![]() |
Re: E36 - M43B18
3 Attachment(s)
salutare
astazi am iesit la o plimbarica cu Neamtzu, am facut si noi cateva poze cu gadgetul din dotare :)) |
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
1 Attachment(s)
sa nu ma bati daca nu iti place......a trebuit sa pun si alte poze, cu PC, ca sa fie pe toata durata melodiei.......eu totusi sper sa iti placa......
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
|
Re: E36 - M43B18
sall sunt nou paici tot propietar de pisica. misto faza cu protestu
|
Re: E36 - M43B18
3 Attachment(s)
poze cu pisica:
|
Re: E36 - M43B18
5 Attachment(s)
Quote:
A mea gata a intrat la hibernat :sad: |
Re: E36 - M43B18
tocmai acum cand e mai frumos ai bagato la hibernat, acum se trage de coada pisica. srabatori fericite si la multi ani alturi de mate la toata lumea
|
Re: E36 - M43B18
gata cu pisi,poi neamtzu daca iese cu ea trebuie sa faca contract cu astia de la drumuri sa-i plateasca benzina si deranjul ca dezapezeste si el
|
Re: E36 - M43B18
Prelata se pune cand masina este curata si uscata, asa cum ai pus-o tu acum o sa tina umezeala sub ea si o sa rugineasca imediat in punctele sensibile....
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
Sarbatori fericite si tie domnu |
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Quote:
|
Re: E36 - M43B18
Sefuleeee, de sarbatori am avut sap liber si te-am ginit la tel in aceeasi filmare care ai urcat-o pe topic.........sa moara geta de nu e pe burta fortza.Sa ai un an nou plini de impliniri majore si fie ca 2011 sa fie vestit pentru modificarile care ai sa le faci la al tau E36.Cu fortza inainte in noul an.Respect maxim am zis pt Neamtzu.:-)
PS:Fortza e poza cu stickerele.8) |
| All times are GMT +2. The time now is 09:06. |
- Copyright 2026 4Tuning