Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

daffy duck™ 19-10-10 15:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3740303)
ce sa faca ma cu slick`urile ? sufera de el si bubuie numai slick`uri? :lol:

la drift slick-urile sunt folosite invers ca la drag. adica pe fata ca sa nu fuga fata !

RoByNeT 19-10-10 15:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
:rolleyes2

daffy duck™ 19-10-10 18:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
robynet cand e putin suparat

https://www.youtube.com/watch?v=v6iHC...ayer_embedded#!

:lol::lol::lol::lol:

RoByNeT 19-10-10 18:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce idiot esti daffy =)))

daffy duck™ 20-10-10 01:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
si pentru ursu....sa vada daca e aglomerat cand se duce la snagov

http://www.jurnalul.ro/webcam/antena1-dn1-16.html

Evo-Jr 20-10-10 08:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
uhh mistoo:mrhappy:
asta era buna cand nu era facut pasaju,acum de cand merg spre sneigov nu mai sunt probleme.

multumesc daffy pt grija purtata :))

alexu_bad_boy 23-10-10 11:46

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Bai acum o chestie cat se poate de serioasa.

DACA NU IMI ADUCE-TI UN TRIUNGHI PANA VINERI O SA VA ZIC CEVA DE SANATATE LA TOTI.:x:x:x:x:x:x:x:x

daffy duck™ 23-10-10 11:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by alexu_bad_boy (Post 3750263)
Bai acum o chestie cat se poate de serioasa.

DACA NU IMI ADUCE-TI UN TRIUNGHI PANA VINERI O SA VA ZIC CEVA DE SANATATE LA TOTI.:x:x:x:x:x:x:x:x

Louie a prins tupeu:lol:

o rezolvam ma ho!!!

Evo-Jr 23-10-10 11:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eu zic ca mai bine te duci sa l cauti pe ala cu loganu....ar fii cel mai corect :))

alexu_bad_boy 23-10-10 12:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Corect ar fi sa mi-l aduceti voi :-P

adi_cvc 23-10-10 15:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eu zic sa-l trimiteti pe Plictist ....poate-l gaseste si pe Bogdan langa triunghiu lu' Alex

alexu_bad_boy 23-10-10 17:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by adi_cvc (Post 3750670)
eu zic sa-l trimiteti pe Plictist ....poate-l gaseste si pe Bogdan langa triunghiu lu' Alex

:D:D:D:D:D:Ddoamne cat de panarama esti am ras de m-am cocosat

alexu_bad_boy 25-10-10 22:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
fratilor nu mai vorbiti toti odata ca nu mai inteleg nimic. vorbiti pe rand in pana mea

daffy duck™ 25-10-10 22:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
suntem oarecum pe ultima suta de metri pana la evenimentul de la Ploiesti, se mai inscrie cineva???

Incercam sa plecam cum v-am povestit vineri si sa facem treaba aia la ursu in snagov???

alexu_bad_boy 25-10-10 23:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
eu nu stiu nimic de chestiile astea


All times are GMT +2. The time now is 06:54.

- Copyright 2026 4Tuning