Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Claudia 16-09-10 15:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
12 Attachment(s)
Cu placere!!

Si inca o aparitie IMS:

daffy duck™ 16-09-10 18:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
merci frumos claudia !!!!

poate si programul meu de editat sa editeze cateva poze realizate de tine???? :*

Claudia 16-09-10 20:06

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ia vezi !? Poate ??

daffy duck™ 16-09-10 22:36

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
7 Attachment(s)
a putut gata :D

10x!


the results =>

RoByNeT 16-09-10 22:42

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Ba ti`am mai zis de 1000 de ori. Nu te mai semna pe munca altora. :!: Editezi editezi dar nu semna ca nu ai facut tu pozele.

daffy duck™ 16-09-10 23:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3663358)
Ba ti`am mai zis de 1000 de ori. Nu te mai semna pe munca altora. :!: Editezi editezi dar nu semna ca nu ai facut tu pozele.

ba dar trebuie sa sari de fiecare data de cur-n sus????

io niciodata nu am inteles de ce sar altii in locul respectivului/ei !!!!

jakal 17-09-10 00:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sincer eu nu inteleg cearta asta pe forum....nu da bine....
sigur va aveti in listele de mess....se pot rezolva acolo....
e doar o parere...

RoByNeT 17-09-10 09:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu e cearta :lol:. Doar ca d c trebe sa astepti sa iti spuna respectivul de la obraz ? Cand stii foarte bine ce ai mai patit cu treaba asta ... Nu e corect sa iei credite pentru munca altora.


PS: Te invat, nu te cert fiule :lol:

87MTX 17-09-10 09:47

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3663801)
.......... fiule :lol:


fiul ratacitor, fiul nimanui , fiul ploii si al strazilor

alexu_bad_boy 17-09-10 13:12

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Rata neagra a clubului.

Claudia 17-09-10 13:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 3663801)
nu e cearta :lol:. Doar ca d c trebe sa astepti sa iti spuna respectivul de la obraz ? Cand stii foarte bine ce ai mai patit cu treaba asta ... Nu e corect sa iei credite pentru munca altora.


PS: Te invat, nu te cert fiule :lol:

Ai destula dreptate... Eu sunt eu... sa zicem ca isi permite, dar altul poate se supara. N-am de ce sa ma supar, ca nu-s cine stie ce poze, dar daca le faceam "de album" cu siguranta m-ar fi deranjat.

Stii ca si Crbl mai editeaza poze, dar scrie la sfarsit: poza de x, editata de y. Sau nu mai scrii nimic....

daffy duck™ 17-09-10 15:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
acum numai avea rost sa scriu de cine sunt facute pozele ca tu le-ai postat si , logic, eu te-am intrebat daca se poate....daca pozele or sa apara in alta parte...atunci o sa scriu. bine ca mi-am adus aminte !

bogdy.ghetto 17-09-10 19:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
frumoase poze ai facut daffy bravo ti-ai luat aparat? :)))

87MTX 17-09-10 19:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by bogdy.ghetto (Post 3665019)
frumoase poze ai facut daffy bravo ti-ai luat aparat? :)))

ia nu mai faceti caterinca de daffy ,da ?...app ce aparat ti-ai luat ?? =)) :)) ala nokia? :))

daffy duck™ 17-09-10 23:45

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
lasand gluma la o parte

1. incercati sa va vedeti de vietile voastre batute de soarta !
2. nu cred ca e problema voastra ce aparat mi-am luat si pe ai cui bani !
3. nu vad rostul arogantei voastre si dpmdv este fix 0 !
4. cand ne intalnim face2face, nu o mai dati in diverse si numai cautati anturaj cu mine aiurea !

o viata linistita,
daffy


All times are GMT +2. The time now is 13:56.

- Copyright 2026 4Tuning