Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PC Games (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games.html)
-   -   NFS UG2 Drifters (https://forum.4tuning.ro/510-pc-games/131129-nfs-ug2-drifters.html)

world cars 12-02-10 17:28

Re: NFS UG2 Drifters
 
rechin ai ne dam pe romania ??

demonul 12-02-10 17:41

Re: NFS UG2 Drifters
 
ma dau eu pe romania? acum vin

JunKer_hP 12-02-10 17:46

Re: NFS UG2 Drifters
 
Romania este pornit numai 4 ore de la 20:00 pana la 00:00

GT'S 12-02-10 17:47

Re: NFS UG2 Drifters
 
junker dami si mie id tau de mess;)

Ingerasul99 12-02-10 17:57

Re: NFS UG2 Drifters
 
Id-urile voastre, topicul nu este messenger:
User ID
- cT10aLn - allyn_n01
- ady r3chin - insane4_you
- Alex RomanianDK - fta_hardsex23
- Demon adelin - adelin_popa
- Junker Raul - me.raul
- No_sp33d_limit18 Edy - no_sp33d_limit18
- Pitiku13 Andrei - nikedolby
- George GT's - spirit.george
- World_cars Mihai - my_bitch_300d

Restu sa zica ca sa editez postul! sau sa isi posteze singuri adresele de yahoo.

demonul 12-02-10 18:20

Re: NFS UG2 Drifters
 
mai este 40 de minute si vine ora 20:00 se deschide romania pe lan :))

R3chin 12-02-10 18:43

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by demonul (Post 3079056)
mai este 40 de minute si vine ora 20:00 se deschide romania pe lan :))

Nu stiam ca esti ungur :))

JunKer_hP 12-02-10 18:57

Re: NFS UG2 Drifters
 
la mine a vorbit adi?:confused2

R3chin 12-02-10 18:58

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by JunKer_hP (Post 3079208)
la mine a vorbit adi?:confused2

La demonu ma! :)) te simti sau ce :|?

IuLyKuTzA 12-02-10 19:19

Re: NFS UG2 Drifters
 
ma primiti si pe mine? ;;) iuly_corleone93 :D

eMH 12-02-10 19:40

Re: NFS UG2 Drifters
 
Quote:

Originally Posted by demonul (Post 3078843)
merge jale nissanu mai ales pe parkade 6 la curba aia in joc cand o cobori ;)

Scuza-ma ca ma bag in seama cu tine (sunt convins ca voi regreta),dar pot sa te intreb cum ai facut poza?
E foarte misto,si vreau sa fac si eu una aproximativ din acelasi unghi,numai ca din joc nu am gasit nimic sa fac poze asa. Poti sa ma inveti si pe mine?

demonul 12-02-10 20:05

Re: NFS UG2 Drifters
 
1 Attachment(s)
sigur ca da eMH
cu asta cand esti in joc dai pe l cand esti intro pozitie cu masina intro curba ceva si apoi camera sta pe loc si cand vi tu cu masina care o ai tu faci print screen :D

asta lam gasit si eu atat pentru ceva camera in rest..nimic

JunKer_hP 12-02-10 20:08

Re: NFS UG2 Drifters
 
Demonul – Adelin
Emh – Mihai
R3chin- Adi
World_cars – Mihai Gantza
Pitiku13- Andrei
Kenzor- Andrei
Craxy – Alex
GT’s – George
D_v_D – David (ala cu bananelele)
Ingerasul99 - Sergiu
RomanianDK - Alex
cT10aLn - Alin
Junker_hp - Raul
ToReEtO - Dragos
Xeler8 - Radu
no_sp33d_limit18 - EdY
IuLyKuTzA - IuLy

geaniy1985 12-02-10 20:33

Re: NFS UG2 Drifters
 
Vreau si eu sa ma inscriu. Nume de jok:george ID messenger:geaniy_1985 .

R3chin 12-02-10 20:34

Re: NFS UG2 Drifters
 
4 Attachment(s)
In fine voi le faceti cu programu ala eu dau un sprint si apoi dau pe camera acea sa iti arate cursa si este filamta din diferite pozitii pui pauza si faci print screen.
Uite si pozele


All times are GMT +2. The time now is 03:30.

- Copyright 2026 4Tuning