![]() |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Ba tu pana la urma cati cai ai pe masina aia?Hai poate veniti care vreti maine seara in parcare la kiss...ne vedem acolo mai vorbim,mai una alta..etc;)
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
e jaf masina frate un cazan...da si tu un PM cu locu io as veni
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
iesiti mai p seara?
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Kiki te-am intrebat cati cai are nu daca e jaf sau noua:lol:,tzatzichi & kiki,tocmai am spus..eu ajung in jur de 10-10:30 pe kiss in parcare;),veniti acolo
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Te risti si cu a mea ca tot ziceai si sunt si eu curios :P 10-10:30 nu-i cam devreme? de multe ori si la 12 e f aglomerat...
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
pai ne intalnim sa vorbim :D.nu a zis nimeni de trafic nimic :D
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
da deci ramane stabilit la 10 juma pe kiss pt gargara nimic mai mult...in prima faza...
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
da-i bah in pana mea....ca ei stiu mai bine ca noi ce facem :) nai vazut ca in fiecare sunt la panda de la un cap la altu...stiu si ei f bine cum sta treaba. Asa cum si noi stim cum sta treaba cu ei :D
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
totu e sa fim cu un pas inaintea lor deci pe la 22_00 pacolo see you
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Last week un GTC de 105cp n`a inteles nimic din mine,sapt asta alt GTC de 115cp la fel:???:
Of of mai mai:rolleyes2 Si acu juma` de ora Me Vs OPC LINE,Opel Astra 1.9CDTI 100 si nush cati cai Me Win:twisted: |
Re: Toyota Celica VS .... ?
kitule am ceva pt tine un sfi incerci??
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
Detalii? |
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
|
Re: Toyota Celica VS .... ?
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:13. |
- Copyright 2026 4Tuning