![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
cred ca te ai prins ca eu ziceam in gluma...nu?:)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
da ma esti nebun???? m-am prins de la inceput dar eu ti-am zis cum statea povestea atunci
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
am inteles .............my herooo!! :X:X :*
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
oricand ursule.... stai linistit....bine ca am gasit rpd farmacie
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
data viitoare sa numai treci pe rosu Alexu:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
alex esti fan bmw si ai vectra...cum vine asta?:P
nu vrei sa ti dau e36 le meu ?:)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
http://bmw.anunturi-auto.4tuning.ro/...5-9743659.html |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Evo am userul asta de cativa ani...asa ca nu avea rost sa il schimb...oricum ms pt oferta:-P
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
un filmulet pentru adi cu civicu....FUCK V-TECH
https://www.youtube.com/watch?v=Bgp5y...eature=related |
Re: Diverse (topic de offtopic)
turbo ca turbo...dar recunosti ca te-ai simtit bine azi in honda??? :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
tare filmul dar deja se invecheste.....si oricum...e o parte cu ursu' pusa de vreo 5 ori :lol: in rest e34 se da mai tare
@ robynet https://forum.4tuning.ro/348-zona-com...velope-sh.html |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Mersi dar sper sa imi iau noi.
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:58. |
- Copyright 2026 4Tuning