Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Virtual Tuning 3D (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d.html)
-   -   Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii (https://forum.4tuning.ro/162-virtual-tuning-3d/9522-tips-and-tricks-intrebari-and-raspunsuri-discutii.html)

MeHiGH 13-11-06 20:50

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
Stiti steguletul de la Windows ? tineti apasat pe ala si pe urma apasati pe z sau x ... ar trebui sa mearga !
Sa-i dati o bere lui GRIGO .... el e " de vina " pentru ca el m-a ajutat cand am avut si eu aceeasi problema :D;)

RA_2fast4u 13-11-06 20:58

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
Quote:

Originally Posted by doar_eu (Post 621454)
Stiti steguletul de la Windows ? tineti apasat pe ala si pe urma apasati pe z sau x ... ar trebui sa mearga !
Sa-i dati o bere lui GRIGO .... el e " de vina " pentru ca el m-a ajutat cand am avut si eu aceeasi problema :D;)

ms mult ;) cu z din cate am vazut se reseteaza view-urile si cu x toolurile... ms mult again ;) i'm back on track ;))

MeHiGH 13-11-06 21:01

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
nu mie , lui GRIGO:D:-P

cris_max 13-11-06 23:32

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
Quote:

Originally Posted by RA_2fast4u (Post 621408)
acela e lucrul care l-am icnercat si eu prima data... dar nu merge... si sa instalez maxu nu vreau doar pt asa ceva :| cineva mai are ceva idei :/ va rog...

lol... nu reinstala nimic... apasa "X" si se rezolva

bye

edit: lol... nu vazusem ca s-a raspuns deja pe urmatoarea pagina :-P :twisted:

ruver 17-11-06 18:31

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
sal am si eu o rugaminte de la voiu are cineva blueprintul de la dacia sport modelu ala fain in 2 usi sau de la o dacie 13** pls daca ma puteti rezolva si pe mine :P

MeHiGH 18-11-06 06:51

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
www.the-blueprint.com ( s-ar putea sa fie "blueprints" , da incearca... )
Acuma...ma ajuta si pe mine cineva cu un tutorial de facut geam ? de masina ... da vreau sa il fac cu tenta galbena inchis :D ... materialul ma intereseaza :D

Multumesc!

MeHiGH 04-12-06 10:21

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
Nu are nimeni un tut pentru zapada ? va roooog ! muuuult !
Multumesc !

ruver 09-12-06 09:21

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by doar_eu (Post 647119)
Nu are nimeni un tut pentru zapada ? va roooog ! muuuult !
Multumesc !

vezi ca se gaseste materiale pe net free, cauta si tu pe sa google... stai ca sar putea sa fie asta vezi daca e bun

Sleepy_85 09-12-06 11:25

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
are cineva niste blueprint-uri cu loganu break???

Lukian_XXX 13-12-06 14:00

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
2 Attachment(s)
m-am apucat si yo 3D......
janta din tutorial:lol:
da nu mam descurcat cu vopsitu:sad:

Lukian_XXX 13-12-06 15:44

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
4 Attachment(s)
si aici un cauciuc..........asta mi-ai iesit...........cred:???:
cum pot sa fac umbre la cauciuc pe fondu alb???

GRIGO 14-12-06 19:26

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
baietzii cu concursul avezti careva un blueprint ca lumea cu c3`u ca eu am cautat si am gait unu care e cam nasol nu se intelege nimic din el ..
pls care avetzi ?

Sleepy_85 14-12-06 20:22

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
2 Attachment(s)
ia d-aici;)

ad1 14-12-06 20:42

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
Sleepy_85 tot respectu daca ai pus blueprintu pt toata lumea in perioada concursului.spune multe despre tine.;)

ruver 15-12-06 13:03

Re: Tips &Tricks/intrebari&raspunsuri/discutii
 
este bestial blueprintu ms pt generozitate... chiar daca e prea tarziu sa il schimb... oricum din partea mea ai respect :P


All times are GMT +2. The time now is 21:15.

- Copyright 2026 4Tuning