![]() |
Re: Roman
Quote:
maine am exu' la oras:-)pff ce stres:???: azi am avut sala si m'am descurcat bine 24:Dsper sa termin maine o data ca nu ai pot:oops: ceva sfaturi pt oras?:rolleyes2 |
Re: Roman
ochii in 4 la trecerile de pietoni....si tupeu :D
|
Re: Roman
m'au tradat emotiile...tremuram tot, nu m'am putut concentra...asta e,tre' sa mai astept doua saptamani:(:|
|
Re: Roman
Lasa man ca nu moare nimeni ;) (examenul de permis e o loterie ;) asta e spusa de 1 politist...unii trec...dar trebuie si unii sa fie picati ca deh'...nu'i pot trece pe toti din 1 ;) ) asa ca stai relax si da in 2 sapt ;) Succes
|
Re: Roman
stai linistit ...a 2a oara il ei ;) ..... am incredere in tine ;) ....multa bafta wrc :)
|
Re: Roman
merci baieti;) il iau:D urata e asteptarea:|
|
Re: Roman
stiu cum e ;)
|
Re: Roman
Quote:
|
Re: Roman
ce stiti despre acel dodge ram care a aparut prin oras?
este cumva a lui anania? are numere de zoll. |
Re: Roman
https://forum.4tuning.ro/showthread.p...62#post1919562 Bagati mare aici ;)
|
Re: Roman
Facem si noi o treaba iarna asta??? Ne vedem si noi intro seara sa le punem dea latu?
|
Re: Roman
cum merge treaba cu comunitatea de la voi ? :) ...se strange lume ?:)
|
Re: Roman
DAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....in fiecare searaaaa......la gura sobei :))
|
Re: Roman
1) LA MULTI ANI ROMASCANI!!! Tot ce va doriti pe 2009!!! Ce doresc eu: 2009 masini tunate in oras sa apara si sa aparem pe harta ca comunitate...momentan nu suntem...desi in seara asta (ultima care o petrec acasa)...hoinarind prin oras (in scaunul din dreapta) :) ca consumasem putin...am observat mai multe masini noi ca in toata vacanta :)...un fiat rosu (jante frumusele...frumoasa masina)...am mai obs. in Anton Pann un golf albastru (si ala frumusel)...stiam de cand am venit ca jos langa Smirodava este un golf verde (frumos si el) si o calibra putin modificata (a disparut intre timp...poate era in vizita)...oricum...multisoare si frumoase! Inca odata spun pacat ca la noi nu se poate!!!
Ce imi doresc de la sectiunea "Roman" pe 2009: SA FIE ACTIVITATE, SA FACEM O COMUNITATE!!! |
Re: Roman
Pai incercati sa luati legatura cu proprietarii;) si sa va strangeti intr-un cadru cat de cat organizat!
|
| All times are GMT +2. The time now is 10:54. |
- Copyright 2026 4Tuning