Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

Evo-Jr 13-09-10 22:55

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
http://www.b m w o w n e r s.ro/forum/viewtopic.php?f=103&t=454
pentru cei care nu au primit msg de la mine.[eugen,jakal,marian,bba etc]

un fel de bimmerfest 2010.
18-19 septembrie.
predeal.camera 120 aproximativ.

in weekend este si camp. national de drift la poiana brasov.

impuscam 2 chestii dintr o lovitura!!

cozo 13-09-10 23:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
din pacate nu pot participa la nici unul dintre cele 2 evenimente. probleme financiare si colega mea care nu poate sa-mi faca tura la munca sambata....... banii astia!!!!!!!!

in rest tin sa multumesc tuturor baietilor din club care au fost prezenti la ambele evenimente (se vede ca daca ne mobilizam un pic avem si rezultate) multumesc celor care au fost alaturi de mine la afi palace si sper ca este un plus de imagine pe care l-am adus clubului prin aceste 2 participari: tulcea si bucuresti.

vineri seara vom discuta mai multe!

daffy duck™ 13-09-10 23:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Evo-Jr (Post 3656343)
http://www.b m w o w n e r s.ro/forum/viewtopic.php?f=103&t=454
pentru cei care nu au primit msg de la mine.[eugen,jakal,marian,bba etc]

un fel de bimmerfest 2010.
18-19 septembrie.
predeal.camera 120 aproximativ.

in weekend este si camp. national de drift la poiana brasov.

impuscam 2 chestii dintr o lovitura!!

ar fii belea sa ajungem si acolo, eu din pacata lucrez in acest weekend , dar daca fac cumva sa il sar...sunt cu voi !!!!

Quote:

Originally Posted by bogdy.ghetto (Post 3655545)
Bv baieti bv Tataie! Tataie a stat sambata cu baietii de la Ghetto au dezbatut probleme iar duminica a facut treaba! BV!
aa era sa uit Daffy fara tine IMS nu putea face nimic:))


iar nu it-am inteles postul. daca erai arogant, nu ma intereseaza. daca vorbeai serios ( ceea ce nu cred) , cum?

adi_stilo 15-09-10 15:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cu placere pt participare baieti.se pare ca eu nu am prea fost la niciun event sau cel putin nu ati vrut sa vedeti..cu placere ca am reprezentat si eu ims la afi ....dar vad ca doar daca ai cupa iti multumeste cineva.:sad::sad::sad:

adi_stilo 15-09-10 15:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
era sa uit ms IMS.

Evo-Jr 15-09-10 16:07

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Evo-Jr (Post 3654027)
felicitari pentru toti cei care au reprezentat clubul nostru.felicitari pentru cupe,felicitari pentru participare si la tulcea si la bucuresti.

imi pare rau ca nu am fost si eu prezent cu masina la evenimentul din bucuresti.se pare ca nu am ramas fara loc.

bai nu vezi ma ca am felicitat pe toata lumea.ce ai?esti pe stop?

RoByNeT 15-09-10 16:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
are chef de caterinca asta iar ... :lol:

Evo-Jr 15-09-10 16:15

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cred ca vrea sa l intreaca pe gogu la "cel mai suparacios din club " :)))))

daffy duck™ 15-09-10 21:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
asa stil????

asa film???

https://www.youtube.com/watch?v=4TshF...ayer_embedded#!

GopPo 16-09-10 11:39

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Evo-Jr (Post 3660076)
cred ca vrea sa l intreaca pe gogu la "cel mai suparacios din club " :)))))

cred ca ar trebui sa-ti mentii parerile pentru tine....nu cred ca ti-a solicitat cineva parerea despre anumite persoane...ca s'o expui ;)
data viitoare...am o rugaminte: gandeste de 2 ori pana sa postezi ceva.

multumesc!
o zi buna!

daffy duck™ 16-09-10 11:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 3661781)
cred ca ar trebui sa-ti mentii parerile pentru tine....nu cred ca ti-a solicitat cineva parerea despre anumite persoane...ca s'o expui ;)
data viitoare...am o rugaminte: gandeste de 2 ori pana sa postezi ceva.

multumesc!
o zi buna!

hai gop-ule, ce dr@cu, iar incepeti?

va rog sa incetati, cel putin aici pe forum !

alexu_bad_boy 16-09-10 13:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
hopaaaaa certuri!!! ce aveti ma????:?:

Claudia 16-09-10 13:51

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
4 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by adi_stilo (Post 3659907)
cu placere pt participare baieti.se pare ca eu nu am prea fost la niciun event sau cel putin nu ati vrut sa vedeti..cu placere ca am reprezentat si eu ims la afi ....dar vad ca doar daca ai cupa iti multumeste cineva.:sad::sad::sad:

Cateva poze de la mine, ca sa-ti treaca supararea :p

Casilias 16-09-10 13:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
multumim frumos claudia

cozo 16-09-10 15:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
multumim clau!!!!!!!
e cam suparacios asta micu......


All times are GMT +2. The time now is 20:05.

- Copyright 2026 4Tuning