Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Arhiva (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva.html)
-   -   Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti (https://forum.4tuning.ro/697-arhiva/13979-virtual-4tuning-challenge-2006-inscrieri-participanti.html)

lupu 30-03-06 17:49

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
pt nu a nu mai fi vazute..si de catre alte persoane..

lupu 30-03-06 17:55

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
sper sami vedeti posturile....pana nu e prea tarziu...si repet sorry..cer sa se stearga postul aferent cu descrierea...de la pag 23...dar am postat pt ca nu eram sigur si..decat dupaia sa aflu cam fost descalificat pt aia....de fapt revine la decizia organizatorilor.. :((

lupu 30-03-06 18:05

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
sper sami vedeti posturile....pana nu e prea tarziu...si repet sorry..cer sa se stearga postul aferent cu descrierea...de la pag 23...dar am postat pt ca nu eram sigur si..decat dupaia sa aflu cam fost descalificat pt aia....de fapt revine la decizia organizatorilor.. :((


si in caz de nu voi fi descalificat pt prostia mea....si postul lui gabi cu linkul la masina roz pag 24...si quote-ul lui blowwind de pe aceasi pagina...repet pentru a NU MAI FI VAZUTA SI DE ALTII..... :(

bumbu iulian 30-03-06 19:14

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by TazAless
ce, nu aveai ce sa zici ? :lol::lol::lol:

vroiam sa-mi vad si eu fata pe forum;) ;)

shantzu 30-03-06 19:26

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
topicul asta a luato aiurea rau ;) nu mai suntem pe subiect de cateva pagini :mrgreen:

frost_dani 30-03-06 19:29

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
deci care au d gand sa vina vreti sa stabilim un loc anume unde sa ne intalnim?

Gabi 30-03-06 20:03

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
lupu: mie mi-ai trimis lucrarea finala, iar intre ea si cea pe care ai postat-o pe site-u' ala... nu sunt mari diferente. O sa se clarifice azi, sau cel tarziu maine, situatia.

lupu 30-03-06 21:23

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
stiti ceva...plm nas vrea sa renunt..dar nam ce face..daca trebe..oricum..nush ce va faceti atatea griji..da am gresit si plm nu era voie dar deocamdata..nu am nici sanse sa castig..deoarece sunt multi mai buni pe aicea...si in al doilea rand inac nu sunt cunoscut asa tare sa zici ca am prieteni care sa ma voteze...plm...si alte chestii..tot ce vroiam era sa vad cate voturi pot strange..pe o piesa dea mea...adica sami vad valoarea..daca ce fac eu place la lume.dar uite ca a fost sa fie asa..si noh..nam ce face...ata ete...oricare ar fi decizia finala...eu nu port pica nimanui..si continui mai departe...si repet...nare rost sa va ganditi ca mar vota cineva...pt ca nu cunosc si nu ma cunoaste nimeni de pe aici...plm...nici nush ce sa mai zic...cred ca as putea sa le urez BAFTAH CELORI RAMASI!!! si pacat ca altii au plecat de bunavoie pe cand eu...

Ace Axel 30-03-06 22:18

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
eu cred k vin la prisma duminik :P

may the best tuners win

Gratzian 30-03-06 23:05

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
de oboseala, nu prea mai pot face multe... dar sa punctam cateva lucruri, ca sa nu credeti ca nu se da importanta...

1. Toti de aici, care participa si au trimis lucrari, au intrare libera in Prisma la 4TuningDAY in fiecare din zile.

2. Decizia de a inversa ordinea de prezentare si jurizare a fost luata deliberat. Nu dorim de loc sa stricam surpriza celor care vor veni la salon, nu?
Pe forum o sa le putem admira de-a lungul timpulyui, pe indelete si vom putea sa facem si aici poll, chiar daca au fost jurizate la Prisma oficial...

3. Lucrarea publicata de Lupu ar trebui sa fie descalificata, dar eu doresc clementa.. Va fi descalificata la cererea a 3 concurenti, daca imi trimit chiar si pe pm...

4. Lucrarile Nu se publica pe alte medii, print sau net, nici inainte nici dupa concurs, decat cu acordul sitului 4tuning, acord pe care il dau, in principiu mai ales cand e vorba de portofolii, parlmares, etc...

Va astept pe toti la prisma, unde sambata se face calificarea, si se aleg 5 lucrari la categorie, si duminica finala...
Juriul destul de surpriza... inca nu vreau sa va spun... :D

Gratzian 30-03-06 23:07

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
zoliat va face o lista cu cei care participa pentru a putea beneficia de intrarea gratuita

2fast4you 30-03-06 23:16

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Am inteles de greseala lu lupu dar parerea mea e ca ar trebui lasat sa participe pt ca si el ca noi toti a depus destula munca la masina aia.

Marfa ideea cu intrare libera pt noi si sambata si duminica. Tot respectu baieti.

2fast4you 30-03-06 23:17

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Cum se va face identificarea acolo? cei de intrare vor avea o lsita cu pers participante si cu numele lor reale. Si noi tre sa ne prezentam cu un act

ZoliaT 31-03-06 01:11

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
va fi o lista la intrare
e bine as aveti un act la voi pt orice eventualitate

Kolegosu' 31-03-06 01:24

Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
 
Quote:

Originally Posted by ZoliaT
va fi o lista la intrare
e bine as aveti un act la voi pt orice eventualitate

Mai se fac inscrieri la Begginer ?? ca ma bag si eu pana Sambata o fac .... nu am urmarit topicul s-a incheiat concursul ?? :D faceti un gest ziceti-mi si mie :D ca mi-e lene sa citesc 22 de pagini ....


All times are GMT +2. The time now is 11:01.

- Copyright 2026 4Tuning