Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

RoByNeT 19-09-10 19:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Bogdy te mananca fashu ? :lol: Lasa`l ma in pace, ca are nu are, macar face. Si tu MTX, ce`i cu caterinca asta de Italia pe tine ? :lol:


Orice rautate pe subiectul asta va fi dilitat. Ms de intelegere :)

b31rmy 19-09-10 22:50

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
robi astept si eu sa-mi trimiti ce mi-ai promis.

daffy duck™ 19-09-10 23:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pana atunci, da si tu te rog join la usergroup again !

RoByNeT 20-09-10 09:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by b31rmy (Post 3669503)
robi astept si eu sa-mi trimiti ce mi-ai promis.


Pana vineri te pun in legatura cu omu ;)

daffy duck™ 21-09-10 13:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ia vezi bai tataita !!!

https://forum.4tuning.ro/463-motoare/...e-manuala.html

daffy duck™ 21-09-10 13:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
pentru Evo sau Fafi !!!!!

https://forum.4tuning.ro/464-tobe-esa...e-evo-9-a.html

Fr33`e30 21-09-10 13:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Sal Lume ,

Bv ma baietzi se pare ca se poate ..... Chiar ma bucur sa vad acest club din ce in ce mai sus ... bafta in ce mai vretzi sa facetzi si hai ca mai sus ;) poate ne mai auzim vineri daca se poate face o vizita pe unde suntetzi voi ....

cozo 21-09-10 13:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
da...il stiam daffy. mi-a zis si robynet de el.
@jak: daca vrei sa vii stii numerele noastre de telefon....

Fr33`e30 21-09-10 13:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vineri ora 22:00 locatie X ..... nu?

cozo 21-09-10 14:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
yep. locatia difera.....de la o saptamana la alta

DRK*DeSiGn 21-09-10 17:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Daffy cand ma vezi pe mess da-mi te rog un buzz ca vreau sa vb ceva cu tine :D

daffy duck™ 21-09-10 20:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 3673679)
Daffy cand ma vezi pe mess da-mi te rog un buzz ca vreau sa vb ceva cu tine :D

da-mi pm ca nu o mai ard pe mess!

plictisit 22-09-10 23:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
stiti pe cineva care vrea sa cumpere vouchere ? am 3 la pachet, 3000 ron, doar din bucuresti, si tre sa scap cam repede de ele ..

daffy duck™ 26-09-10 22:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
postez aici link, ca sunt sigur ca nu o sa vada mai nimeni topicul :lol:

https://forum.4tuning.ro/367-inferno-...ml#post3685240

Tweety_rzw 30-09-10 20:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
Şi-a luat RoByNeT BBS RS !:lol::lol::lol::lol:


All times are GMT +2. The time now is 13:55.

- Copyright 2026 4Tuning