![]() |
Re: Xtreme Club Emotion
ciobanu e in puscarie :)_)
Free JIJI :)) |
Re: Xtreme Club Emotion
GIG NU SCAPA SAPUNUL:)
|
Re: Xtreme Club Emotion
zzn- radu.. a divortat din xce daca nu stiati va zic io :)
|
Re: Xtreme Club Emotion
mai exista xce?
|
Re: Xtreme Club Emotion
xce mai exista... :))) si radu de ce a iesit din club??
|
Re: Xtreme Club Emotion
nu stiu dc a iesti ..dar doar numele mai e de noi :) acum pe bune :) ca ..asta e no commnent
|
Re: Xtreme Club Emotion
in mare liviu ai dreptate...normal ar trebui sa se faca o intrunire si sa se stabileasca ce si cum. dar sa vedem,poate se va face ceva pana la urma.
|
Re: Xtreme Club Emotion
din pacate are ..... dreptate piti....
|
Re: Xtreme Club Emotion
voi avea dreptate mereu :D
|
Re: Xtreme Club Emotion
true true....
si eu o sa migrez... mi-am dat jos stikerul... |
Re: Xtreme Club Emotion
e f bine asa o sa ramanem 2 3 4 ......... :D
|
Re: Xtreme Club Emotion
Lasa frate ca voi adunati de la alte cluburi , SH ca vad ca e la moda asa:) , ca mor oamenii dupa sucuri si vor in club ca voi va pricepeti la astea cel mai bine:)
|
Re: Xtreme Club Emotion
exista statzi linistiti
|
Re: Xtreme Club Emotion
:rolleyes2:paper:
|
Re: Xtreme Club Emotion
Quote:
si ce ma te oftici ca tu nu vi cu noi la sucuri si club :P noi suntem cu toata lumea.. |
| All times are GMT +2. The time now is 09:43. |
- Copyright 2026 4Tuning