![]() |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
pt nu a nu mai fi vazute..si de catre alte persoane..
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
sper sami vedeti posturile....pana nu e prea tarziu...si repet sorry..cer sa se stearga postul aferent cu descrierea...de la pag 23...dar am postat pt ca nu eram sigur si..decat dupaia sa aflu cam fost descalificat pt aia....de fapt revine la decizia organizatorilor.. :((
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
sper sami vedeti posturile....pana nu e prea tarziu...si repet sorry..cer sa se stearga postul aferent cu descrierea...de la pag 23...dar am postat pt ca nu eram sigur si..decat dupaia sa aflu cam fost descalificat pt aia....de fapt revine la decizia organizatorilor.. :((
si in caz de nu voi fi descalificat pt prostia mea....si postul lui gabi cu linkul la masina roz pag 24...si quote-ul lui blowwind de pe aceasi pagina...repet pentru a NU MAI FI VAZUTA SI DE ALTII..... :( |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
topicul asta a luato aiurea rau ;) nu mai suntem pe subiect de cateva pagini :mrgreen:
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
deci care au d gand sa vina vreti sa stabilim un loc anume unde sa ne intalnim?
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
lupu: mie mi-ai trimis lucrarea finala, iar intre ea si cea pe care ai postat-o pe site-u' ala... nu sunt mari diferente. O sa se clarifice azi, sau cel tarziu maine, situatia.
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
stiti ceva...plm nas vrea sa renunt..dar nam ce face..daca trebe..oricum..nush ce va faceti atatea griji..da am gresit si plm nu era voie dar deocamdata..nu am nici sanse sa castig..deoarece sunt multi mai buni pe aicea...si in al doilea rand inac nu sunt cunoscut asa tare sa zici ca am prieteni care sa ma voteze...plm...si alte chestii..tot ce vroiam era sa vad cate voturi pot strange..pe o piesa dea mea...adica sami vad valoarea..daca ce fac eu place la lume.dar uite ca a fost sa fie asa..si noh..nam ce face...ata ete...oricare ar fi decizia finala...eu nu port pica nimanui..si continui mai departe...si repet...nare rost sa va ganditi ca mar vota cineva...pt ca nu cunosc si nu ma cunoaste nimeni de pe aici...plm...nici nush ce sa mai zic...cred ca as putea sa le urez BAFTAH CELORI RAMASI!!! si pacat ca altii au plecat de bunavoie pe cand eu...
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
eu cred k vin la prisma duminik :P
may the best tuners win |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
de oboseala, nu prea mai pot face multe... dar sa punctam cateva lucruri, ca sa nu credeti ca nu se da importanta...
1. Toti de aici, care participa si au trimis lucrari, au intrare libera in Prisma la 4TuningDAY in fiecare din zile. 2. Decizia de a inversa ordinea de prezentare si jurizare a fost luata deliberat. Nu dorim de loc sa stricam surpriza celor care vor veni la salon, nu? Pe forum o sa le putem admira de-a lungul timpulyui, pe indelete si vom putea sa facem si aici poll, chiar daca au fost jurizate la Prisma oficial... 3. Lucrarea publicata de Lupu ar trebui sa fie descalificata, dar eu doresc clementa.. Va fi descalificata la cererea a 3 concurenti, daca imi trimit chiar si pe pm... 4. Lucrarile Nu se publica pe alte medii, print sau net, nici inainte nici dupa concurs, decat cu acordul sitului 4tuning, acord pe care il dau, in principiu mai ales cand e vorba de portofolii, parlmares, etc... Va astept pe toti la prisma, unde sambata se face calificarea, si se aleg 5 lucrari la categorie, si duminica finala... Juriul destul de surpriza... inca nu vreau sa va spun... :D |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
zoliat va face o lista cu cei care participa pentru a putea beneficia de intrarea gratuita
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Am inteles de greseala lu lupu dar parerea mea e ca ar trebui lasat sa participe pt ca si el ca noi toti a depus destula munca la masina aia.
Marfa ideea cu intrare libera pt noi si sambata si duminica. Tot respectu baieti. |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Cum se va face identificarea acolo? cei de intrare vor avea o lsita cu pers participante si cu numele lor reale. Si noi tre sa ne prezentam cu un act
|
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
va fi o lista la intrare
e bine as aveti un act la voi pt orice eventualitate |
Re: Virtual 4tuning Challenge 2006 - Inscrieri participanti
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:01. |
- Copyright 2026 4Tuning