![]() |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
1 Attachment(s)
o poza d la cursa...
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
u the man attila...super tare poza...dak mai ai mai baga...nu ne chinui
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
e o placere de nedescris sa vezi shi sa shtii k pe strazile romaniei exista asa ceva...felicitari maxime celor 2 concurentzi...numai bine...RESPECT
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
felicitari si aici;)
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
http://www.libertatea.ro/index.php?s...ire&sid=171298
ziarul libertatea de azi... |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
tare stirea ... baga mare attila ...
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
E pacat intr-un fel...ca ne obisnuisem cu nr1 precedent...dar cel mai bun a castigat :)
Speram si la o revansa..dar sa asteptam sa vedem... Frumoasa cursa.. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
E aberatie!
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
din comentariile de pe Libertatea:
E facatura! Trimis de Agamemnon la 2007-01-22 08:55:53 Felicitari pentru articol, e un frumos exercitiu de fictiune si din ce vad aici e un mixaj de poze din parcari. Oare cine si ce a vrut sa arate cu asta? Pacat ca nu exista o sosea-pista unde sa se vada cu adevarat care pe care. Totul pare a fi o fabulatie pe baza unor spuse si nu cred nimic, unde sunt imaginile unui profesionist din cursa? ******************************** foarte atent ales limbajul, parca deja il recunosc :D |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
super felicitari concurentzilor chiar daca inca nu inteleg cine a castigat si mai asteptam materiale :)
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
felicitari concurentilor ! si, daca se poate, mai multe detalii despre cursa.
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
3 Attachment(s)
Final de fotografie!
|
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
parerea mea e ca sunt la egalitate.
daca tot va dati pe strada fara echipamente profesionale cu start dat "la mana" avand ca rezultat masini milimetric egale e clar ca nimeni nu v-a putea spune cine a castigat si cel mai bine ar fi sa o lasati ca egalitate pentru moment. |
Re: cine provoaca \"motocicleta\" asta? - SUBARU
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:44. |
- Copyright 2026 4Tuning