Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   PROVOCARI (https://forum.4tuning.ro/61-provocari.html)
-   -   Toyota Celica vs. ...? (https://forum.4tuning.ro/61-provocari/63361-toyota-celica-vs.html)

kidu2006 26-06-08 23:17

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Ba tu pana la urma cati cai ai pe masina aia?Hai poate veniti care vreti maine seara in parcare la kiss...ne vedem acolo mai vorbim,mai una alta..etc;)

Kiki 27-06-08 13:29

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
e jaf masina frate un cazan...da si tu un PM cu locu io as veni

tzatzichi 27-06-08 13:47

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
iesiti mai p seara?

kidu2006 27-06-08 15:37

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Kiki te-am intrebat cati cai are nu daca e jaf sau noua:lol:,tzatzichi & kiki,tocmai am spus..eu ajung in jur de 10-10:30 pe kiss in parcare;),veniti acolo

shaid-kid 27-06-08 15:44

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Te risti si cu a mea ca tot ziceai si sunt si eu curios :P 10-10:30 nu-i cam devreme? de multe ori si la 12 e f aglomerat...

fiderzen 27-06-08 16:20

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
pai ne intalnim sa vorbim :D.nu a zis nimeni de trafic nimic :D

Kiki 27-06-08 16:55

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
da deci ramane stabilit la 10 juma pe kiss pt gargara nimic mai mult...in prima faza...

kidu2006 27-06-08 18:51

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by shaid-kid (Post 1616435)
Te risti si cu a mea ca tot ziceai si sunt si eu curios :P 10-10:30 nu-i cam devreme? de multe ori si la 12 e f aglomerat...

Ba tu ne dai de gol :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

shaid-kid 27-06-08 18:59

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
da-i bah in pana mea....ca ei stiu mai bine ca noi ce facem :) nai vazut ca in fiecare sunt la panda de la un cap la altu...stiu si ei f bine cum sta treaba. Asa cum si noi stim cum sta treaba cu ei :D

Kiki 27-06-08 19:38

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
totu e sa fim cu un pas inaintea lor deci pe la 22_00 pacolo see you

kidu2006 12-07-08 02:31

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Last week un GTC de 105cp n`a inteles nimic din mine,sapt asta alt GTC de 115cp la fel:???:
Of of mai mai:rolleyes2
Si acu juma` de ora
Me Vs OPC LINE,Opel Astra 1.9CDTI 100 si nush cati cai
Me Win:twisted:

Kiki 12-07-08 19:48

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
kitule am ceva pt tine un sfi incerci??

kidu2006 13-07-08 00:32

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by Kiki (Post 1641943)
kitule am ceva pt tine un sfi incerci??

Depinde ce:rolleyes2,deja suna tentant&periculos SFI..calibra?sa nu aibe mai mult de 140cp k nu are rost:???:
Detalii?

RED_LAF 13-07-08 02:38

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 1642329)
Depinde ce:rolleyes2,deja suna tentant&periculos SFI..calibra?sa nu aibe mai mult de 140cp k nu are rost:???:
Detalii?

sef te ajuta farurile cind le deschizi la frinare?:lol:)))))))))))

Kiki 13-07-08 09:57

Re: Toyota Celica VS .... ?
 
Quote:

Originally Posted by kidu2006 (Post 1642329)
Depinde ce:rolleyes2,deja suna tentant&periculos SFI..calibra?sa nu aibe mai mult de 140cp k nu are rost:???:
Detalii?

e o vectra si e si automata daca imi aduc bine aminte... e cam de tine asa...e ce vazut ce zici?


All times are GMT +2. The time now is 04:13.

- Copyright 2026 4Tuning