Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Alte cluburi (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi.html)
-   -   ACCELERATE PROJECT (https://forum.4tuning.ro/51-cluburi/109118-accelerate-project.html)

danielS777 22-06-09 11:26

Re: ACCELERATE PROJECT
 
32 Attachment(s)
Salut!

Postez si eu cateva poze de la evenimentul EMMA Brasov 21.06.2009.

Attachment 976969 Attachment 976970 Attachment 976972 Attachment 976972

Attachment 976973 Attachment 976974 Attachment 976975 Attachment 976976

Attachment 976981 Attachment 976982 Attachment 976983 Attachment 976984

Attachment 976985 Attachment 976986 Attachment 976987 Attachment 976988

Attachment 976989 Attachment 976990 Attachment 976991 Attachment 976992

Attachment 976993 Attachment 976994 Attachment 976995 Attachment 976996

Attachment 976999 Attachment 977000 Attachment 977001
Attachment 977002 Attachment 977003 Attachment 977004
Attachment 977005 Attachment 977006

BarsyA 23-06-09 07:48

Re: ACCELERATE PROJECT
 
Foarte frumoase pozele Dane... multumim mult pentru postarea lor!
Intradevar un eveniment frumos in care clubul nostru consider ca a avut o evolutie frumoasa, adunand foarte multe premii, diplome si medalii cu punctaje foarte bune in concurs.
Asteptam urmatorul eveniment la care ne dorim sa participam cu o echipa puternica din partea clubului si de ce nu a Brasovului.
Inca lucram la lista de rezultate pe care o vom posta in zilele urmatoare:-)
Toate cele bune!

danielS777 27-06-09 16:43

Re: ACCELERATE PROJECT
 
New's:


VW Fest 2009
18 IULIE, BRASOV
parcarea Galeriilor Orizont (Zona Piata Astra)

Participa si tu la cea mai mare reuniune a posesorilor si pasionatilor de automobile VW si VAG din Romania!

Volkswagen Fest Editia a III-a
Galeriile Comerciale Orizont 3000, Brasov
18 iulie 2009

db_freak 27-06-09 17:00

Re: ACCELERATE PROJECT
 
uei ha ... 3sferturi de club ar putea sa mearga :))

Sticcky : :pistoles: www.accelerateclub.ro este functional :pistoles:

FoX_BvStreetracing 30-06-09 09:13

Re: ACCELERATE PROJECT
 
Sa vedem. Poate o sa merg si eu la vw fest ;-)

db_freak 30-06-09 12:39

Re: ACCELERATE PROJECT
 
Eu zic ca o sa mearga clubul ca sunt multi vw-isti !!! io nu m bag , vreau sa vad mobilizare ... o sa fiu pasager la vw fest ...

danielS777 30-06-09 13:50

Re: ACCELERATE PROJECT
 
cum ramasese weekend-ul acesta?

db_freak 30-06-09 14:01

Re: ACCELERATE PROJECT
 
Weekendul asta facem sedinta foto pt site si trebuie sa vina toti membrii , asta daca vor sa fie trecuti pe site ... weekendul asta se vor trage niste linii , lipsa de la sedinta foto va fi considerata lipsa de interes pt club ... nu am mai facut mult o adunare generala si sambata asta vreau ca toti membrii sa fie prezenti !!!
Si ca sa nu uit , locatia sper sa fie una foarte misto astept un raspuns de la o fabrica abandonata si fotografii vor fii pe masura ....

Hellix 03-07-09 08:34

Re: ACCELERATE PROJECT
 
CCY eu nu stiu daca pot ajunge deoarece nu am masina in localitate mai exact fratemiu e plecat cu ea....la moldova..:):))

danielS777 03-07-09 08:57

Re: ACCELERATE PROJECT
 
Quote:

Originally Posted by Hellix (Post 2457994)
CCY eu nu stiu daca pot ajunge deoarece nu am masina in localitate mai exact fratemiu e plecat cu ea....la moldova..:):))

Salve!

Poti veni cu mine cu masina.

Hellix 04-07-09 10:37

Re: ACCELERATE PROJECT
 
ok dane dar am o nelamurire....cum ajung in rasnov si cum ajung dupaia back in brasov pt ca duminica sunt la munk...:-s

danielS777 04-07-09 11:14

Re: ACCELERATE PROJECT
 
Quote:

Originally Posted by Hellix (Post 2460847)
ok dane dar am o nelamurire....cum ajung in rasnov si cum ajung dupaia back in brasov pt ca duminica sunt la munk...:-s

man...ne auzim la un tel.

cami19ro 06-07-09 09:56

Re: ACCELERATE PROJECT
 
Celor care au construit site-ul ....FELICITARI .....Alex deasemenea si tie pentru emma...imi cer scuze pentru absenta,dar e foarte greu pieton :(

ShuShu 06-07-09 12:30

Re: ACCELERATE PROJECT
 
Faina rau sambata asta,a iesit super si sper sa facem cat mai curand inca una mai tare ;)

danielS777 06-07-09 17:50

Accelerate Club!!!
 
Aderati va rog la grupul creat: Accelerate Club


calea: Private Messages > Group Memberships (Networking) > Accelarate Club ... * join group.


thx!


All times are GMT +2. The time now is 08:39.

- Copyright 2026 4Tuning