![]() |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Fetelor care merge la Pitesti?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
aia care are bani :lol:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Sâmbătă sau Duminică cine iese la o şedinţă foto ? aştept PM ;)
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
mie mi-a "promis" daffy o sedinta foto...ast cand are el disponibilitate
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu facem week-endul asta
sambata, curse pitesti duminica ultima intalnire BMW (ultima saptamanala)... vedem.... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Bai just2sol... tu vrei capace? dar pe ce le pui? pt. ca toata lumea stie ca aveai un Del Sollll.... 1.2 - carburatzie....
Daffy si Echipa foto, inainte sa mai mergeti la sedinte foto, va rog sa ma contactati pentru a clarifica niste lucruri despre aceasta tema.. Multumesc. |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
cu mici eforturi ;) |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Dar de ce ai zis. citez "Daffy si Echipa foto..." ??? Facem diferente?:evil::evil::evil::evil::evil: P.S Glumeam ...:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::l ol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Daffy şi-a schimbat facelift'ul :lol: :o
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
citez de pe alt topic " ce faci ma???ce vb io cu tine pe mess tu zici aici??"
mai tii minte zdreantza mica si racita?:lol::lol::lol: |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
Bineee şi eu o să ţi-o fac când ţi-e lumea mai dragă ;) ! Bine ! @ LUCIAN : S-ar putea să nu ajung azi la întâlnire azi :cry: !Am zis s-ar putea,deci nu e nimica sigur ;)! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
jac punem jantele de rezerva?
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
a fost o seara chill...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
LEGENDA CONTINUAAAAAAAAAAAAA
HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA HA |
Re: Diverse (topic de offtopic)
asa dungaaaa.....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
bine tu dunga....arata foarte bine.:D
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
1 Attachment(s)
un mic Teaser (cine stie, cunoaste)....o sa vina si restul pe parcurs....
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Daffy mai vrei gumele ???
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
nu...ms oricum
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
look's like lady luck fucked me again......X(X(X(
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Vorbiti pe PM...posturile de genul asta nu au ce cauta aici....Multumesc
P.S RzW lasai sa vb ei.... |
Re: Diverse (topic de offtopic)
imi cer scuze daffy :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
sa nu se mai repete :)):)):))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Fratele vostru are clapeta murdara cred tuseste nu se simte bine deloc doarmea ca un urs:( altfel va stresam pe forum...@Robinet i-ai facut palasolar lu GOP? @GOP daca il ai am rugamintea sa il pui ms:* @Lucian sa imi dai torxul inapoi ca mi-am descompletat trusa :)))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
cate anunturi intr-un singur post:))....nu am parasolar :(
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
=))) da ti-l dau, vino pe la mine ca sa-ti completezi trusa :))))
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
vineri adica maine sa se prezinte toata lumea cu 10 ron in dinti sa facem parasolare ... si da ... i`au banii ianainte ca la curve =))
PS: mai am 1 singur parasolar care nu il dau pana in ziua de 10 la 4tuning ca nu stiti cum ii sare unuia vreo idee sa intre X sa expuna masina sau sa se invarta si ca sa vezi domle` nu are parasolar deci .... ala e de rezerva pana pe 10 v`am pupat |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ai putea ca acel parasolar care a ramas sa il punem p masina lui marius...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
deci am explicat in postul de mai sus ... daca lucian imi zice sa il dau il dau dar sa nu aud la 4tuning ca mai e nevoie de vreun parasolar ...
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
daffy vezi ca tre sa mi dai 1 cu tot cu banda neagra :)
mi l ai laut atunci cand plecam la craiova si i l ai pus lu jaku |
Re: Diverse (topic de offtopic)
ala de care zici tu e ala de la robynet
p.s suna-ma inainte sa pleci in plaza!!!!! |
Re: Diverse (topic de offtopic)
Quote:
|
Re: Diverse (topic de offtopic)
2 Attachment(s)
m-am specializat in paint-uri.....fac la comanda...foarte ieftin....foarte avantajos
primi 10 clienti primesc gratis.....modelul de mai jos! |
| All times are GMT +2. The time now is 06:44. |
- Copyright 2026 4Tuning