![]() |
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
drum bun sa ai si drive safe ;)
|
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
Quote:
|
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
Quote:
|
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
Felicitari pentru masina...absolut superba.Am vazut-o si auzit-o azi prin oras si mi-am adus aminte ca am citit ca vii in tara. Sa ai parte doar de momente frumoase cu ea. Felicitari again
|
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
Mersi man, poate ne vedem la un suc :)
|
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
Ceao, ai ajuns in romania?
Pe la Bucuresti nu ajungi? Bafta. |
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
fanete: cred ca mai bine il suni, ca nu prea are acces la internet aici in RO! daca vrei nr lui: da-mi un pm
|
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
Da, sunt in Ro de o saptamana dar cel mai aproape de bucuresti voi fi in Valcea.
Mersi Milad :-) Vreau sa le multumesc lui Alin, Dani si Alex care au venit de la Craiova sa ne intalnim, incantat de cunostinta baieti si pacat ca nu am avut mai mult timp de palavre :-) |
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
np mate...i-am dat nr tau lui fanete..va auz voi la tel !
|
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
Quote:
|
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
O masina foarte frumoasa. Am avut ocazia sa ti-o admir de 2 ori prin Valcea. Sa o stapanesti sanatos.
|
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
Quote:
|
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
Pai acum am realizat ca esti user pe forum. Atunci cand te-am vazut nu stiam. Prima data te-am vazut pe la Bujoreni si m-am gandit ca esti doar in trecere. Dupa aceea am vazut masina parcata in spate la OMV in nord.
|
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
Daca nenea Starty ar fi asa de bun, ar putea urca aici si cateva din pozele pe care le-am facut. Incredibila masina "you have 2 see it 2 belive it".
|
Re: '00 - Integra DC2 Type-Rx - 1.8 VTEC (B18C) - NEW PICS !!!
Sunt in vizita la neamuri o saptamana si am lasat masina parcata din cauza drumurilor din oras.
Alin sari cu pozele sa le vedem si noi :) |
| All times are GMT +2. The time now is 09:56. |
- Copyright 2026 4Tuning