![]() |
Re: Masini tari din Iasi
Frumoasa bijuteria . Doar in italia am mai vazut cateva modele ca aceasta .
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
nu cumva batranelul are si acel 5-ar albastru de langa alfa ?
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
:lol:acel rechin a fost facut cap coada din vreo 3 masini a muncit omu oleak la el si acu nuj ce problema are cu transmisia park oricum omuletu le are
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
Am pozat versiunea ei de raliuri peste hotare :-P
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
3 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
GTVurile sunt candidate serioase pentru un post de cea mai aratoasa masina din lume ! e frumoasaaaa raaau ! e prea bestiala ! nici nu se compara o masina de atunci cu ce plasticuri de masini se fac acum, Gen renault laguna etc !
|
Re: Masini tari din Iasi
am mers cu masina si am ramas surprins de cum merge. cel mai tare m-a surprins faptul ca are cruise control chiar daca este rudimentar tine acceleratia constanta.
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
frumos tare acea alfa romeo spider din 69 :D
|
Re: Masini tari din Iasi
1 Attachment(s)
Varza vara asta in Iasi,abia am gasit asta :rolleyes2.
|
Re: Masini tari din Iasi
4 Attachment(s)
Sa pun poze cu masina unui prieten . Audi S8 4.2 V8 360 cp stock , gadilat cam in jur de 400 cp . merge MORTAL masina
|
Re: Masini tari din Iasi
Era azi pe copou , parcat in locul smecherilor(adica pe trotouar) un Audi Q7 V12 TDi :love::love::love:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Masini tari ca masini tari :D dar si cand le vedem si noi pe toate adunate :> pe la carrefur era :)) daca intelegeti la ce ma refer :| chiar nu sa mai organizat nimic la noi in iasi :|
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
pai stai sa vezi k nu avem cum sa .. o dadea in balbaiala .. in'fine .. vorba lu' Badea --> Traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul ! |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
la dracu cu tara asta |
Re: Masini tari din Iasi
A vandut-o din pacate.... nu pentru ca avea impozit mare ci pentru ca o strica pe strazile din iasi , a vandut-o in franta . Are ganduri mari acuma omu , vrea sa-si cumpere hamar hash2 :lol:
|
Re: Masini tari din Iasi
mda..dar de isi ia hh2...tot juma de apartament da pe impozit...pfiuuu
as vrea o masina cu 1.3..1100-1200kg si 200cp :D euro5 |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
Polo GTI 1.4 TSI 180 cp ...:rolleyes2
|
Re: Masini tari din Iasi
am uitat sa precizez...si japoneza :oops:
|
Re: Masini tari din Iasi
CZT cu admisie, evacuare si soft. :lol:
|
Re: Masini tari din Iasi
Fug bine CZT-urile astea :-P
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
Re: Masini tari din Iasi
3 Attachment(s)
cred ca avem tensiune mare cand umbla pe langa bijuteria asta :oops:
|
Re: Masini tari din Iasi
astazi am avut okazia sa il cunosc pe eNorel..incantat de cunostiinta si frumoasa masina tare..poate ma plimbi intr-o zi :d:oops:
|
Re: Masini tari din Iasi
trebuie sa te grabesti , ca ne parseste :sad: , se muta ... in brasov parca .
|
Re: Masini tari din Iasi
la ce drumuri sunt in brasov cred si eu ca vrea sa se mute acolo. asa sa iesi la plimbare
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
Eu nu inteleg pentru ce a lasat zona aceea decapata in tg cucu? DOAR O PORTIUNE? intelegeam daca era toata strada :rolleyes2 |
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
l-am prins urcand "grabit" copou-ul si bine mai suna :shock: |
Re: Masini tari din Iasi
Eram in trafic cand am vazut in seara aceasta un 308 RCZ (cu numere rosii) :!:
|
Re: Masini tari din Iasi
Ce culoare?
|
Re: Masini tari din Iasi
Negru sau un gri inchis. Nu am putut sa imi dau seama exact. Era o fata la volan :D
|
Re: Masini tari din Iasi
De asta n-ai vazut culoarea masinii >:)
|
Re: Masini tari din Iasi
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 05:34. |
- Copyright 2026 4Tuning