Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO) (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/5733-foto-masini-tunate-suceava-exlusivitate-foto.html)

co_tuning 09-04-07 10:52

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Quote:

Originally Posted by svt_cobra (Post 842186)
Salutare fratilor! tin sa va spun ca faceti treaba buna.....cu ocazia asta mai schimbati imaginea orasului(in frumos ma refer). As vrea sa-l salut pe Ovidiu,fost vecin cu mine.Eu scriu din SUA acum......Sunt din suceava de loc(din T33) si as vrea sa intreb si eu daca dati voie la poze cu masini ale sucevenilor(dar care nu mai sunt in Suceava).

salutarile mele si tot ce e mai bun ptr tine...
e loc si ptr pozele tale...esti binevenit printre noi

KAmikazee2005 09-04-07 15:40

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
@C&O... super majinutza... te-am vazut si prin trafic...
@svt_cobra... poti posta poze cu majina ta chiar dak nu ejti in tara ;)

JeLuKu 09-04-07 16:41

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
3 Attachment(s)
uitati si voi ce'am vazut pe zamca. stie cineva al cui e? si cine la modoficat?????

maf 09-04-07 17:20

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
dragutz, in spate in loc de sigra scrie over :) ..... nr din fata cred ca se poate pune in alta pozitie fara ca sa strice designul :P

svt_cobra 10-04-07 00:20

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
11 Attachment(s)
Mustang SVT COBRA ....Nu e in SV dar ma rog....sunt eu de acolo.Are un motor de 4,6 V8 32 de supape. In momentul de fata are 448 de cai,dar o sa aiba mai mult dupa ca o sa mai fac ceva modificari la compresor si injectoare.
pozele nu sunt chiar recente dar nu e mare schimbare decat pe sub capota si lampile pe spate le-am facut negre.cealalta masina e un mustang din 1969 la care lucrez acum la restaurare.
sper sa va placa
o sa revin cu poze mai recente......

Apropo Ovidiu eu sunt Dorin.am stat in T33 la et 9 si aveam o dacie gri cand eram in tara.

BAFTA

maf 10-04-07 00:35

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
uite romanu :) ce trecere....de la dacie la 2 mustanguri ........clar..... plec si yo din tara :))

frumoasa masina ;) ......

svt_cobra 10-04-07 05:03

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Quote:

Originally Posted by maf (Post 843315)
uite romanu :) ce trecere....de la dacie la 2 mustanguri ........clar..... plec si yo din tara :))

frumoasa masina ;) ......

merci mult.....oricum am si muncit ca sa le am....

bafta

KAmikazee2005 10-04-07 09:17

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
frumoase majinutzele ;)) felicitari.. si ajt poze cu mustangu din 1969... dupa restaurare ;)

KAmikazee2005 10-04-07 09:21

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
@JeLuKu: majina e a lui over... cel care are (sau dak a reusit sa il vanda... l-a avut) golfu 4 care are capota neagra.. sigur l-ai vazut.. sau i-ai auzit muzica...

JeLuKu 10-04-07 12:03

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
>KAmikazee< kre golf 4? ala alb SV ... AMO ??? dak e asta lam vazut

maf 10-04-07 14:07

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
:) dak e ala api vad k pastreaza tonurile la culoare si pe masina asta ;))

KAmikazee2005 10-04-07 22:43

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
deci golfu ala 4 amo are acelasi proprietar cu golfu 5 postat de tine.. acu nush dak a reusit sau nu sa dea golfu 4..

svt_cobra 11-04-07 05:48

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
Quote:

Originally Posted by KAmikazee2005 (Post 843541)
frumoase majinutzele ;)) felicitari.. si ajt poze cu mustangu din 1969... dupa restaurare ;)

as vrea sa-ti trimit poze cu mustangul din 69,da din pacate o restaurare la o masina din asta poate sa imi ia si chiar la 3 ani poate.........bineinteles facuta ca la carte si ceva bani,ca nu e chiar ieftin.dar pana atunci sa fim noi sanatosi;)

svt_cobra 11-04-07 05:50

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
am uitat sa pun o intrebare ......cam cat ar costa un motor de VW VR6 in romania .???..uzat dar bun.

maf 11-04-07 12:43

Re: FOTO CU MASINI TUNATE DIN SUCEAVA(EXLUSIVITATE FOTO)
 
mai bn cumperi din germania cv cu motor de asta ;)


All times are GMT +2. The time now is 06:18.

- Copyright 2026 4Tuning