Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Subaru (https://forum.4tuning.ro/130-masina-mea-subaru.html)
-   -   STI - RC (https://forum.4tuning.ro/130-masina-mea-subaru/8400-sti-rc.html)

SEBASTIAN 29-05-06 23:05

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Se lucreaza la foc mare.
Voi reface si softul pentru a pleca mai de jos turbina.
Racing CODE face minuni, voi pune turbo mai de jos, voi pune startul la ventilatoarele de motor mai jos, voi pune stropitorul automat de intercooler la temp mai joasa...;)

NightClubRacer 29-05-06 23:16

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
wow super tare. Azi erai pe la unirii pe la 18:30? am vazut un subaru ce semana cu al tau si se auzea frumos, parca avea un monstru care vroia sa evadeze. Oricum deabia astept sa iti vad masina la prima competitie. bafta! ;)

SEBASTIAN 30-05-06 03:12

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
masina mea nu o sa prea vezi pe strada.Nu era ea la ea se lucreaza si e tot trenul de rulare scos, pentru abgradare

aviator 30-05-06 17:54

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Flutura cu ei!

SEBASTIAN 02-06-06 05:37

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
:lol: :lol: :lol:

ESPinoza 07-06-06 01:36

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
chiar pe cand o sa o vedem macar o data ce poate? stiu ca te`a zapacit intrebarea asta si nu vreau sa supar pe nimeni dar totzi suntem curiosi

SEBASTIAN 08-06-06 07:20

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Ba da dar astept un adversar pe masura altfel nu cred ca voi accelera la maxim, sau doar suficient sa trec in fata si atat.

Kane 09-06-06 07:05

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Ce ambreiaj ai acum pe ea? Exedy tri-disc de carbon cumva? Banuiesc ca ai undeva peste 700cp daca a cedat bi-disc-ul ala. Softul ti l-a facut sa-ti dea boost progesiv dependent de treapta in care esti?

nepotu 25-06-06 20:05

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
deci masina asta e amazing.....nam mai vazut asa ceva in romania....deci respect seby si felicitarile mele....n-am cuvinte...

b0n3s 26-06-06 10:50

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
e ceva timp de cand seby nu a mai postat noutati despre masinutza lui..s-o fi intamplat ceva?????? :(

SEBASTIAN 27-06-06 14:46

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Ma preocup destul de mult de abgradarile actuale.
Se lucreaza la trenul de rulare.

andrey_ctyn 28-06-06 03:00

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Felicitari pt. masina .. am ramas cam socat de ce poate :shock: :shock: Am o intrebare ... filmarea sau una din filmari a fost cumva pe autostrada soarelui ?! :D

SEBASTIAN 28-06-06 06:16

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Da pe ea este!

b0n3s 13-07-06 11:39

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Sebi, ai facut si tu filme mai noi cu masina pe sosea??? chiar sunt curios cum se prezinta in mom de fata.

SEBASTIAN 14-07-06 15:15

re: WRX STI alias "CIELO EVO II" Seby Legal Racing
 
Eu nu le am cu marchetingul.
Nu am marfa de vanzare, se vede doar cand trebuie la munca.


All times are GMT +2. The time now is 15:57.

- Copyright 2026 4Tuning