![]() |
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
ce fraier ai fost ca ai spalato
arata mai fain cu noroi pe ea nu se mai vedeau cele 4 nuante de verde in plus era si antifonata |
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
DTM Style se numesc oglinzile
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Quote:
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Ti`ai pus cumva jentile deja?:)
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Cred ca doar pe spate a pus jantele. Arata foarte grav, ti-am zis io si pe PM :D Daca nu reusesti sa o vopsesti, macar un colant ceva trage-i pe deasupra, sa nu se vada urat....
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
sunt puse toate 4 nu doar 2 :-) in legatura cu vopsitul voi vedea eu ce va vi anul asta :oops:
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Curte mare (eventual tragi un cort din folie), zi frumoasa, compresor 100l, pistol ieftin (da sa scoata bine), cativa 2 litri de vopsea verde inchis-inchis, perla neaparat, iese marfa pe culoare inchisa, lac bun, banda de mascat si i-ai tras-o :d Cand zic asa, pare complicat dar daca nu faci modificari, tinichigerie etc, o scoti repede. Eu la astea m-am chinuit mult si mi-am bagat picioarele :) Ma ivite mai... ma faci sa imi pun si eu jantele...cand o vad pe a ta asa cu ele late, ce frumos arata...
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Nerabdator esti :).Adevarat ca arata grav cu jantele,dar...nu crezi ca te`ai grabit sa le pui?? Vine iar zapada am auzit,e de abia Ianuarie,si pana`n martie mai este mult si bine.U stii.. Ai grija de ea.
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Le poate da jos, nu e mare şcoală
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Quote:
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Bestial :x
imi place maxim cum da cu suspensia si buzatele tale ;)) de abia astept sa o fac si eu pe a mea. mai e pana achizitionez tot ce am nevoie. Multa bafta in continuare. Da te intreb ceva...ai 9j si pe fata nu ? ca nu am fost atent...nu e naspa la viraje/planetare/accelerat...etc ? |
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
3 Attachment(s)
Acum are alte jante...si`a luat baiatu ce vroia pe 14"8j cu 9j. cele pe 16"le`a scos la vanzare.
Ivi sper ca nu te superi pe mine ca m`am bagat peste tine. :) |
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Alo,mosu...tot cu pixu faci poze? Vezi ca aveai pe birou un aparat foto digital...
|
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
am uitat de aparat :))
p.s. se lucra la noile roti sunt in reconditionare :twisted: |
re: Daewoo Cielo Low-Low Matte Green (Cult)
Quote:
Superbe noile jante , şi foarte rare . Ai noroc, ce să mai.. :D Baftă multă :) |
| All times are GMT +2. The time now is 06:54. |
- Copyright 2026 4Tuning