Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   masinile tari din sm....by Criwar (https://forum.4tuning.ro/195-satu/16967-masinile-tari-sm-by-criwar.html)

juana_man 30-03-07 10:03

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by szambi77 (Post 823202)
Mersi de apreciere :) Sub capota am un motor de 1.6 cmc. - 100 cai cu consum relativ f. mic ... Viitorul masinii este deocamdata incert ca nici eu nu stiu inca ce voi face cu ea.... planuri sunt en-gros dar urmeaza sa vad .... in principiu, daca nu o vand in scurt timp, ii pun un sound super performant si totodata redecorez putin masina dar si la motor pun inca vreo 50 - 60 caluti....

ia spune-mi u mie secretu ala pt 50-60 de cai !

szambi77 30-03-07 10:17

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by juana_man (Post 824666)
ia spune-mi u mie secretu ala pt 50-60 de cai !

secretul consta in aprox. 1000 euro :lol: :lol: :lol:

juana_man 30-03-07 10:19

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
na ia trim u prin PM secretu ala :D

danny19_sm 30-03-07 12:40

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Eu zic ca merita sa ti masinuta aia ca nu multi au asa ceva.....E unicat in tara...iar in ceea ce priveste "viitorul" masinii iti urez multa bafta :)...pe toate planurile;)

juana_man 30-03-07 13:20

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
ok,am discutat destul,sa vedem pozeeeeee!

bmw_fear 12-04-07 15:15

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
1 Attachment(s)
un pontiac trans am...cu nr de SM...abia l-am prins...

juana_man 12-04-07 15:17

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by bmw_fear (Post 847989)
un pontiac trans am...cu nr de SM...abia l-am prins...

. . . . . .

attilaboot 12-04-07 19:57

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
. . . . . . . . . . .

holdo 13-04-07 10:01

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
da....si eu l-am vazut ieri e fainut, dar ceva suna interesant la el.

bmw_fear 13-04-07 12:56

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Quote:

Originally Posted by holdo (Post 849154)
da....si eu l-am vazut ieri e fainut, dar ceva suna interesant la el.

poate motorul in V de sub capota...:D

raul_rebelul2005 13-04-07 14:09

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
un V6 dupa cum am vazut....

Under VT 19-04-07 21:07

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
5 Attachment(s)
Un Bmw.....

attilaboot 19-04-07 22:12

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
Hahah. Masina lui Oliver. Am condus de multe ori.... Masina foarte buna. Pacat ca e BMW! :-)

juana_man 20-04-07 08:25

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
ramaneti pls la subiect!

juana_man 20-04-07 13:48

Re: masinile tari din sm....by Criwar
 
haideti baieti va rog,fara discutii aiurea ,va rog


All times are GMT +2. The time now is 14:09.

- Copyright 2026 4Tuning