Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   GTA San Andreas 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/161851-gta-san-andreas-4tuning.html)

Mht'u 05-01-11 19:13

Re: GTA San Andreas 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by cristy_dacia (Post 3955630)
am facut si opelul al lui MHT

eu nu am facut post..nu aveau de unde sa stie..:lol:stii ce ti-am zis..
lasa-l pe asta pe forum..si ala doar la noi 8)

DrifterGT 05-01-11 19:15

Re: GTA San Andreas 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by cristy_dacia (Post 3946032)
incercam si poate reusim

Cum e... ?

demonul 05-01-11 22:25

Re: GTA San Andreas 4Tuning
 
1 Attachment(s)
salut, baieti daca va tot pricepeti la facut masinii pentru Gta San facetimi si mie va rog! mult Renault laguna RXe visinie

uniquevl 06-01-11 08:44

Re: GTA San Andreas 4Tuning
 
Ba inteligentule tu vezi ce bug-uri au masinile tale? asta e tuning ca schimbi o janta si pui niste bari ? ba ma faci sa ma irit aici cu tine nu vezi ca ai luat masina stok de pe inside gta si ai pus tu pe ea toate alea? ai ma macar acordul celui care a facuto ? te dai mare atotstiutor eu cand modificam gta acum 5 ani tu nici nu stiai cu ce se mananca netu.Ai crescut intr-un sat in care inafara de daci nu sti altceva.Si vezi cu clanta aia.

uniquevl 06-01-11 08:47

Re: GTA San Andreas 4Tuning
 
:lol:App tu ce vrei sa minti cu asta ca masina aia e facuta de tine de la 0? zi asta hai daca ai curaj sau zici ca i-ai schimbat tu jantele si tobele.Devi penibil

BOGDAN_UWW 06-01-11 09:16

Re: GTA San Andreas 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by uniquevl (Post 3958236)
:lol:App tu ce vrei sa minti cu asta ca masina aia e facuta de tine de la 0? zi asta hai daca ai curaj sau zici ca i-ai schimbat tu jantele si tobele.Devi penibil

omu ajuta cum poate....

demonul 06-01-11 09:55

Re: GTA San Andreas 4Tuning
 
de mine era vorba la ultimu post sau primu ?

cristy_dacia 06-01-11 11:57

Re: GTA San Andreas 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by uniquevl (Post 3958236)
:lol:App tu ce vrei sa minti cu asta ca masina aia e facuta de tine de la 0? zi asta hai daca ai curaj sau zici ca i-ai schimbat tu jantele si tobele.Devi penibil

bai mucosule taci u din gura ca u nici macar nu sti o capota de masina sa creezi.asa ca taci din gura.si ai crescut u la tara ma.u nici macar muci la nas nu sti sa ti stergi bai.

cristy_dacia 06-01-11 11:59

Re: GTA San Andreas 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by uniquevl (Post 3958236)
:lol:App tu ce vrei sa minti cu asta ca masina aia e facuta de tine de la 0? zi asta hai daca ai curaj sau zici ca i-ai schimbat tu jantele si tobele.Devi penibil

a si app buguri au creieri.nu iti convine uitate in p.... la alte posturi nu te mai uita la posturile mele

cristy_dacia 06-01-11 12:02

Re: GTA San Andreas 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by uniquevl (Post 3958236)
:lol:App tu ce vrei sa minti cu asta ca masina aia e facuta de tine de la 0? zi asta hai daca ai curaj sau zici ca i-ai schimbat tu jantele si tobele.Devi penibil

si cleanta ai u ma si nu vezi ca nici siteul gtainside nu il sti(inside gta:)))pai pervers mic taci din gura ca nu sti ce vorbesti ma:evil:

cristy_dacia 06-01-11 12:09

Re: GTA San Andreas 4Tuning
 
baieti cu parere de rau va spun dar nu va mai fi nicio masina de downloadat

trafy-vr6 06-01-11 12:48

Re: GTA San Andreas 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by cristy_dacia (Post 3958801)
a si app buguri au creieri.nu iti convine uitate in p.... la alte posturi nu te mai uita la posturile mele

esti cel putin un Chuck Norris a ? esti cel mai tare din varful dealului cu postul asta

Dacia_1310 06-01-11 12:50

Re: GTA San Andreas 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by cristy_dacia (Post 3958841)
baieti cu parere de rau va spun dar nu va mai fi nicio masina de downloadat

Uite o ideee buna! vrei sa`ti dea masina ta pt san anreas iai id`ul de mess si vb ca te`a invatzat statul sa scrii!Asa baga`ti p**a in gura lor e jigodii!

cristy_dacia 06-01-11 13:01

Re: GTA San Andreas 4Tuning
 
numai frate ca numai sunt eu prost sa mai fac asa.cn vrea ia id-ul meu de mes care este [email protected] si vb acolo cu mn

demonul 06-01-11 13:12

Re: GTA San Andreas 4Tuning
 
adelin_popa cristi poate ma ajuti cu ceva masinii ms mult :)


All times are GMT +2. The time now is 23:04.

- Copyright 2026 4Tuning