Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Xtreme Club Emotion (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/10236-xtreme-club-emotion.html)

Psycho 14-04-09 21:39

Re: Xtreme Club Emotion
 
ciobanu e in puscarie :)_)

Free JIJI :))

agentulsecret3 14-04-09 22:06

Re: Xtreme Club Emotion
 
GIG NU SCAPA SAPUNUL:)

ct11lyv 10-05-09 22:21

Re: Xtreme Club Emotion
 
zzn- radu.. a divortat din xce daca nu stiati va zic io :)

agentulsecret3 11-05-09 11:53

Re: Xtreme Club Emotion
 
mai exista xce?

h0p3r 11-05-09 17:18

Re: Xtreme Club Emotion
 
xce mai exista... :))) si radu de ce a iesit din club??

ct11lyv 11-05-09 20:23

Re: Xtreme Club Emotion
 
nu stiu dc a iesti ..dar doar numele mai e de noi :) acum pe bune :) ca ..asta e no commnent

h0p3r 11-05-09 20:38

Re: Xtreme Club Emotion
 
in mare liviu ai dreptate...normal ar trebui sa se faca o intrunire si sa se stabileasca ce si cum. dar sa vedem,poate se va face ceva pana la urma.

m2o_stardust 11-05-09 21:39

Re: Xtreme Club Emotion
 
din pacate are ..... dreptate piti....

ct11lyv 11-05-09 21:44

Re: Xtreme Club Emotion
 
voi avea dreptate mereu :D

agentulsecret3 11-05-09 22:13

Re: Xtreme Club Emotion
 
true true....
si eu o sa migrez...
mi-am dat jos stikerul...

ct11lyv 11-05-09 22:15

Re: Xtreme Club Emotion
 
e f bine asa o sa ramanem 2 3 4 ......... :D

YZF-PWR 11-05-09 22:50

Re: Xtreme Club Emotion
 
Lasa frate ca voi adunati de la alte cluburi , SH ca vad ca e la moda asa:) , ca mor oamenii dupa sucuri si vor in club ca voi va pricepeti la astea cel mai bine:)

ILPRESIDENTE_XCE 11-05-09 23:25

Re: Xtreme Club Emotion
 
exista statzi linistiti

agentulsecret3 12-05-09 01:42

Re: Xtreme Club Emotion
 
:rolleyes2:paper:

ct11lyv 12-05-09 09:15

Re: Xtreme Club Emotion
 
Quote:

Originally Posted by YZF-PWR (Post 2309880)
Lasa frate ca voi adunati de la alte cluburi , SH ca vad ca e la moda asa:) , ca mor oamenii dupa sucuri si vor in club ca voi va pricepeti la astea cel mai bine:)


si ce ma te oftici ca tu nu vi cu noi la sucuri si club :P noi suntem cu toata lumea..


All times are GMT +2. The time now is 09:43.

- Copyright 2026 4Tuning