Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Daewoo (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo.html)
-   -   Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult) (https://forum.4tuning.ro/111-masina-mea-daewoo/102395-daewoo-cielo-low-low-matte-green-cult.html)

zeus_robert 13-01-11 21:54

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
ce fraier ai fost ca ai spalato
arata mai fain cu noroi pe ea nu se mai vedeau cele 4 nuante de verde in plus era si antifonata

GJ 64 GAB 13-01-11 21:57

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
DTM Style se numesc oglinzile

iviTe 13-01-11 21:58

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
Quote:

Originally Posted by zeus_robert (Post 3983202)
ce fraier ai fost ca ai spalato
arata mai fain cu noroi pe ea nu se mai vedeau cele 4 nuante de verde in plus era si antifonata

se putea sa nu zici tu ceva ? :lol: :rockon:

18BSV 14-01-11 04:28

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
Ti`ai pus cumva jentile deja?:)

B-99-SAA 14-01-11 09:44

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
Cred ca doar pe spate a pus jantele. Arata foarte grav, ti-am zis io si pe PM :D Daca nu reusesti sa o vopsesti, macar un colant ceva trage-i pe deasupra, sa nu se vada urat....

iviTe 14-01-11 10:36

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
sunt puse toate 4 nu doar 2 :-) in legatura cu vopsitul voi vedea eu ce va vi anul asta :oops:

banzay 14-01-11 13:07

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
Curte mare (eventual tragi un cort din folie), zi frumoasa, compresor 100l, pistol ieftin (da sa scoata bine), cativa 2 litri de vopsea verde inchis-inchis, perla neaparat, iese marfa pe culoare inchisa, lac bun, banda de mascat si i-ai tras-o :d Cand zic asa, pare complicat dar daca nu faci modificari, tinichigerie etc, o scoti repede. Eu la astea m-am chinuit mult si mi-am bagat picioarele :) Ma ivite mai... ma faci sa imi pun si eu jantele...cand o vad pe a ta asa cu ele late, ce frumos arata...

18BSV 14-01-11 17:27

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
Nerabdator esti :).Adevarat ca arata grav cu jantele,dar...nu crezi ca te`ai grabit sa le pui?? Vine iar zapada am auzit,e de abia Ianuarie,si pana`n martie mai este mult si bine.U stii.. Ai grija de ea.

GJ 64 GAB 14-01-11 17:40

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
Le poate da jos, nu e mare şcoală

iviTe 14-01-11 17:50

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
Quote:

Originally Posted by GJ 64 GAB (Post 3985445)
Le poate da jos, nu e mare şcoală

in 20 de minute nu am ce face pac pac :yes: cu toate ca par cam ticnit cu "dale jos punele la loc" :confused2

minimal.madness 02-02-11 02:11

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
Bestial :x
imi place maxim cum da cu suspensia si buzatele tale ;))
de abia astept sa o fac si eu pe a mea.
mai e pana achizitionez tot ce am nevoie.
Multa bafta in continuare.
Da te intreb ceva...ai 9j si pe fata nu ? ca nu am fost atent...nu e naspa la viraje/planetare/accelerat...etc ?

18BSV 02-02-11 16:16

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
3 Attachment(s)
Acum are alte jante...si`a luat baiatu ce vroia pe 14"8j cu 9j. cele pe 16"le`a scos la vanzare.

Ivi sper ca nu te superi pe mine ca m`am bagat peste tine. :)

nitrouxboy 02-02-11 18:23

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
Alo,mosu...tot cu pixu faci poze? Vezi ca aveai pe birou un aparat foto digital...

iviTe 02-02-11 23:52

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
am uitat de aparat :))

p.s. se lucra la noile roti sunt in reconditionare :twisted:

GJ 64 GAB 03-02-11 00:50

re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
 
Quote:

Originally Posted by iviTe (Post 4047382)
am uitat de aparat :))

p.s. se lucra la noile roti sunt in reconditionare :twisted:

iviTe, eu te-aş sfătui să nu dai Borbet-urile, arată super maşina şi cu alea , ştiu că din banii luate pe ele ai putea face altceva la maşină , dar sunt foarte frumoase şi alea .
Superbe noile jante , şi foarte rare . Ai noroc, ce să mai.. :D

Baftă multă :)


All times are GMT +2. The time now is 06:54.

- Copyright 2026 4Tuning