![]() |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
pai si cum ne dam seama cand cineva foloseste cheaturi?
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Este logic ca iti dai seama ...cand mergi la pasi si iese tragand sau cand sunteti toti in x si sunteti atacati de toata echipa adversa + ca se filmeaza totul ;) si echipa mea nu are coduri :D
Concluzia este ca daca vreti sa jucati ...faceti rost de oameni , am mai zis ...eu am echipa :-P |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Claudia are echipa ei :oops:
Noi ce facem nu ne organizam putin?:lol: ID meu:alin_4tuning daca e ceva serios,ar fi dragut sa avem un clan:lol: |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
bogdan2fsc este id meu..mai am nevoie de 3 oameni care sa stie cat de cat.. si sa aibe obligatoriu steam .. sunt satuli de jucatori mari de cs care nici macar nu au steam..
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
Serverul il fac HLTV , daca vreti admini sa ne faca poze , nu e problema ;) |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
am zis de oameni cu steam adica de oameni pasionati..nu care isi iau cs dp odc si joaca cu coduri..cine da banii pe steam inseamna ca il itnereseaza..nu isi bate joc.. eu am 2 oameni..imi mai trebuie inca 2-3 cu steam..id e mai sus :D bafta
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
Joc de 10 ani cs si asta nu inseamna ca daca nu joc cu steam imi bat joc ;) si la capitolul bani...nu e problema stai calm , dar nu mi-am batut capul sa imi iau steam ...cand sunt obisnuita pe normal ...o sa imi iau si steam acum am alte chestii de facut , stiu ca e mai misto dar inca nu am avut timp sa-l iau :-P @ Pana la urma mai joaca cineva ca sa stiu daca ma mai agit ?! Daca nu vreti non-steam ...hf atunci si succes la meci ( daca dati ) ;) http://pcp.gemenii.ro/forum/styles/c...er_forum10.jpg http://pcp.gemenii.ro/forum/styles/c...ner_forum8.jpg http://pcp.gemenii.ro/forum/styles/c...er_forum17.jpg |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Gata copii cu agitatia asta:lol:
Jucam non-steam,cu steam ,cum om juca,daca iti arde de coade,iti dau cate vrei pentru steam,dar unde mai e farmecu jocului,ce rost are sa mananci la rahat ca ai M3 cand tu ai un 316... .asa ca sa fac o comparatie. Eu am si steam,dar joc si pe non-steam.hai ca suntem o mana de oameni:oops: |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
claudia ce zice ,facem pana la urma server 4 tuning ,dragute serverele tale:P
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
nici na aparut cs de 10 ani dar nu mai conteaza :))
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
Eram atat de mica incat fugeam de la scoala in generala sa ma duc in sala de net ....fragzone @ dorobanti ...in caz ca te intereseaza asa de mult ;) si ma impuscam si eu ...cu diversi prin sala ...pana cand ...a devenit obsesie , ms ! |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
asta ai gasit pe google? :))) sa nu-mi zici ca te jucai cs beta ca nu te cred :D
|
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
Quote:
hai ca o dam in offtopic ..daca vrei ceva @ pm ...;) ty |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
in seara asta se joaca undeva? vreau sa incerc si eu.
p.s is amator :D |
Re: Jucatori De Counter Strike 1.6
clau ma ajuti te rog,am luat ban pe serverele tale si nu am facut nimic cat am dat connect si ma dat afara,ban ,ip 89.47.208.38
|
| All times are GMT +2. The time now is 03:53. |
- Copyright 2026 4Tuning