![]() |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Stiti steguletul de la Windows ? tineti apasat pe ala si pe urma apasati pe z sau x ... ar trebui sa mearga !
Sa-i dati o bere lui GRIGO .... el e " de vina " pentru ca el m-a ajutat cand am avut si eu aceeasi problema :D;) |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Quote:
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
nu mie , lui GRIGO:D:-P
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Quote:
bye edit: lol... nu vazusem ca s-a raspuns deja pe urmatoarea pagina :-P :twisted: |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
sal am si eu o rugaminte de la voiu are cineva blueprintul de la dacia sport modelu ala fain in 2 usi sau de la o dacie 13** pls daca ma puteti rezolva si pe mine :P
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
www.the-blueprint.com ( s-ar putea sa fie "blueprints" , da incearca... )
Acuma...ma ajuta si pe mine cineva cu un tutorial de facut geam ? de masina ... da vreau sa il fac cu tenta galbena inchis :D ... materialul ma intereseaza :D Multumesc! |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Nu are nimeni un tut pentru zapada ? va roooog ! muuuult !
Multumesc ! |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
1 Attachment(s)
Quote:
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
are cineva niste blueprint-uri cu loganu break???
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
2 Attachment(s)
m-am apucat si yo 3D......
janta din tutorial:lol: da nu mam descurcat cu vopsitu:sad: |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
4 Attachment(s)
si aici un cauciuc..........asta mi-ai iesit...........cred:???:
cum pot sa fac umbre la cauciuc pe fondu alb??? |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
baietzii cu concursul avezti careva un blueprint ca lumea cu c3`u ca eu am cautat si am gait unu care e cam nasol nu se intelege nimic din el ..
pls care avetzi ? |
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
2 Attachment(s)
ia d-aici;)
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
Sleepy_85 tot respectu daca ai pus blueprintu pt toata lumea in perioada concursului.spune multe despre tine.;)
|
Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
este bestial blueprintu ms pt generozitate... chiar daca e prea tarziu sa il schimb... oricum din partea mea ai respect :P
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:15. |
- Copyright 2026 4Tuning