Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

kimi 29-10-10 13:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3766472)
poate unii dintre voi nu au mai ascultat-o de ceva vreme!
https://www.youtube.com/watch?v=-3ct9sQFSuQ

AL dracu cu cata nostalgie vorbesti de imnul asta:lol:...

Ai idee cine a platit?
Cine a avut ideea textelor?
Cine a avut ideea sa existe un imn al clubului ?
Din ce masina a rasunat prima data acest imn la o cursa legala unde Inferno a fost organizator ?

Cate 2,5 pct ptr fiecare raspuns..Sa vedem daca iei mai mult de 3(trei):lol:Daca treci testul te las sa pastrezi imnul clubului:lol:

Sufar de cadru didactic dau note.:lol:

daffy duck™ 29-10-10 13:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by alexu_bad_boy (Post 3767011)

misto lautarii aia pusi de tine :lol:

gpk 29-10-10 14:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 3767409)
AL dracu cu cata nostalgie vorbesti de imnul asta:lol:...

Ai idee cine a platit?
Cine a avut ideea textelor?
Cine a avut ideea sa existe un imn al clubului ?
Din ce masina a rasunat prima data acest imn la o cursa legala unde Inferno a fost organizator ?

Cate 2,5 pct ptr fiecare raspuns..Sa vedem daca iei mai mult de 3(trei):lol:Daca treci testul te las sa pastrezi imnul clubului:lol:

Sufar de cadru didactic dau note.:lol:

Am o vaga impresie ca cineva a ramas cu mica parte din suflet alaturi de Inferno...

daffy duck™ 29-10-10 14:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 3767409)
AL dracu cu cata nostalgie vorbesti de imnul asta:lol:...

Ai idee cine a platit?
Cine a avut ideea textelor?
Cine a avut ideea sa existe un imn al clubului ?
Din ce masina a rasunat prima data acest imn la o cursa legala unde Inferno a fost organizator ?

Cate 2,5 pct ptr fiecare raspuns..Sa vedem daca iei mai mult de 3(trei):lol:Daca treci testul te las sa pastrezi imnul clubului:lol:

Sufar de cadru didactic dau note.:lol:

1.nu stiu cine a platit sincer!
2.nici asta nu stiu :lol:
3.tu
4. seat Ibiza fr la cursele de la calarasi

pana acum am 5 u?:lol:

Quote:

Originally Posted by gpk (Post 3767484)
Am o vaga impresie ca cineva a ramas cu mica parte din suflet alaturi de Inferno...

kimi tot timpul o sa fie mai putin sau mai mult alaturi de IMS indiferent de conducere sau membrii....respect maxim !!!

kimi 29-10-10 15:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by gpk (Post 3767484)
Am o vaga impresie ca cineva a ramas cu mica parte din suflet alaturi de Inferno...

Asa este si asa va fi intotdeauna..
Vrooom Racing (Inferno MotorSport) pentru mine a fost rampa de lansare in lumea curselor si nu mi-e rusine sa o recunosc..Am cunoscut oameni deosebiti, s-au creat prietenii foarte mari..
Personal am tras foarte mult pentru acest club ca sa ajunga sus si am rugamintea ca voi cei care sunteti in continuare sa faceti la fel ca mine..
Performanta se face participand ;)

Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3767524)
1.nu stiu cine a platit sincer! - 0 pct ( Inferno MotorSport)
2.nici asta nu stiu :lol: 0 pct (Dan DUB, Eu , Lucian)
3.tu 2,5 pct
4. seat Ibiza fr la cursele de la calarasi o pct (Opel Manta rosu)

pana acum am 5 u?:lol:
Ai o mare p***...Stai jos 3


kimi tot timpul o sa fie mai putin sau mai mult alaturi de IMS indiferent de conducere sau membrii....respect maxim !!!

Tu nu esti un baiat prost si te prinzi repede..:lol:

daffy duck™ 29-10-10 19:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 3767616)
Tu nu esti un baiat prost si te prinzi repede..:lol:

am inteles acum!...diseara daca esti pe afara...te sun sa mai povestim toti :D

Vera.Tygrutza 30-10-10 14:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3768172)
am inteles acum!...diseara daca esti pe afara...te sun sa mai povestim toti :D

Ce faci buey Daffy si aici dau de tine? :))))

daffy duck™ 30-10-10 15:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Vera.Tygrutza (Post 3769944)
Ce faci buey Daffy si aici dau de tine? :))))

aici e "cartierul" meu fata !!! :*

ce faci tu? nu te-am mai vazut de zile intregi :(

da un semn cand iesi din casa :*

Vera.Tygrutza 30-10-10 15:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3770041)
aici e "cartierul" meu fata !!! :*

ce faci tu? nu te-am mai vazut de zile intregi :(

da un semn cand iesi din casa :*

pai eu acum plec la orsova acolo....dak vrei sa vi esti binevenit :*

daffy duck™ 30-10-10 15:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Vera.Tygrutza (Post 3770043)
pai eu acum plec la orsova acolo....dak vrei sa vi esti binevenit :*

plec si io imediat...te sun :*

GopPo 30-10-10 20:57

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:lol:ce mah esti gelos ca daffy umbla cu fete si tu nu???:lol:

RoByNeT 30-10-10 21:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
maxim ! :lol: am inteles ca au ras baietii de la garaj de rotile tale :lol:

bogdy.ghetto 30-10-10 21:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=))) vreau si eu cea mai urata combinatie de culori la jante! SIGUR! si a iesit ce are el pe masina zici ca`s de le Circul Globus....aleeee HAP!

plictisit 30-10-10 23:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
https://www.youtube.com/watch?v=Vo0Ca...ayer_embedded#!

NXdev 30-10-10 23:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by plictisit (Post 3771194)

:shock:cel mai tare video .


All times are GMT +2. The time now is 06:54.

- Copyright 2026 4Tuning