Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   A.C.S Inferno MotorSport (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport.html)
-   -   Diverse (topic de offtopic) (https://forum.4tuning.ro/367-inferno-motorsport/86738-diverse-topic-offtopic.html)

just2sol 26-03-09 18:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2186074)
vb de tinichigerie......

bn daffy ms mult

BGY_Bogdy 26-03-09 20:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Fetelor care merge la Pitesti?

daffy duck™ 26-03-09 21:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
aia care are bani :lol:

Tweety_rzw 26-03-09 21:43

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Sâmbătă sau Duminică cine iese la o şedinţă foto ? aştept PM ;)

GopPo 26-03-09 22:54

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
mie mi-a "promis" daffy o sedinta foto...ast cand are el disponibilitate

daffy duck™ 26-03-09 23:58

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu facem week-endul asta
sambata, curse pitesti
duminica ultima intalnire BMW (ultima saptamanala)...
vedem....

bogdan_e36 27-03-09 01:41

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by kimi (Post 2185744)
si ce am gresit ??
Ia zi cand iesi pe strada sa ne vedem sa vorbim ?

kimi ies knd vrei u dak e d vb cv imp,dar dak vrei pt o "shedintza foto" mai ai un pic d ashteptat...nu mult promit:P

just2sol 27-03-09 08:34

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by GopPo (Post 2187144)
mie mi-a "promis" daffy o sedinta foto...ast cand are el disponibilitate

GopPo vreau si io capacele d-alea cum ti-ai pus u la jante.....ai cum?

Lucian_GXZ 27-03-09 10:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Bai just2sol... tu vrei capace? dar pe ce le pui? pt. ca toata lumea stie ca aveai un Del Sollll.... 1.2 - carburatzie....

Daffy si Echipa foto, inainte sa mai mergeti la sedinte foto, va rog sa ma contactati pentru a clarifica niste lucruri despre aceasta tema..
Multumesc.

just2sol 27-03-09 10:40

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2188067)
Bai just2sol... tu vrei capace? dar pe ce le pui? pt. ca toata lumea stie ca aveai un Del Sollll.... 1.2 - carburatzie....

Daffy si Echipa foto, inainte sa mai mergeti la sedinte foto, va rog sa ma contactati pentru a clarifica niste lucruri despre aceasta tema..
Multumesc.

om vedea diseara....:P
cu mici eforturi ;)

daffy duck™ 27-03-09 12:03

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by Lucian_GXZ (Post 2188067)
Bai just2sol... tu vrei capace? dar pe ce le pui? pt. ca toata lumea stie ca aveai un Del Sollll.... 1.2 - carburatzie....

Daffy si Echipa foto, inainte sa mai mergeti la sedinte foto, va rog sa ma contactati pentru a clarifica niste lucruri despre aceasta tema..
Multumesc.

Bun...
Dar de ce ai zis. citez "Daffy si Echipa foto..." ???
Facem diferente?:evil::evil::evil::evil::evil:


P.S Glumeam ...:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::l ol:

GopPo 27-03-09 12:09

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by just2sol (Post 2187733)
GopPo vreau si io capacele d-alea cum ti-ai pus u la jante.....ai cum?

iti spun diseara.

Tweety_rzw 27-03-09 12:10

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Daffy şi-a schimbat facelift'ul :lol: :o

daffy duck™ 27-03-09 12:13

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
citez de pe alt topic " ce faci ma???ce vb io cu tine pe mess tu zici aici??"
mai tii minte zdreantza mica si racita?:lol::lol::lol:

Tweety_rzw 27-03-09 12:17

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2188315)
citez de pe alt topic " ce faci ma???ce vb io cu tine pe mess tu zici aici??"
mai tii minte zdreantza mica si racita?:lol::lol::lol:

Crezi că te-am uitat prostule?

Bineee şi eu o să ţi-o fac când ţi-e lumea mai dragă ;) !

Bine !

