Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea BMW Seria 3 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3.html)
-   -   E36 - M43B18 (https://forum.4tuning.ro/643-masina-mea-bmw-seria-3/180331-e36-m43b18.html)

zahharia 19-12-10 00:22

Re: E36 - M43B18
 
3 Attachment(s)
salutare

astazi am iesit la o plimbarica cu Neamtzu, am facut si noi cateva poze cu gadgetul din dotare :))

Neamtzu_e36 19-12-10 11:59

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by zahharia (Post 3909600)
salutare

astazi am iesit la o plimbarica cu Neamtzu, am facut si noi cateva poze cu gadgetul din dotare :))

ms pentru poze domnu :D

alex4you 20-12-10 22:21

Re: E36 - M43B18
 
1 Attachment(s)
sa nu ma bati daca nu iti place......a trebuit sa pun si alte poze, cu PC, ca sa fie pe toata durata melodiei.......eu totusi sper sa iti placa......

Neamtzu_e36 23-12-10 17:42

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by alex4you (Post 3915136)
sa nu ma bati daca nu iti place......a trebuit sa pun si alte poze, cu PC, ca sa fie pe toata durata melodiei.......eu totusi sper sa iti placa......

oooooo da PC-ul ce dor imi este de ea , ms frumos pt filmulet chiar imi place ;)

Neamtzu_e36 26-12-10 17:47

Re: E36 - M43B18
 
cu matza la protest :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=ixZhz...layer_embedded

BZ85KRY 26-12-10 19:39

Re: E36 - M43B18
 
sall sunt nou paici tot propietar de pisica. misto faza cu protestu

BZ85KRY 26-12-10 20:09

Re: E36 - M43B18
 
3 Attachment(s)
poze cu pisica:

Neamtzu_e36 27-12-10 13:38

Re: E36 - M43B18
 
5 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by BZ85KRY (Post 3929421)
poze cu pisica:

frumos motanu tau arata foarte bine

A mea gata a intrat la hibernat :sad:

BZ85KRY 27-12-10 13:44

Re: E36 - M43B18
 
tocmai acum cand e mai frumos ai bagato la hibernat, acum se trage de coada pisica. srabatori fericite si la multi ani alturi de mate la toata lumea

D_a_N_i 27-12-10 14:10

Re: E36 - M43B18
 
gata cu pisi,poi neamtzu daca iese cu ea trebuie sa faca contract cu astia de la drumuri sa-i plateasca benzina si deranjul ca dezapezeste si el

burnout_bmw 27-12-10 15:02

Re: E36 - M43B18
 
Prelata se pune cand masina este curata si uscata, asa cum ai pus-o tu acum o sa tina umezeala sub ea si o sa rugineasca imediat in punctele sensibile....

Neamtzu_e36 27-12-10 15:15

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by BZ85KRY (Post 3931540)
tocmai acum cand e mai frumos ai bagato la hibernat, acum se trage de coada pisica. srabatori fericite si la multi ani alturi de mate la toata lumea

sincer si eu ma oftic ca nu dau un cerc 2-3 dar nu pot iesi cu ea risc sa raman fara bara fata pt ca este joasa :sad:
Sarbatori fericite si tie domnu

Neamtzu_e36 27-12-10 15:16

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by burnout_bmw (Post 3931746)
Prelata se pune cand masina este curata si uscata, asa cum ai pus-o tu acum o sa tina umezeala sub ea si o sa rugineasca imediat in punctele sensibile....

sincer am dat zapada jos dupa ea , recunosc ca era uda masina dar nu pot sa o las asa pentru ca am porbagajul neterminat si mie sa nu crape , ma risc acum ce sa fac , si asa la anu intra la vopsit :D

Neamtzu_e36 27-12-10 15:18

Re: E36 - M43B18
 
Quote:

Originally Posted by D_a_N_i (Post 3931599)
gata cu pisi,poi neamtzu daca iese cu ea trebuie sa faca contract cu astia de la drumuri sa-i plateasca benzina si deranjul ca dezapezeste si el

m-as fi bagat mai faceam un ban , dar o las sa se odihneasca pana cand iese de sub prelata strangem piese :D

Wilgax 03-01-11 14:09

Re: E36 - M43B18
 
Sefuleeee, de sarbatori am avut sap liber si te-am ginit la tel in aceeasi filmare care ai urcat-o pe topic.........sa moara geta de nu e pe burta fortza.Sa ai un an nou plini de impliniri majore si fie ca 2011 sa fie vestit pentru modificarile care ai sa le faci la al tau E36.Cu fortza inainte in noul an.Respect maxim am zis pt Neamtzu.:-)



PS:Fortza e poza cu stickerele.8)


All times are GMT +2. The time now is 09:06.

- Copyright 2026 4Tuning