Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Propuneri orase (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase.html)
-   -   Ramnicu Sarat (https://forum.4tuning.ro/40-propuneri-orase/42111-ramnicu-sarat.html)

johnsonxxl 08-02-10 19:03

Re: Ramnicu Sarat
 
:)) :)) eram curios :)) hai cu vremea buna..luna viitoare :)))

bz51zid 09-02-10 10:12

Re: Ramnicu Sarat
 
Dupa ceva tentative,acum sa trecem si la lucruri serioase
SE DESCHIDE ACTIVITATEA UNUI CLUB IN RAMNICU SARAT
el se va numi "SOUTH'S RACERSMOTORSPORT CLUB

bz51zid 09-02-10 10:12

Re: Ramnicu Sarat
 
Dupa ceva tentative,acum sa trecem si la lucruri serioase
SE DESCHIDE ACTIVITATEA UNUI CLUB IN RAMNICU SARAT
el se va numi "SOUTH'S RACERSMOTORSPORT CLUB

titigeorge 10-02-10 18:16

Re: Ramnicu Sarat
 
si v-ati jucat cu masinile pe zapada iarna asta??...io mi-am facut damblaua...

Fast_wheels 10-02-10 21:55

Re: Ramnicu Sarat
 
Prezent la datorie ! Si pe zapada :D

johnsonxxl 10-02-10 21:56

Re: Ramnicu Sarat
 
si pe zapada ..si prin zapada :)):))
ceapa masii de vreme :)) cand o da si soarele pe strazile noastre :)))

pompierul atomic 11-02-10 19:09

Re: Ramnicu Sarat
 
in club ,primiti si pensionari ?

bz51zid 11-02-10 19:22

Re: Ramnicu Sarat
 
daca sunt trecuti de prima dragoste da!!

johnsonxxl 11-02-10 19:35

Re: Ramnicu Sarat
 
cand se deschide filiala?

bz51zid 11-02-10 19:39

Re: Ramnicu Sarat
 
pe 20 febroarie la ora 18:00 adunare in fata sali de sport Adunare generala pt toti cei care vor sa se incrie

johnsonxxl 11-02-10 19:43

Re: Ramnicu Sarat
 
hmm..pe 20 zici..nu daca ajung..sa vb cu baietii...da inscrieri se fac si dupa...oricum noi ne stim de at cand ati venit la focsani ;)

bz51zid 11-02-10 19:45

Re: Ramnicu Sarat
 
nu e problema iei legatura cu dragos si vorbim

johnsonxxl 11-02-10 19:46

Re: Ramnicu Sarat
 
dap ;)

Sonny™ 11-02-10 19:46

Re: Ramnicu Sarat
 
eu lucrez atunci...am un servici cam aiurea...dar sunt alaturi de voi...si ma primiti apoi...dau un suc;)

johnsonxxl 11-02-10 19:48

Re: Ramnicu Sarat
 
Quote:

Originally Posted by Sonny™ (Post 3076001)
eu lucrez atunci...am un servici cam aiurea...dar sunt alaturi de voi...si ma primiti apoi...dau un suc;)

ai aparut repede si tu..bah..ne strangem aici sa vedem cati..si cand e mergem incolo ;)


All times are GMT +2. The time now is 07:22.

- Copyright 2026 4Tuning