Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

daffy duck™ 30-09-10 22:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
fa si tu mai multe variante, poate se hotaraste sa schimbe RF-urile:lol:

Tweety_rzw 01-10-10 00:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3694315)
fa si tu mai multe variante, poate se hotaraste sa schimbe RF-urile:lol:

Daffy nu te supăra,când mă rezolvi şi pe mine cu handbrake'u?:(

Să îţi trăiască ţie ... :( app mâine poate dau o fugă pe la înâlnire pe la voi,să mă suni să îmi zici unde vă adunaţi dacă e.0769 695 906

daffy duck™ 01-10-10 00:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 3694559)
Daffy nu te supăra,când mă rezolvi şi pe mine cu handbrake'u?:(

Să îţi trăiască ţie ... :( app mâine poate dau o fugă pe la înâlnire pe la voi,să mă suni să îmi zici unde vă adunaţi dacă e.0769 695 906

vrei sa ti'o trag ? :lol::lol::lol::lol:

suna-ma maine cand te trezesti si discutam, te asteptam!

87MTX 01-10-10 03:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 3694585)
vrei sa ti'o trag ? :lol::lol::lol::lol:

esti gay?

daffy duck™ 01-10-10 08:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by 87MTX (Post 3694651)
esti gay?

incearca sa faci un singur post!!!!

RoByNeT 01-10-10 12:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Tweety_rzw (Post 3694066)
Şi-a luat RoByNeT BBS RS !:lol::lol::lol::lol:

Mersi frumos pentru poza Razvanica :lol:

87MTX 02-10-10 14:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
stie careva pe vreo persoana care se ocupa cu vanzari de ceasuri ?

daffy duck™ 02-10-10 14:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
depinde ce ceasuri....

87MTX 02-10-10 14:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Fossil L222, Fossil Stella White Topring Watch ES2442, Fossil Stella Watch ES1967, Fossil Es2444 Stella Ladies Watch, Fossil Es1967 Multifunction Ladies Watch, Guess White Prism G10583L

cozo 02-10-10 21:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3695348)
Mersi frumos pentru poza Razvanica :lol:

hai k arata intr-un mare fel .....

daffy duck™ 03-10-10 16:11

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pentru cei care nu au apucat sa vada filmul :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=oF26G...eature=related

plictisit 04-10-10 00:08

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
http://www.vplay.ro/watch/vkg2wf8u/

GopPo 04-10-10 00:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ce inapt:lol::lol::lol: a luat panoul in brate
am mai vz eu unu live care a incercat sa intre in drift cu m3 si a luat bordura ieri in 13 sep

RoByNeT 08-10-10 08:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pai si a plecat cu ea ma ? :lol:

cozo 08-10-10 11:14

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da da...a luato la pachet k era oferta!!!!!! :lol:


All times are GMT +2. The time now is 09:37.

- Copyright 2026 4Tuning