![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Bogdy te mananca fashu ? :lol: Lasa`l ma in pace, ca are nu are, macar face. Si tu MTX, ce`i cu caterinca asta de Italia pe tine ? :lol:
Orice rautate pe subiectul asta va fi dilitat. Ms de intelegere :) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
robi astept si eu sa-mi trimiti ce mi-ai promis.
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
pana atunci, da si tu te rog join la usergroup again !
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Pana vineri te pun in legatura cu omu ;) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Sal Lume ,
Bv ma baietzi se pare ca se poate ..... Chiar ma bucur sa vad acest club din ce in ce mai sus ... bafta in ce mai vretzi sa facetzi si hai ca mai sus ;) poate ne mai auzim vineri daca se poate face o vizita pe unde suntetzi voi .... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
da...il stiam daffy. mi-a zis si robynet de el.
@jak: daca vrei sa vii stii numerele noastre de telefon.... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
vineri ora 22:00 locatie X ..... nu?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
yep. locatia difera.....de la o saptamana la alta
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Daffy cand ma vezi pe mess da-mi te rog un buzz ca vreau sa vb ceva cu tine :D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
stiti pe cineva care vrea sa cumpere vouchere ? am 3 la pachet, 3000 ron, doar din bucuresti, si tre sa scap cam repede de ele ..
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
postez aici link, ca sunt sigur ca nu o sa vada mai nimeni topicul :lol:
https://forum.4tuning.ro/367-inferno-...ml#post3685240 |
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
Şi-a luat RoByNeT BBS RS !:lol::lol::lol::lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 13:55. |
- Copyright 2026 4Tuning