Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Honda - Acura (https://forum.4tuning.ro/127-masina-mea-honda-acura.html)
-   -   '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!! (https://forum.4tuning.ro/127-masina-mea-honda-acura/117034-00-integra-dc2-type-rx-1-8-vtec-b18c-new-pics.html)

kickass 02-07-10 15:02

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
drum bun sa ai si drive safe ;)

yulasinio 02-07-10 16:29

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
Quote:

Originally Posted by kickass (Post 3488203)
drum bun sa ai si drive safe ;)

Mersi man, apari pe la Paltinis cu trupa din TM?

kickass 02-07-10 19:27

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
Quote:

Originally Posted by yulasinio (Post 3488384)
Mersi man, apari pe la Paltinis cu trupa din TM?

eu asa sper... dar o bere facem sa bem noi cumva :-P

bogdan100 05-07-10 22:30

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
Felicitari pentru masina...absolut superba.Am vazut-o si auzit-o azi prin oras si mi-am adus aminte ca am citit ca vii in tara. Sa ai parte doar de momente frumoase cu ea. Felicitari again

yulasinio 11-07-10 08:32

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
Mersi man, poate ne vedem la un suc :)

fanete 12-07-10 09:26

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
Ceao, ai ajuns in romania?

Pe la Bucuresti nu ajungi?

Bafta.

milad 12-07-10 09:32

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
fanete: cred ca mai bine il suni, ca nu prea are acces la internet aici in RO! daca vrei nr lui: da-mi un pm

yulasinio 12-07-10 09:45

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
Da, sunt in Ro de o saptamana dar cel mai aproape de bucuresti voi fi in Valcea.
Mersi Milad :-)

Vreau sa le multumesc lui Alin, Dani si Alex care au venit de la Craiova sa ne intalnim, incantat de cunostinta baieti si pacat ca nu am avut mai mult timp de palavre :-)

milad 12-07-10 10:17

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
np mate...i-am dat nr tau lui fanete..va auz voi la tel !

Starty 12-07-10 10:21

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
Quote:

Originally Posted by yulasinio (Post 3511801)
Da, sunt in Ro de o saptamana dar cel mai aproape de bucuresti voi fi in Valcea.
Mersi Milad :-)

Vreau sa le multumesc lui Alin, Dani si Alex care au venit de la Craiova sa ne intalnim, incantat de cunostinta baieti si pacat ca nu am avut mai mult timp de palavre :-)

Placerea a fost si de partea noastra, poate ne mai vedem la paltinis, programu meu e putin cam ciudat si de asta nu am putut sta mai mult

Aaronnel^ 12-07-10 21:37

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
O masina foarte frumoasa. Am avut ocazia sa ti-o admir de 2 ori prin Valcea. Sa o stapanesti sanatos.

yulasinio 13-07-10 15:09

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
Quote:

Originally Posted by Aaronnel^ (Post 3513634)
O masina foarte frumoasa. Am avut ocazia sa ti-o admir de 2 ori prin Valcea. Sa o stapanesti sanatos.

Mersi mult man, de ce nu ai facut un semn ceva sa povestim. Mai stau pe aici pana joi, daca ma mai zaresti fa un semn ceva sa stam la o poveste.

Aaronnel^ 13-07-10 15:14

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
Pai acum am realizat ca esti user pe forum. Atunci cand te-am vazut nu stiam. Prima data te-am vazut pe la Bujoreni si m-am gandit ca esti doar in trecere. Dupa aceea am vazut masina parcata in spate la OMV in nord.

Bass-Evolution 13-07-10 17:33

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
Daca nenea Starty ar fi asa de bun, ar putea urca aici si cateva din pozele pe care le-am facut. Incredibila masina "you have 2 see it 2 belive it".

yulasinio 14-07-10 13:43

Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
 
Sunt in vizita la neamuri o saptamana si am lasat masina parcata din cauza drumurilor din oras.
Alin sari cu pozele sa le vedem si noi :)


All times are GMT +2. The time now is 09:56.

- Copyright 2026 4Tuning