Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   Ştiaţi că eu in acest moment ... (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/154239-stiati-moment.html)

rs-dey 14-12-10 19:26

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Scriu tema la engleza:-s

midnight_rider 14-12-10 19:34

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
uit la Death At Funeral

Babutz 16-12-10 05:14

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau un ceai..8)fff frig e afara

DTH 16-12-10 07:39

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
08.39: pap micul dejun şi o "tai" la treabă :lol:

Racer21 16-12-10 14:38

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Stau pe forum, si ma gandesc sa ies afara cu cativa prieteni peste o ora, mai bine frig si distractie decat caldura si plictiseala :lol:

cangri 16-12-10 15:06

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
4:05PM
Ma gandesc ca mai e ceva pana plec de la servici.

Ovi407 18-12-10 22:41

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
11.40 PM - ma gandesc cum de nu a disparut inca thread-ul asta

D-FENS 18-12-10 22:43

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Maine trebuie sa plec la munca si eu stau pe forum...:???:

Babutz 19-12-10 08:33

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau un cafei..si ma apuc de curatenie:cry:

DTH 19-12-10 09:00

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
10.00 : Mă bag la nani :lol:

rs-dey 19-12-10 10:32

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Ma "revergorez" ascultand colinde:D

DTH 22-12-10 07:26

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Quote:

Originally Posted by rs-dey (Post 3910041)
Ma "revergorez" ascultand colinde:D

Şi eu !!! :D Toată noaptea am stat editānd poze şi ascultānd colinde :D şi acum fug să-mi fac ceva de mic dejun :D

Babutz 22-12-10 07:38

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma bag la o canasta

valitataye 22-12-10 10:02

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
11:02 Beau cafeaua de dimineata:D

DTH 23-12-10 20:15

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
21.15: Ascult muzică ...postez pe forum şi .....mă gāndesc ce cadouri să cumpăr pentru ai mei :lol:

Babutz 24-12-10 07:13

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
beau cafeiu..si ma pregatesc de cumparaturi...
ca de intrat in mall mai tarziu nu poate fi vorba la ce puhoi e acolo

Babutz 25-12-10 09:41

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma chinui sa scot de pe camera pozele facute ieri...nush dc face figuri:x:x:x

midnight_rider 25-12-10 12:34

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
thinking of ...:rolleyes2

valitataye 25-12-10 22:51

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
23:51 Beau un spritz:D

DTH 25-12-10 22:54

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
23.52: Beau ...multe :lol: mă īndop cu ciocolată şi ţigări :lol:

Babutz 26-12-10 08:39

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
pfuaiiii..ma doare capu:)))beau o cafea

DTH 26-12-10 22:06

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
23.06 : Ăăăă , stau pe forum ...postez....beau....fumez....şi cam atāt :???:

Babutz 27-12-10 03:39

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
aaaaa....ma duc minton la wrk:(:cry:

julaikos 27-12-10 06:56

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
7:55 am iesit din tura de 24 de ore la 6 si desi imi pica ochii pe tastatura de somn mai zabovesc pe aici :oops:

valitataye 27-12-10 10:41

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
11:42 Imi citesc mail-urile

cangri 27-12-10 10:54

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Sunt la servici...

DTH 27-12-10 14:58

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
15.55 : NINGEEEEEEEEEEEEEEEE , diseară gogoşiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :peace:

julaikos 27-12-10 16:07

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
Si de bine de ninge in acest moment am intrat in casa de la facut partie...dar pana la noapte se aseaza alta daca o tine pe ninsoare ...:rolleyes2

Babutz 28-12-10 03:42

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
mor de soooooooooooooomn...abia astept sa vin acasa de la wrk sa ma dau pe derdelus:lol::lol:

DTH 28-12-10 03:47

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
4.47 : Mor de rās de ce văd pe topicul " Ce nu vrei să auzi din gura unei femei " :lol::lol::lol:

midnight_rider 31-12-10 18:26

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
tralala, plimbari

Babutz 01-01-11 17:43

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma apuc imediat sa fac un dvd cu muzica

Racer21 01-01-11 18:20

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
am venit de afara si incep sa ma dau pe forum

DTH 01-01-11 19:46

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
20.46: Am intrat puţin pe forum să văd ce mai e pe aici ...şi mă īntorc īn pat să mă bag la "muvies"

valitataye 01-01-11 21:48

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
20:48 Citesc pe forum:D

App: Vizionare placuta MDB:X

Babutz 02-01-11 18:58

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma pregatesc sa ma duc la wrk:((

DTH 02-01-11 19:05

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
20.05 : Mă pregătesc de un poker night la mine cu prietenii :twisted:

@valitataye: Mersi frumos :D

Babutz 03-01-11 12:59

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
mananc ceva si ma bag la somn:cry:

dydy-andrey 04-01-11 10:25

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
ma uit la eclipsa :>

valitataye 04-01-11 11:19

Re: Ştiaţi că eu in acest moment ...
 
12:19- Caut un film sa il vizionez diseara:D


All times are GMT +2. The time now is 22:01.

- Copyright 2026 4Tuning