![]() |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Salut.is cam vorbaret cred :sad: dar va rog care dintre voi stie unde pot gasi o motocicleta speed avariata sau macar motorul sau macar carburatoarele contactatima . Respect for all crazy drivers
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
motocicleta de viteza pe carburatie?
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
da pe carburatie am nevoie sa fac o modificare ;)
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Sar putea gasi pe la Suceava la Dezmembrarile alea de motoare ...dar nush cine are drum pe acolo ..si nush ce motoare gasesti ...am sa intreb sa vad kre e akasa si poate sa se duka incolo ...ne auzim diseara sa stam de vb neaparat
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
ma ofer eu sa il ajut pe matt.... dak imi zice alex unde e atelieru ala si sa imi zica exact c are nevoie ;)
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
nu jtii unde e ...e in Ipotesti ...unde sunt dezmembrarile de scuter...dak are timp Poto sa iti arate maine k vine in sv...el jtie unde e :)
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Ne intalnim diseara sau maine? :D
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Maine seara se tine :) ...dai un tel :)
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
am sters eu off-topicul, reveniti la sentimente mai bune :)
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Te iubim Aleks! :*
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Danke Aleks ..:) sentimente bune sunt tot timpul :P ...
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
asta e dragoste cu nabadai cum s-ar spune :)
va amintesc principalul lucru care ne deosebeste de restul cluburilor? suntem in primul rand prieteni, si apoi soferi, tuneri, racri, sau orice altceva :) hai sa nu abdicam de la principiul asta, ca de aia am si facut crazy pe vremuri, nu? :) de aia unii am renuntat la mr, la nsl, etc... :) |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Vreau sa ne intalnim Vineri 04.04.2008 absolut toti cei din Crazy Drivers Iasi ... dar absolut toti ... Nu la o intalnire 4Tuning de la ora 21.00 la Palat, nu la o intalnire OSMS de la ora 21.00 ... ci la o intalnire Crazy Drivers Iasi. (PUNCT). Ora sa fie undeva la 21.30 in Parcarea de la Ford (Tester) sau Praktiker, sau la cea de la Fortus, sau la Mall, sau la Selgros, sau in Bucium... oriunde!
Credeti ca putem face acest lucru ...? |
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
intalnirea Crazy Drivers Iasi are loc in fiecare dumineca, dupa cum au stabilit de comun acord mambrii care activeaza..... deci daca vrei sa participi la intalnire, poti veni atunci, de obicei in jurul orei 22.00.... asta daca nu esti cumva ocupat cu ......
|
Re: Discutii intre membrii Crazy Drivers din Iasi
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:18. |
- Copyright 2026 4Tuning