![]() |
fck... sunt unele... kiar nu-s funny deloc...
|
2 Attachment(s)
bah deci aia cu carlberg e mortala :lol: A mai am si io cu soferi :lol:
|
10 Attachment(s)
:roll: :roll: :roll:
|
8 Attachment(s)
sectiune Funny ?? aia cu Corvette-ul nu este funny deloc ...... si nici cea cu mistretul... bleach....
poze facute de mine ..... mai funny |
Re:
Quote:
Nu te supara pe mine ... |
7 Attachment(s)
:lol: moro to go ... :))
|
1 Attachment(s)
.... de aseara ..
|
mmmm interesant... :lol:
|
deci poza aia cu puma tshirt e mortala :))
|
Dantura putin dezordonata :lol: Bela poza :lol:
|
3 Attachment(s)
:wink: :arrow:
|
3 Attachment(s)
new pics
|
ce dorinte au alea :lol:
|
:?: :?: :evil:
|
Sa salveze cineva cainele cred ca a dat peste vreun stapan pervers :cry: :lol:
|
1 Attachment(s)
sper k nu a mai fost poza... sunt mai nou si nu m-am uitat la toate pozele... dak ma repet sry... :D
|
1 Attachment(s)
hai sa va mai delectez cu intamplari d`ale mele :D ...cei care nu intzeleg gluma...sa se abtzina
|
1 Attachment(s)
aaaaaaa....alta...pe oDC ...tare :D
|
Tare rau faza de pe mess :lol: :lol: :lol: :lol:
|
5 Attachment(s)
:arrow:
|
e tare faza de pe mess!!! o sa fac si eu :wink:
|
criminala faza cu messu
bv frate |
1 Attachment(s)
:arrow:
|
O noua forma de protest sa inteleg :lol:
|
e tare aia cu porcu, cu beetle-u
|
1 Attachment(s)
bababibam.........je dupa ce am fost la dentist si la solar
|
3 Attachment(s)
:lol: :lol: :lol:
|
1 Attachment(s)
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
|
e belea poza da a mai fost
|
3 Attachment(s)
8) :arrow:
|
:( ce naspha e prima poza :shakefist
|
shi ce mishto e a doua :D
|
2 Attachment(s)
:twisted:
|
3 Attachment(s)
:arrow:
|
1 Attachment(s)
scz... nu stiam k a mai fost... sper k asta e noua :?
|
4 Attachment(s)
:arrow:
|
3 Attachment(s)
:arrow:
|
Doamne a 2 poza tinde spre horror :lol:
|
6 Attachment(s)
niste poze :arrow:
|
1 Attachment(s)
:arrow: cam......sinistra treaba.........
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:30. |
- Copyright 2026 4Tuning