Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Provocări pentru SUBARU lui Sebastian. (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/8607-provocari-subaru-sebastian.html)

attila 22-01-07 01:19

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
1 Attachment(s)
o poza d la cursa...

ROSSI 46 22-01-07 01:26

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
u the man attila...super tare poza...dak mai ai mai baga...nu ne chinui

ROSSI 46 22-01-07 01:28

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
e o placere de nedescris sa vezi shi sa shtii k pe strazile romaniei exista asa ceva...felicitari maxime celor 2 concurentzi...numai bine...RESPECT

Doctorul 22-01-07 01:30

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
felicitari si aici;)

attila 22-01-07 02:18

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
http://www.libertatea.ro/index.php?s...ire&sid=171298
ziarul libertatea de azi...

ROSSI 46 22-01-07 02:25

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
tare stirea ... baga mare attila ...

SHOGUN-A8 22-01-07 02:55

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
E pacat intr-un fel...ca ne obisnuisem cu nr1 precedent...dar cel mai bun a castigat :)
Speram si la o revansa..dar sa asteptam sa vedem...
Frumoasa cursa..

200SX 22-01-07 07:52

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by attila (Post 709223)

n-am fost acolo da 'cred ca articolul asta nu e chiar conform cu realitatea.

SEBASTIAN 22-01-07 08:02

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
E aberatie!

Achim 22-01-07 08:37

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
din comentariile de pe Libertatea:

E facatura!
Trimis de Agamemnon la 2007-01-22 08:55:53

Felicitari pentru articol, e un frumos exercitiu de fictiune si din ce vad aici e un mixaj de poze din parcari.
Oare cine si ce a vrut sa arate cu asta?
Pacat ca nu exista o sosea-pista unde sa se vada cu adevarat care pe care.
Totul pare a fi o fabulatie pe baza unor spuse si nu cred nimic, unde sunt imaginile unui profesionist din cursa?

********************************

foarte atent ales limbajul, parca deja il recunosc :D

ESPinoza 22-01-07 12:34

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
super felicitari concurentzilor chiar daca inca nu inteleg cine a castigat si mai asteptam materiale :)

isacfani 22-01-07 15:28

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
felicitari concurentilor ! si, daca se poate, mai multe detalii despre cursa.

SEBASTIAN 22-01-07 16:44

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
3 Attachment(s)
Final de fotografie!

shadowro 22-01-07 16:57

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
parerea mea e ca sunt la egalitate.
daca tot va dati pe strada fara echipamente profesionale cu start dat "la mana" avand ca rezultat masini milimetric egale e clar ca nimeni nu v-a putea spune cine a castigat si cel mai bine ar fi sa o lasati ca egalitate pentru moment.

ESPinoza 22-01-07 16:59

Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
 
Quote:

Originally Posted by shadowro (Post 709935)
parerea mea e ca sunt la egalitate.
daca tot va dati pe strada fara echipamente profesionale cu start dat "la mana" avand ca rezultat masini milimetric egale e clar ca nimeni nu v-a putea spune cine a castigat si cel mai bine ar fi sa o lasati ca egalitate pentru moment.

foarte bine zis.. daca mashinile sunt atat de apropiate lasatz`o la o legala cand avetzi toate echipamentele ce trebuie


All times are GMT +2. The time now is 18:44.

- Copyright 2026 4Tuning