Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Roman (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/44061-roman.html)

26WRC 19-11-08 14:55

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by Undying_Renault (Post 1786111)
Nu ne cunoastem noi prea bine.. dar la multi ani WRC-ule :lol: sa ai parte de plastic si de toate celelalte urari de bine... ;)...

merci:)

maine am exu' la oras:-)pff ce stres:???: azi am avut sala si m'am descurcat bine 24:Dsper sa termin maine o data ca nu ai pot:oops:

ceva sfaturi pt oras?:rolleyes2

andrei_400 19-11-08 15:20

Re: Roman
 
ochii in 4 la trecerile de pietoni....si tupeu :D

26WRC 20-11-08 09:45

Re: Roman
 
m'au tradat emotiile...tremuram tot, nu m'am putut concentra...asta e,tre' sa mai astept doua saptamani:(:|

morpheusmaster 20-11-08 11:53

Re: Roman
 
Lasa man ca nu moare nimeni ;) (examenul de permis e o loterie ;) asta e spusa de 1 politist...unii trec...dar trebuie si unii sa fie picati ca deh'...nu'i pot trece pe toti din 1 ;) ) asa ca stai relax si da in 2 sapt ;) Succes

stefan_88 20-11-08 20:56

Re: Roman
 
stai linistit ...a 2a oara il ei ;) ..... am incredere in tine ;) ....multa bafta wrc :)

26WRC 20-11-08 21:15

Re: Roman
 
merci baieti;) il iau:D urata e asteptarea:|

stefan_88 20-11-08 21:48

Re: Roman
 
stiu cum e ;)

VaLeX 20-11-08 21:51

Re: Roman
 
Quote:

Originally Posted by 26WRC™ (Post 1877067)
merci baieti;) il iau:D urata e asteptarea:|

concentreaza`te si`o sa fie bine :) ca se vede ca tie'ti curge'n vene benzina :)

nck_xx 11-12-08 14:36

Re: Roman
 
ce stiti despre acel dodge ram care a aparut prin oras?
este cumva a lui anania?
are numere de zoll.

morpheusmaster 13-12-08 23:56

Re: Roman
 
https://forum.4tuning.ro/showthread.p...62#post1919562 Bagati mare aici ;)

morpheusmaster 29-12-08 23:25

Re: Roman
 
Facem si noi o treaba iarna asta??? Ne vedem si noi intro seara sa le punem dea latu?

stefan_88 29-12-08 23:38

Re: Roman
 
cum merge treaba cu comunitatea de la voi ? :) ...se strange lume ?:)

morpheusmaster 29-12-08 23:39

Re: Roman
 
DAaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa....in fiecare searaaaa......la gura sobei :))

morpheusmaster 04-01-09 00:21

Re: Roman
 
1) LA MULTI ANI ROMASCANI!!! Tot ce va doriti pe 2009!!! Ce doresc eu: 2009 masini tunate in oras sa apara si sa aparem pe harta ca comunitate...momentan nu suntem...desi in seara asta (ultima care o petrec acasa)...hoinarind prin oras (in scaunul din dreapta) :) ca consumasem putin...am observat mai multe masini noi ca in toata vacanta :)...un fiat rosu (jante frumusele...frumoasa masina)...am mai obs. in Anton Pann un golf albastru (si ala frumusel)...stiam de cand am venit ca jos langa Smirodava este un golf verde (frumos si el) si o calibra putin modificata (a disparut intre timp...poate era in vizita)...oricum...multisoare si frumoase! Inca odata spun pacat ca la noi nu se poate!!!

Ce imi doresc de la sectiunea "Roman" pe 2009: SA FIE ACTIVITATE, SA FACEM O COMUNITATE!!!

Ali_ump 05-01-09 08:43

Re: Roman
 
Pai incercati sa luati legatura cu proprietarii;) si sa va strangeti intr-un cadru cat de cat organizat!


All times are GMT +2. The time now is 10:54.

- Copyright 2026 4Tuning