![]() |
Re: GTA San Andreas 4Tuning
Quote:
lasa-l pe asta pe forum..si ala doar la noi 8) |
Re: GTA San Andreas 4Tuning
Quote:
|
Re: GTA San Andreas 4Tuning
1 Attachment(s)
salut, baieti daca va tot pricepeti la facut masinii pentru Gta San facetimi si mie va rog! mult Renault laguna RXe visinie
|
Re: GTA San Andreas 4Tuning
Ba inteligentule tu vezi ce bug-uri au masinile tale? asta e tuning ca schimbi o janta si pui niste bari ? ba ma faci sa ma irit aici cu tine nu vezi ca ai luat masina stok de pe inside gta si ai pus tu pe ea toate alea? ai ma macar acordul celui care a facuto ? te dai mare atotstiutor eu cand modificam gta acum 5 ani tu nici nu stiai cu ce se mananca netu.Ai crescut intr-un sat in care inafara de daci nu sti altceva.Si vezi cu clanta aia.
|
Re: GTA San Andreas 4Tuning
:lol:App tu ce vrei sa minti cu asta ca masina aia e facuta de tine de la 0? zi asta hai daca ai curaj sau zici ca i-ai schimbat tu jantele si tobele.Devi penibil
|
Re: GTA San Andreas 4Tuning
Quote:
|
Re: GTA San Andreas 4Tuning
de mine era vorba la ultimu post sau primu ?
|
Re: GTA San Andreas 4Tuning
Quote:
|
Re: GTA San Andreas 4Tuning
Quote:
|
Re: GTA San Andreas 4Tuning
Quote:
|
Re: GTA San Andreas 4Tuning
baieti cu parere de rau va spun dar nu va mai fi nicio masina de downloadat
|
Re: GTA San Andreas 4Tuning
Quote:
|
Re: GTA San Andreas 4Tuning
Quote:
|
Re: GTA San Andreas 4Tuning
numai frate ca numai sunt eu prost sa mai fac asa.cn vrea ia id-ul meu de mes care este [email protected] si vb acolo cu mn
|
Re: GTA San Andreas 4Tuning
adelin_popa cristi poate ma ajuti cu ceva masinii ms mult :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:04. |
- Copyright 2026 4Tuning