Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - Multa munca pentru o...pisi... (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/18144-e36-munca-pisi.html)

dj16xxs 22-02-07 18:50

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Quote:

Originally Posted by Al3xius (Post 765606)
Nu`mi place sa vorbesc pe masina altuia si nu`mi place sa barfesc si sa imbarlig lumea....cum faci tu ! Ma abtin de la alte comentarii din respect pt. topicul lui Mihaitza!

Bafta cu pisicutza!

lasati ba draq certurile....parca ati avea 2 ani!!!....

mihaitza...nu pui si tu poze pentru lumea bolnava care sta acasa in pat si ia fervex!!! :(

mihaitzaa 22-02-07 18:59

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Va certati de parca a'ti fi unu' de la craiova si unu' de la cluj...cat despre poze...o sa pun peste ceva timp...sau...deloc...m'am gandit k nu mai are rost sa postez aici...toti sunt atotstiutori...ma retrag...
P.S. : Insanatosire grabnica daca esti bolnav !

dj16xxs 22-02-07 19:12

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Quote:

Originally Posted by mihaitzaa (Post 765644)
Va certati de parca a'ti fi unu' de la craiova si unu' de la cluj...cat despre poze...o sa pun peste ceva timp...sau...deloc...m'am gandit k nu mai are rost sa postez aici...toti sunt atotstiutori...ma retrag...
P.S. : Insanatosire grabnica daca esti bolnav !

merci....ca sunt bolnav!!!...
de ce sa te retragi pentru niste pusti corditi?...e alegerea ta dar sunt si pasionati adevarati pe acest forum,putini cei drept dar devotati marcii bmw!!!

quze 22-02-07 19:41

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Quote:

Originally Posted by dj16xxs (Post 765678)
merci....ca sunt bolnav!!!...
de ce sa te retragi pentru niste pusti corditi?...e alegerea ta dar sunt si pasionati adevarati pe acest forum,putini cei drept dar devotati marcii bmw!!!

il sustin pe tavi, n-are rost ! prezinta in continuare pt ca suntem multi care vrem sa vedem continuarea ... eu cel putin sunt ft curios cum o sa iasa :)

Al3xius 22-02-07 21:40

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Mihaitza, scuze ca am postat pe topicul tau la adresa lui Doru ! Sunt cateva lucruri pe care voi nu le stiti si eu le-am aflat de curand!Nu`mi plac imbarligaturile astea de 2 lei si mancatoriile ! Si cica sa facem ceva impreuna !

Succes cu pisicutza si subscriu si eu la ce a zis Piticu` ! Eu unu sunt curios sa vad cum evolueaza ! Bafta multa !

mihaitzaa 23-02-07 01:00

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
nu e vb de tine alexius..mi s'a taiat din alte motive

DJ77VLD 11-03-07 01:00

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
si mai e putin..... pis-pis-pis....:twisted:

lukhian 13-03-07 00:40

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
felicitari pt masina, superrr si eu sper sa imi cumpar o pisicuta in curand , poti sa ai o masina de asta si fara garaj adik in fata blocului, reparatii la ea trebuie sa le faci neaparat prin service, intreb si eu sa stiu dak as face o achizitie buna as putea sa o intretin cat de cat avand in vedere k am un salar de cam 200E nu prea am de gand sa bag bani in ea, stock multa bafta in continuare la masina se vede k o sa iasa super cu contrastu....multa bafta

mihaitzaa 13-03-07 10:32

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
am schimbat motoru' in spatele blocului..asa ca...ce sa mai vorbim de echipat si alte prostii...

dj16xxs 26-03-07 15:50

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
pune si tu poze odata cu "giantele" alea revopsite.....si cu masina echipata!!!

ps:sa nu spui de treaba aia,da?

mihaitzaa 27-03-07 01:16

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
:)) nu spun sa traiti....poze....ce rost are...n'am pt cine sa pun

alexzander407 27-03-07 01:17

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Quote:

Originally Posted by mihaitzaa (Post 819692)
:)) nu spun sa traiti....poze....ce rost are...n'am pt cine sa pun

eu as fi curios sa vad ....dupa atata munca si osteneala chiar sunt curios ce a iesit

Al3xius 27-03-07 02:12

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Foarte misto culoarea !

Sa ai parte de ea Mihaitza si sa te fereasca Dumnezeu de evenimente neplacute ! Bafta si sa o revedem pe strazi cat mai rpd !

Gabi_323i 27-03-07 03:06

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Quote:

Originally Posted by mihaitzaa (Post 819692)
:)) nu spun sa traiti....poze....ce rost are...n'am pt cine sa pun

nici daca te rog eu frumos? :D

dj16xxs 27-03-07 10:06

Re: Multa munca pentru o...pisi...
 
Quote:

Originally Posted by alexzander407 (Post 819695)


eu as fi curios sa vad ....dupa atata munca si osteneala chiar sunt curios ce a iesit

masina este intr-un mare fel....cel putin jantele s-a terminat!!!
oricum masina va fii prezenta la intalnirea de la 11 de la casa poporului de duminica!!!....

ps:pune ba poze!!!!...


All times are GMT +2. The time now is 09:03.

- Copyright 2026 4Tuning