![]() |
Re: E46 - Bagged
pana la urma, era potrivit titlul de Stanced, in pofida parerilor tuturor(inclusiv a mea)...extraordinara masina, sper s`o vad cat mai repede prin Cj :D
daca ai nevoie de ajutor cu stickere, let me know! |
Re: E46 - Bagged
Congratz !!!
|
Re: E46 - Bagged
funny e ca nimeni nu a observat bmw-ul m3 din poza...pare atat de stock.........
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
frumoasa masinutza dar sunt curios unde poti merge cu ea...:D
|
Re: E46 - Bagged
La piotz, unde sa ma duc cu ea :)))))
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
Re: E46 - Bagged
Dale in plm de praguri,de dungi,de comentarii,de dusmanie,de figuri !!!
NU ISI AU ROSTUL !!! MASINA E PORNO !!! LA MODUL CA IMI PLACE RAU DE TOT !!! BV ;) FELICITARI PENTRU CE AI FACUT DIN MASINA ASTA...... SPER SA IL INSPIRI SI PE AL TAU PRIETEN PLANK POATE IL ADUCI CU PICIOARELE PE PAMANT !!! BAFTA IN CONTINUARE !!! DIN PARTEA MEA UN MARE 10 PENTRU MASINA PE CARE O DETII SI IN CARE AI INVESTIT CEVA BANI ! |
Re: E46 - Bagged
ba daaa! e bine LIKE!
|
Re: E46 - Bagged
iti trebuie niste poze in randul lumii, in rest masina este :shock:
|
Re: E46 - Bagged
da, chiar am nevoie de un fotograf pentru o sesiune
cine ma poate ajuta? :D |
Re: E46 - Bagged
ia legatura cu Rares CRM :D el te poate ajuta intr-un mare fel!
|
Re: E46 - Bagged
hmmm... e din cluj? promit ca il duc o tura cu BMWu :)
|
Re: E46 - Bagged
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:23. |
- Copyright 2026 4Tuning