![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
:rolleyes2
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
robynet cand e putin suparat
https://www.youtube.com/watch?v=v6iHC...ayer_embedded#! :lol::lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ce idiot esti daffy =)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
si pentru ursu....sa vada daca e aglomerat cand se duce la snagov
http://www.jurnalul.ro/webcam/antena1-dn1-16.html |
Re: Diverse (topic de offtopic)
uhh mistoo:mrhappy:
asta era buna cand nu era facut pasaju,acum de cand merg spre sneigov nu mai sunt probleme. multumesc daffy pt grija purtata :)) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Bai acum o chestie cat se poate de serioasa.
DACA NU IMI ADUCE-TI UN TRIUNGHI PANA VINERI O SA VA ZIC CEVA DE SANATATE LA TOTI.:x:x:x:x:x:x:x:x |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
o rezolvam ma ho!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
eu zic ca mai bine te duci sa l cauti pe ala cu loganu....ar fii cel mai corect :))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Corect ar fi sa mi-l aduceti voi :-P
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
eu zic sa-l trimiteti pe Plictist ....poate-l gaseste si pe Bogdan langa triunghiu lu' Alex
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
fratilor nu mai vorbiti toti odata ca nu mai inteleg nimic. vorbiti pe rand in pana mea
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
suntem oarecum pe ultima suta de metri pana la evenimentul de la Ploiesti, se mai inscrie cineva???
Incercam sa plecam cum v-am povestit vineri si sa facem treaba aia la ursu in snagov??? |
Re: Diverse (topic de offtopic)
eu nu stiu nimic de chestiile astea
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:54. |
- Copyright 2026 4Tuning