![]() |
Re: Ramnicu Sarat
:)) :)) eram curios :)) hai cu vremea buna..luna viitoare :)))
|
Re: Ramnicu Sarat
Dupa ceva tentative,acum sa trecem si la lucruri serioase
SE DESCHIDE ACTIVITATEA UNUI CLUB IN RAMNICU SARAT el se va numi "SOUTH'S RACERSMOTORSPORT CLUB |
Re: Ramnicu Sarat
Dupa ceva tentative,acum sa trecem si la lucruri serioase
SE DESCHIDE ACTIVITATEA UNUI CLUB IN RAMNICU SARAT el se va numi "SOUTH'S RACERSMOTORSPORT CLUB |
Re: Ramnicu Sarat
si v-ati jucat cu masinile pe zapada iarna asta??...io mi-am facut damblaua...
|
Re: Ramnicu Sarat
Prezent la datorie ! Si pe zapada :D
|
Re: Ramnicu Sarat
si pe zapada ..si prin zapada :)):))
ceapa masii de vreme :)) cand o da si soarele pe strazile noastre :))) |
Re: Ramnicu Sarat
in club ,primiti si pensionari ?
|
Re: Ramnicu Sarat
daca sunt trecuti de prima dragoste da!!
|
Re: Ramnicu Sarat
cand se deschide filiala?
|
Re: Ramnicu Sarat
pe 20 febroarie la ora 18:00 adunare in fata sali de sport Adunare generala pt toti cei care vor sa se incrie
|
Re: Ramnicu Sarat
hmm..pe 20 zici..nu daca ajung..sa vb cu baietii...da inscrieri se fac si dupa...oricum noi ne stim de at cand ati venit la focsani ;)
|
Re: Ramnicu Sarat
nu e problema iei legatura cu dragos si vorbim
|
Re: Ramnicu Sarat
dap ;)
|
Re: Ramnicu Sarat
eu lucrez atunci...am un servici cam aiurea...dar sunt alaturi de voi...si ma primiti apoi...dau un suc;)
|
Re: Ramnicu Sarat
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:22. |
- Copyright 2026 4Tuning