![]() |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Se lucreaza la foc mare.
Voi reface si softul pentru a pleca mai de jos turbina. Racing CODE face minuni, voi pune turbo mai de jos, voi pune startul la ventilatoarele de motor mai jos, voi pune stropitorul automat de intercooler la temp mai joasa...;) |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
wow super tare. Azi erai pe la unirii pe la 18:30? am vazut un subaru ce semana cu al tau si se auzea frumos, parca avea un monstru care vroia sa evadeze. Oricum deabia astept sa iti vad masina la prima competitie. bafta! ;)
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
masina mea nu o sa prea vezi pe strada.Nu era ea la ea se lucreaza si e tot trenul de rulare scos, pentru abgradare
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Flutura cu ei!
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
:lol: :lol: :lol:
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
chiar pe cand o sa o vedem macar o data ce poate? stiu ca te`a zapacit intrebarea asta si nu vreau sa supar pe nimeni dar totzi suntem curiosi
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Ba da dar astept un adversar pe masura altfel nu cred ca voi accelera la maxim, sau doar suficient sa trec in fata si atat.
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Ce ambreiaj ai acum pe ea? Exedy tri-disc de carbon cumva? Banuiesc ca ai undeva peste 700cp daca a cedat bi-disc-ul ala. Softul ti l-a facut sa-ti dea boost progesiv dependent de treapta in care esti?
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
deci masina asta e amazing.....nam mai vazut asa ceva in romania....deci respect seby si felicitarile mele....n-am cuvinte...
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
e ceva timp de cand seby nu a mai postat noutati despre masinutza lui..s-o fi intamplat ceva?????? :(
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Ma preocup destul de mult de abgradarile actuale.
Se lucreaza la trenul de rulare. |
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Felicitari pt. masina .. am ramas cam socat de ce poate :shock: :shock: Am o intrebare ... filmarea sau una din filmari a fost cumva pe autostrada soarelui ?! :D
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Da pe ea este!
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Sebi, ai facut si tu filme mai noi cu masina pe sosea??? chiar sunt curios cum se prezinta in mom de fata.
|
re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
Eu nu le am cu marchetingul.
Nu am marfa de vanzare, se vede doar cand trebuie la munca. |
| All times are GMT +2. The time now is 15:57. |
- Copyright 2026 4Tuning