![]() |
pey il am......sa vezi seara ce beton e.....buhuhuuuuu
|
1 Attachment(s)
:idea: :arrow:
|
am mai fost de cateva ori poza asta :wink:
|
1 Attachment(s)
Pe asta nu am mai vazut-o :lol:
|
yo am vazut`o
|
1 Attachment(s)
:arrow:
|
1 Attachment(s)
:shock:
|
1 Attachment(s)
semnatura mea noua :))
|
1 Attachment(s)
aceasta poza nu este funny....vreau sa uploadez pt semnatura :P ...sper k nu va deranjez.... :D
|
Re:
Quote:
|
1 Attachment(s)
care vrei un telefon cu camera?.......ieftinache
|
hahahah super tare poza :))) ... e bestiala :)
|
1 Attachment(s)
TARE RAU DE TOT !!!
|
2 Attachment(s)
:twisted:
|
2 Attachment(s)
Si din ciclul \"Dacia's around tha' world\" va prezentam ..dacia 1300 cu nr de California si renault 12 din Australia.
Dap..ati citi bine..nu R12 in California..ci DACIA 1300 !!!! |
| All times are GMT +2. The time now is 17:22. |
- Copyright 2026 4Tuning