![]() |
Chelooo
cel mai bine e sa discuti cu ea ....tre sa existe comunicare intre voi |
comunicare .. doamne fata .. pe ce planeta traieshti :) hahahaha glumeam ...
ciudat .. comunicare :)) ... Connex .. Viitoru suna bine :) |
Psycho
esti rautacios :poke: |
comunicarea e buna numai cand ambii sunt deschisi si sinceri in tot! in rest se comunica degeaba
|
.....mah in general fetele incearca sa comunice si ei se fac k asculta sau k sunt interesati.....da se mai intampla si pe dos :roll:
|
Re:
Quote:
:nosebleed |
\"mah\" - ce urat suna , zi si tu mai :) ! se intampla si invers si chiar f des.... eu unu tot timpul ascult si sunt concentrat asupra discutiei! numai ce spune mama intra pe o ureche si iese pe alta si spun :\" dada bine bine gata\" :D
|
Quote:
|
Re:
Quote:
fetelor ati gasit barbatu perfect .. el chiar shtie sa asculte :) :twisted: |
hmm nu ca ma laud dar sunt mai special! fetele o spun ! :P cine vrea sa se convinga( fata nu barbat ca n-am nevoie de astfel de specimene pe cale de disparitie) sa vb uc mine pe mess 1 sapt si sa spuna apoi parerea :D
|
Re:
Quote:
|
nu sunt barbat k nu mi s`a rupt atza :)
|
Re:
Quote:
|
:lol: :lol: :lol: stick to the topic plz , superi tari discutiile
|
Offtopik @ tuningboy chiar stie sa asculte :D:D:D
Ontopik @ astazi kiar trebuie sa ma intalnesc cu ea sa vorbim despre asta .... si mam gandit eu bine k trebuie so ascult k asta e esentialu ... si sami pastrez calmu ... so las sa zik tot ce are de zis si apoi sa vorbesc si eu :P |
| All times are GMT +2. The time now is 11:12. |
- Copyright 2026 4Tuning