![]() |
Re: NFS UG2 Drifters
rechin ai ne dam pe romania ??
|
Re: NFS UG2 Drifters
ma dau eu pe romania? acum vin
|
Re: NFS UG2 Drifters
Romania este pornit numai 4 ore de la 20:00 pana la 00:00
|
Re: NFS UG2 Drifters
junker dami si mie id tau de mess;)
|
Re: NFS UG2 Drifters
Id-urile voastre, topicul nu este messenger:
User ID - cT10aLn - allyn_n01 - ady r3chin - insane4_you - Alex RomanianDK - fta_hardsex23 - Demon adelin - adelin_popa - Junker Raul - me.raul - No_sp33d_limit18 Edy - no_sp33d_limit18 - Pitiku13 Andrei - nikedolby - George GT's - spirit.george - World_cars Mihai - my_bitch_300d Restu sa zica ca sa editez postul! sau sa isi posteze singuri adresele de yahoo. |
Re: NFS UG2 Drifters
mai este 40 de minute si vine ora 20:00 se deschide romania pe lan :))
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
la mine a vorbit adi?:confused2
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
|
Re: NFS UG2 Drifters
ma primiti si pe mine? ;;) iuly_corleone93 :D
|
Re: NFS UG2 Drifters
Quote:
E foarte misto,si vreau sa fac si eu una aproximativ din acelasi unghi,numai ca din joc nu am gasit nimic sa fac poze asa. Poti sa ma inveti si pe mine? |
Re: NFS UG2 Drifters
1 Attachment(s)
sigur ca da eMH
cu asta cand esti in joc dai pe l cand esti intro pozitie cu masina intro curba ceva si apoi camera sta pe loc si cand vi tu cu masina care o ai tu faci print screen :D asta lam gasit si eu atat pentru ceva camera in rest..nimic |
Re: NFS UG2 Drifters
Demonul – Adelin
Emh – Mihai R3chin- Adi World_cars – Mihai Gantza Pitiku13- Andrei Kenzor- Andrei Craxy – Alex GT’s – George D_v_D – David (ala cu bananelele) Ingerasul99 - Sergiu RomanianDK - Alex cT10aLn - Alin Junker_hp - Raul ToReEtO - Dragos Xeler8 - Radu no_sp33d_limit18 - EdY IuLyKuTzA - IuLy |
Re: NFS UG2 Drifters
Vreau si eu sa ma inscriu. Nume de jok:george ID messenger:geaniy_1985 .
|
Re: NFS UG2 Drifters
4 Attachment(s)
In fine voi le faceti cu programu ala eu dau un sprint si apoi dau pe camera acea sa iti arate cursa si este filamta din diferite pozitii pui pauza si faci print screen.
Uite si pozele |
| All times are GMT +2. The time now is 03:30. |
- Copyright 2026 4Tuning