![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Ai idee cine a platit? Cine a avut ideea textelor? Cine a avut ideea sa existe un imn al clubului ? Din ce masina a rasunat prima data acest imn la o cursa legala unde Inferno a fost organizator ? Cate 2,5 pct ptr fiecare raspuns..Sa vedem daca iei mai mult de 3(trei):lol:Daca treci testul te las sa pastrezi imnul clubului:lol: Sufar de cadru didactic dau note.:lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
2.nici asta nu stiu :lol: 3.tu 4. seat Ibiza fr la cursele de la calarasi pana acum am 5 u?:lol: Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Vrooom Racing (Inferno MotorSport) pentru mine a fost rampa de lansare in lumea curselor si nu mi-e rusine sa o recunosc..Am cunoscut oameni deosebiti, s-au creat prietenii foarte mari.. Personal am tras foarte mult pentru acest club ca sa ajunga sus si am rugamintea ca voi cei care sunteti in continuare sa faceti la fel ca mine.. Performanta se face participand ;) Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
ce faci tu? nu te-am mai vazut de zile intregi :( da un semn cand iesi din casa :* |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:lol:ce mah esti gelos ca daffy umbla cu fete si tu nu???:lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
maxim ! :lol: am inteles ca au ras baietii de la garaj de rotile tale :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
=))) vreau si eu cea mai urata combinatie de culori la jante! SIGUR! si a iesit ce are el pe masina zici ca`s de le Circul Globus....aleeee HAP!
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:54. |
- Copyright 2026 4Tuning