@ LUCIAN : S-ar putea să nu ajung azi la întâlnire azi :cry: !Am zis s-ar putea,deci nu e nimica sigur ;)!

cozo 27-03-09 17:49

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2188315)
citez de pe alt topic " ce faci ma???ce vb io cu tine pe mess tu zici aici??"
mai tii minte zdreantza mica si racita?:lol::lol::lol:

diseara ce facem mah??????

johnny325 27-03-09 17:53

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
jac punem jantele de rezerva?

daffy duck™ 28-03-09 01:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
a fost o seara chill...

just2sol 28-03-09 15:21

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
LEGENDA CONTINUAAAAAAAAAAAAA
HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA

daffy duck™ 28-03-09 18:16

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
asa dungaaaa.....

DRK*DeSiGn 29-03-09 11:28

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
bine tu dunga....arata foarte bine.:D

just2sol 29-03-09 12:18

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by DRK*DeSiGn (Post 2192931)
bine tu dunga....arata foarte bine.:D

sar'naaaaa .....eu azi ma duc la cernica sa o sfintesc.... sper sa nu mai am belele cu ea.... ;)

daffy duck™ 30-03-09 23:24

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
1 Attachment(s)
un mic Teaser (cine stie, cunoaste)....o sa vina si restul pe parcurs....

kimi 31-03-09 08:01

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Daffy mai vrei gumele ???

daffy duck™ 31-03-09 11:19

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
nu...ms oricum

just2sol 31-03-09 16:29

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
look's like lady luck fucked me again......X(X(X(

daffy duck™ 01-04-09 09:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Vorbiti pe PM...posturile de genul asta nu au ce cauta aici....Multumesc

P.S RzW lasai sa vb ei....

Evo-Jr 01-04-09 13:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
imi cer scuze daffy :)))

daffy duck™ 01-04-09 16:26

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
sa nu se mai repete :)):)):))

BGY_Bogdy 01-04-09 17:22

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Fratele vostru are clapeta murdara cred tuseste nu se simte bine deloc doarmea ca un urs:( altfel va stresam pe forum...@Robinet i-ai facut palasolar lu GOP? @GOP daca il ai am rugamintea sa il pui ms:* @Lucian sa imi dai torxul inapoi ca mi-am descompletat trusa :)))

GopPo 02-04-09 09:38

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
cate anunturi intr-un singur post:))....nu am parasolar :(

Lucian_GXZ 02-04-09 12:23

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
=))) da ti-l dau, vino pe la mine ca sa-ti completezi trusa :))))

RoByNeT 02-04-09 17:04

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
vineri adica maine sa se prezinte toata lumea cu 10 ron in dinti sa facem parasolare ... si da ... i`au banii ianainte ca la curve =))


PS: mai am 1 singur parasolar care nu il dau pana in ziua de 10 la 4tuning ca nu stiti cum ii sare unuia vreo idee sa intre X sa expuna masina sau sa se invarta si ca sa vezi domle` nu are parasolar deci .... ala e de rezerva pana pe 10 v`am pupat

daffy duck™ 02-04-09 17:32

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ai putea ca acel parasolar care a ramas sa il punem p masina lui marius...

RoByNeT 02-04-09 17:33

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
deci am explicat in postul de mai sus ... daca lucian imi zice sa il dau il dau dar sa nu aud la 4tuning ca mai e nevoie de vreun parasolar ...

Tweety_rzw 02-04-09 18:05

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by daffy duck™ (Post 2206395)
ai putea ca acel parasolar care a ramas sa il punem p masina lui marius...

Şi eu aş putea să te penetrez grav daffy ,mi-ai promis şi mie unu dar..... ?Cine are nr lui răcy... PM pls !;)

Evo-Jr 02-04-09 18:20

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
daffy vezi ca tre sa mi dai 1 cu tot cu banda neagra :)
mi l ai laut atunci cand plecam la craiova si i l ai pus lu jaku

daffy duck™ 02-04-09 18:30

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
ala de care zici tu e ala de la robynet
p.s suna-ma inainte sa pleci in plaza!!!!!

GopPo 02-04-09 19:35

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
Quote:

Originally Posted by RoByNeT (Post 2206320)
i`au banii ianainte ca la curve =))

cat e scurtu'???

GopPo 02-04-09 19:52

Re: Diverse (topic de offtopic)
 
2 Attachment(s)
m-am specializat in paint-uri.....fac la comanda...foarte ieftin....foarte avantajos
primi 10 clienti primesc gratis.....modelul de mai jos!


All times are GMT +2. The time now is 06:44.

- Copyright 2026 4Tuning