All times are GMT +2. The time now is 18:23.

- Copyright 2026 4Tuning