Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Vanzari Cumparari Machete (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete.html)
-   -   Aduc machete de pe Ebay si Amazon. (https://forum.4tuning.ro/508-vanzari-cumparari-machete/161525-aduc-machete-ebay-amazon.html)

Decodat 27-03-11 22:07

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Euro. Da-mi linkul si iti spun.

SOF320 27-03-11 22:16

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Quote:

Originally Posted by Decodat (Post 4205054)
Euro. Da-mi linkul si iti spun.

http://shop.ebay.com/haibell/m.html?....c0.m270.l1313


De la userul asta daca se poate , daca nu s licitatii, sa mi faci un pret la E Class, ML , R Class minichamps toate....

Decodat 27-03-11 22:27

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Toate 3 fac 864 lei pana la tine acasa. Transportul scump ca e din State.

SOF320 27-03-11 22:34

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Quote:

Originally Posted by Decodat (Post 4205125)
Toate 3 fac 864 lei pana la tine acasa. Transportul scump ca e din State.

R Classul e 61.5 $ .... pana acasa cat ma duce ? si zi mi la toate separat ....sa ma decid la una care e mai avantajoasa.....Ma gandeam ca daca le iau pe toate 3 am un avantaj dar mai rau ma afund......ZI mi la R Class in primul rand si apoi si la celelalte 2 separat te rog...Ms mult

Decodat 27-03-11 22:43

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
R- este 61.5 + 39 transport + 3 taxa de cumparare = 103,5$ x 3 = 310 lei fara nici un comision.

ML - 72 + 39 + 3 =

E class - 66.5 + 39 + 3 =

Daca le iei pe toate 3 la celelalte 2 la transport se plateste doar 16$ pentru fiecare, deci transportul la toate este 71$.:shock:

SOF320 27-03-11 23:07

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
Quote:

Originally Posted by Decodat (Post 4205187)
R- este 61.5 + 39 transport + 3 taxa de cumparare = 103,5$ x 3 = 310 lei fara nici un comision.

ML - 72 + 39 + 3 =

E class - 66.5 + 39 + 3 =

Daca le iei pe toate 3 la celelalte 2 la transport se plateste doar 16$ pentru fiecare, deci transportul la toate este 71$.:shock:

WOW ce scump e transportul .....daca luam vreo macheta la 19$ dadeam inca 2 machete pe transport.....mda :(

Decodat 30-03-11 08:03

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP...............

Decodat 01-04-11 10:07

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP.................

Decodat 03-04-11 11:54

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
up...........

Decodat 05-04-11 12:57

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP.................

Decodat 07-04-11 14:46

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
UP..............

Racer21 07-04-11 16:50

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
http://cgi.ebay.com/Franklin-Mint-CA...item564379c370

?

Decodat 07-04-11 17:26

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
230 lei la tine acasa.

Decodat 09-04-11 21:23

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
up...........

Brabus 09-04-11 21:29

Re: Aduc machete de pe Ebay si Amazon.
 
http://cgi.ebay.com/1987-Ferrari-F40...item2a0f7962bd ?


All times are GMT +2. The time now is 04:54.

- Copyright 2026 4Tuning